Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem egy karbantartott motor 😣
Köszönöm a segítséget !
Inkabb ugy mondanam, hogy megepitette maganak es utana nem tul szepen ratette a motorra.

Jellemzoen a ket kapcsolos olyan szokott lenni, hogy az egyik ON-OFF jellegu, az elindit egy idozitos aramkort es mondjuk percenkent kinyitja a szelepet x masodpercre, ezzel egy allando olajozat adva.

A masik kapcsolo meg vagy olyan, hogy nyomogomb-szeruen mukodik (amig rajta az ujjad) es olyankor az idozitotol fuggetlenul manualisan nyitja a szelepet, vagy egy masodik fokozatot kapcsol, amikor a szelep gyakrabban es/vagy tovabb van nyitva, pl. esoben motorozaskor, amikor plusz kenest szokas adni.

Ezt bizony ki kell tapasztani, mert nem kaptal melle leirast.
Azt sem tudom, hogy működik a láncolajzó. Van rajta két kapcsoló,de hogy melyik mit csinál......
Erre nem gondoltam :-) tényleg!
A láncolajzó az maszek munka. Csak ráb@xta oszt jóvan :-)
DAYTONA gyártmány, nem Suzuki.
Nem. Nem gyári.
Nem tudom, hogy gyári e ez a kormányfűtés rajta? Jól működik.
🤔
Meg egy erősebb blokkot, hogy ne legyen ilyen hitvány gyenge 🤣
Ezen gyakorlatilag minden rajta van amit érdemes és jobb tőle a motor. még dábnék rá fém szelepet + tpms kupak, meg valami wilbers fost bele, hogy csak közepesen legyen fos a futómű. Sztem tök jó kis motorkák ezek, főleg így ahogy a tied van már!
Köszönöm!Oda nem hiszem,hogy eljutok idén,de a Transalpinát és Transfogarast idén mindenképpen megcsinálom!
Gratula! 🙂 Ezzel fogsz jönni Svejcba? 😁
Köszönöm!
Gratulálok! 😺
Ünnepelek! Egészségünkre!
Sziasztok!Megjött a motor!
Bírom ezeket a szerelős videókat. 😁
https://fb.watch/h-TypYW_Ny/
ment egy privi
Hubaszki,direkt csinalta az andi,hogy guvadjon a szeme. 😆
Bocskor nem kormánypárti, véres szájú ballibsi, az is volt mindig.
Menne oda dolgozni? Ment, volt az a pénz, hogy az ő haja is korpásodjon 😂 meg kellett a marzsi, hogy tudja fizetni lőrincéknek a gyerektartást 😂
Az országosan fogható média az rákosi rádió 😅 ebben vita nincs. Biztosítani kell, hogy a tömegek kellően ideologizáltak legyenek, mert akkor feriék nem tudnak visszarendeződni. Eddig 2x bevált... 😅 pedig látod, a libsi nyugat MINDENT elkövet, még pénzt is tol (ebből látszik, hogy komolyan gondolják, mert zsidó nem ad pénzt csak úgy 😂)
Mivel te többet nézted mint én,felőlem. 😂
Speciel attol a fostol is tavol tartom magam.

Annyiban azert megis sotetebb es gusztustalanabb a Megafon, hogy hazugsaggal indit a nulladik kilometerkonel ('nem mondjuk meg, mi legyen a velemenyed, de azt akarjuk, hogy hallasd a hangod' alatt ket bekezdessel egyertelmuen ott all, milyen velemenyed kell legyen) es hogy influenszereket kepeznek.

Az utobbi resze a dolognak, az ugynevezett "influenszer" trening kulonosen kinyitja a bicskat a zsebemben es ez politikai oldaltol fuggetlen.