Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csatlakozom. Nekem ugyan most 7202 van benne, mert most vett hasznalt motor, ami sziloval volt tomitve itt-ott es ezzel oblitek, de a 7832-vel en is elegedett vagyok (mondjuk a 7202 is jo, csak cseppet hangosabb a blokk alapzaja)
Én inkább úgy fogalmazok, hogy én ezt szoktam használni: https://mannol.hu/index.php?ro...
2015 óta használom a GTR-ben, de most az FZR-be (ezres) is ilyet öntöttem.
Előtte a 10w40 volt, azzal sem nyúlsz mellé, de melegben a váltó nekem "akadósabb" lett tőle. (csak megjegyzem: használtam régebben Motult is, azzal sem volt másabb, csak drágább)
Sziasztok, Yamaha fzr400, genesisbe milyen olajat ajánlotok? (10w-40, ásványi? ). Köszönöm.
köszi
Basszus... Jobbulást Gyula.
Igaz,bukónak is tört a plexije,de fejemet megvédte.A terápiás hölgy azt igéri,egy őszi találkozóra elmehetek.Kicsit optimistának tartom,de ki tudja.Ha a bömössel megyek ez nem történik meg,csak azt városban nem használom.
Találkozó jövőre is lesz. Az a lényeg hogy nagyobb bajod nem lett.
Biz isten arra gondoltam,ez nem volt véletlen.Nagyon készültem a siroki találkozóra,de ez nagyon elkaszált.Valaki nem akarta hogy én elmenjek.
Az elektromos robogóm elhajított.Fékeztek előttem,le akart fordulni,én is fékeztem,csak ráfutott egy kavicsra,és már dőltem is.Építkeznek ott feljebb,a karom alatt is volt több kavics.Keményre fújt kis kerék,erős fékezés és gördülő test az útban.És tényleg,rám is eset,úgy szedték le rólam,meg felvakartak, mert a törött karommal nem tudtam felkelni.
Tükör szelfi 😅 Gyulám, ezt ki nem néztem volna belőled 😅
Amúgy tényleg, mit csináltál? nagyon csúnya... 🙁
Mi történt Gyulám? Rád esett valami?
Na ennyit az idei motoros túrákról,én ebben az évben már kiestem.Három ponton tört el a karom.
Mert nem kvzom már egy jó ideje, ilyeneket is csak alkalomszerűen dobok be. (ez előtt még akkor ittam, mikor veletek voltam az olaszoknál, azóta nem)
Úgy vagyok vele, ha már fizetek érte nem keveset, akkor ne egy gyűszűnyivel kenjem össze a pohár alját. 😼
A drágaságról tudok, mert az ismeretségen nagy része volt, és eléggé csalódottak voltak az áraktól.
Te mikor térsz már át a csajoknak való tejes decis cuccokról a férfias 3 cent feketére? 😁
Viszont közérdekű közlemény: a drágábbik Pelinkovác továbbra is 106 kuna (a másik 95) szóval nem sokat ment, viszont a kunát már 55 körül számolta el az OTP, az elég húzós. A jurót meg 410-be 😟
Amúgy sztem elég nagy drágaság van, szalámik-sajtok olasz-osztrák áron, 0,5 dobozos sörök 11 kn körül supermarketban, parton csapolva lazán 20 felett is.
A tenger viszont nem változott semmit, az továbbra is remek.
Sanya ivott kávét, én (fényesen csillogó karos gépből) kapuccsínót. Felhívhatnád, biztosan örülne neki. (épp boldog nagypapa lett)
Sziasztok srácok!Sanyát rég nem láttam :-)Jó a kávé?
Hát oda ne, de valamit kéne 😁 végül is a tenger nem fog leégni 😄
Le kéne vinni a az olasz bogarakat az Adriara mert még ott ülnek a szelvedőmön 😅
Hallottam róla azt hittem már eloltották... Augusztusban megyünk?
Nem próbáltam új csövekkel. Ezek ugyan régiek de alig használtam...
Próbáltad másik (új) csövekkel? (nagyon régi fénycsővel, nekem is volt ilyen a konyhában, csere után elmúlt)
5-6 méter biztosan nem számít, ha pár centi lenne, az még talán. (a netkábel biztosan nem számítana még úgy sem)
Az előszobában a mennyezeti lámpában a ledes izzó (2W, üzemel már vagy 6-8 éve) este lekapcsolva halványan dereng. (fogalmam sincs miért)
A WC-ben volt energiatakarékos fénycső, az a 85-ben felszerelt irányfényes kapcsoló miatt vibrált halványan, kikapcsolva. (fél év alatt kinyiffant az elektronikája és leqrta a kismegszakítót) Kikötöttem az irányfényt, onnan már nem volt vele gond.
Volt nekem is ilyen lidérces armatúrám régen a garázsban, de mivel nemrég újra villanyszereltem ott mindent, akkor kiqúrtam. Az újaknak meg egy része ledes cső, bár van egy újonnan felszerelt, hagyományos kétcsöves armatúra, de az nem kísért éjjel.
De majd jön Gyula és megmondja.
Sima kapcsoló semmi fény nincs benne. De kikötöttem úgy is csinálta...
Az utcai 240V szigetelt légvezeték és az internet kábelek kb 5-6 méterre mennek tőle. Lehet attól? Majd megpróbálom valami fém lemezzel leárnyékolni.
Sima villanykapcsoló, vagy irányfényes?
Egyszerű. A lidércek befeszkeltek a garázsodba.
Hivatásos szellemirto kell, de javasasszony is lehet megoldja olcsóbban 😀