Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alakul,majd okt.4-én megyek kontrollra.A mozgás nagyjából megvan,csak az erő hiányzik még.Most kb.fél kiló az emelési rekordom.
Megtettem igaz véletlen de a yami forgalmit adtam oda bömbi tankolásnál. Semmi nem volt lecsippantotta és kész mehetem. 49l yami tank de jó is lenne 😁
Sztem egy sportmotoron ritka hüjjén néz ki egy ekkora doboz, ilyen magasan ☹️ meg ugye néha le is törik 😁
...tegyük hozzá, a fotó perspektívája is csal valamennyit.
20 évesen mikor járművekből ide oda szívogattam a benzint, Mikor melyik kellett, meg a céges motorból szívtam le, akkor bizony nem gondoltam hogy közel a hatvanhoz is ugyanezt fogom csinálni 😬
Meggyógyultál már Gyula, minden ok?
Apám is panaszkodott a múltkor,nem tudta ledugni az Alto tankjába a csövet.Van benne valami gát,az nem engedi. 😂
Hát aztán. Viszel magaddal egy nem céges autó forgalmit. Kipróbáltam kíváncsiságból tankoltam VW be, oda adtam az opel forgalmit nem volt semmi gond. Még majd azt akarom kipróbálni autóba tankolok és a motor forgalmit adom oda ahhoz mit szólnak...
Ne is mondd... buzi BMW nek 17 literes a tankja de csak 12-t lehet leszívni, nem ér bele a cső
Gondolom sejted, hogy céges... jó Viktorom most kikúrt velem 😬
Motorból könnyebb kiszedni :-)
Miért nem autóval mész? Nem lenne egyszerűbb? 😁
Én is motorozok mostanában sokat, van hogy naponta kétszer is kimegyek a benzinkútra tankolni vele, hogy legyen az autóba támogatott benzin 😁
😎
🤔
Köszönöm. 😇
Én idén is voltam több alkalommal, csak simán a kakucsring által meghírdetett motoros pályanapon. Nem volt semmi gond soha. Tök jó arcok voltak mindig. Voltak gyorsabbak és egészen túrásak is együtt a pályán. Nem tűnt fel, hogy bárki is élet-halál harcot vívott volna. Senkit nem "utáltak" ki a pályáról csak azért mert lassú volt.
Szia. Ez a régi klasszikus fz fzr oldal ez lesz a te oldalad. https://www.sportmotor.hu/foru...
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy 2008 körüli Fz1 modellje van valakinek? Mi a tapasztalat? Kényelem hosszútávon? Gyengeségei vagy típushiba? Előre is köszönöm.
Csinálok mostanában pályanapokat kakucsringen, legközelebb pénteken lesz. Direkt normálisabb arcokkal, hogy ne versenyzők által centizgetve élethalálharcoljon az ember. Van lassú és gyors csopi minden. Ha valakinek érdekes, facebookon a Hobbipályázós csoport-ban van leírás :)
Na akkor pár szóban vagy privben meséjj, mi vót? Tudod, mondtam, mi is néztük, hogy oda el kéne 1x menni...
2 hete foglalta el az arisztokrácia a méltó helyét.
Jozef, ti voltatok már a Zasszonnyal? az mikor is van vagy volt?
Az van néhány, de horvát Adria az horvát Adria mindenütt, elég 1forma 😁
A víz jó, tiszta, kék, a nap qrvaerősen süt, bár tegnap kicsit borongós volt, de azért barnított így is. Sajna tölünk 810 km-re van (céges benzinnel ez annyira nem vicces), 7végére leugrani nem optimális 😁 ma hajnal 2-re értem haza. A kis bungalló apartmanjaink egy bazi nagy olajfa ligetben voltak, a part mellett. Azért qrvajó volt, most voltunk ugyanitt 3adszor.