Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"...ráér ott mindenki ismeretlenül győzködni egymást."
Én azt hittem, hogy mindenkiről van szó.
Miért, ki másról volt szó?
Mikor cserepet cseréltem a háztetőn, és végigegyensúlyoztam a gerincen három Bramac cseréppel a hónom alatt, kb. 10 perccel később feljött a macskánk, és szinte gúnyosan lazán odasétált hozzám a kúpcserepeken (tényleg csak egy fekete napszemcsi hiányzott róla) megnézett, majd leült a gerincen és ráérősen elkezdte nyalogatni a seggét.
Bizonyítsd be.
Háromról mondjuk. Vagy ötről.
Amúgy az ember igazi énje majd részegen és öregkorában mutatkozik meg, mert az önkontroll akkor (és akkorra) elkopik.
én mindig azt mutatom 😅
Mivel velük számtalan motorostúrán, nem kevés pálinka és sült hús mellett vitatkoztunk a nézeteinkről, azt hiszem hogy elhiszem. 😼
A miénk elmegy szarni - lehet, nem szereti, ha szarás közben kergetik a kutyák! 😅
Mit szólsz a kerítéseshez? A miénk a deszka kerítés tetején szokott végigmenni, az is csak 2,5 cm, bár a felrakás miatt szélesebb "utat" ad.
...mert te elhiszed, hogy itt is azt mutatják magukról, amik valójában?
"nem szarik otthon az udvarba" Dehogynem. (ezt mint fekete öves macskás, állítom)
A többi stimmel.
Vita nincs, ez egy nagyon ügyes, jól tanított kutya - de ezt bármelyik macska tudja 😅
A macskának további előnyei vannak: nem szarik otthon az udvarba, kevesebbet eszik, és csendesebb 😁
Bár az igazán kopott az ilyen:
Belső képem pont nincs erről, de Rebelsson úr majd megmondja ha ideér. (rég csináltam már 600-ast, de úgy emlékszem hogy ezt ilyen....)
A tű viszont már elég kopott, és gondolom a súberen a lyuk is.
Haggyad már azt a hikomat macskát ezt még én is megcsinálom iszok egy kis pálinkát. 😂
Egy képzett kutya ezt tudja minimum: 😁
https://www.facebook.com/SPCASelangor/videos/873536870269500
3HE a tolattyu alapjan.
BDST32 aszem, egy kis alatet kene a plasztik galler ala - szerintem. A BSR37 is ilyen.
Ez 3HE vagy 4JH? (FZR)
Köszi a dicséretet 👍a tolattyu alján van egy lépcső,viszont a tű nem fekszik fel normálisan, robbantott ábra szerint nem hiányzik semmi ....nem hiszem el ,hogy a japánok ezt ilyen faszul találták ki....
Amúgy meg nesze macskás videó, ha a politikát nem bíííírod 😂
https://femina.hu/terasz/macsk...
Tök jó, fantasztikusan ügyes állatok ezek. Megnézném Csövi kutyáját csak kevéssé hasonló helyzetben is. 😁
Egy rendes magyar érzelmű jobboldalinak kötelessége a DK szimpatizáns libsiket felvilágosítani! 😃
Ti hárman mióta győzköditek egymást a két oldalról? 😸
Szerintem úgysem tudjátok "átállítani" egymást, hallgatom már egy ideje.
Amikor látom a politizálós topikban, az érthető, nyilván baromira ráér ott mindenki ismeretlenül győzködni egymást. De ti már tudjátok hogy ki milyen nézeteket vall (elégszer elhangzott ez már személyesen is) ezt szerintem reménytelen megváltoztatni. Persze ha ti ezen jól szórakoztok (ahogy láttam "ostoba" Csövit kiakadni) akkor nem szóltam.😸
reménytelen?
?
Te amúgy mit aggóc? Dolgos gyerek vagy, stabil munkahellyel, képzettséggel, gyakorlattal. Te biztos nem szenvedsz majd hiányt... a látásmód... legyél pozitív, és akkor javul a látásmódod is.
Ide sosem "dőlt" a lóvé... amit a fidesz ellopkodott, az neked meg nekem sok, de "oligarcha" léptékkel lófax. Ferkóék brancsa legalább ennyit vitt, csak csendesebben csinálták - és vélhetően a kövi banda is ennyit fog vinni 😁
😡
Egyébként szép az a bléd :)