Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bréking nyúz: Eurosportot nézek, épp a Stelvión van a verseny, mutatták pár pillanatig a "falut" Bormio-t... eszembe jutott, hogy ott voltunk...
Köszi ! :-)
Ahogy néztem a min és a max közötti különbséget azt hittem merült.
Az is jó lenne kis lazulás fürdés főzőcskézés, csajozás, sörözés.... 😁
Nincs itt merulve semmi. ~12.6-12.8V a nyugalmi feszultsege az akksinak, 24V-os rendszeren ez 25.2-25.6V
Horvát csajozás is régen volt... még a végén kiöregxünk belőle... 😄
Jó ötlet én benne vagyok 🙂
Szeretném megkérdezni, hogy ha egy napelemes kicsi rendszeren nincs fogyasztó mi a túrónak merül? Az inverter ki van kapcsolva!!!
Én szivesen megtervezek egy Transfogaras Transalpina túrát ha gondoljátok.
Szerintem napi 200 km körül kellene tervezni tényleg kényelmesen meg meg állva nézelödve viszont akkor nem jutunk messzire ha egy hét az intervallum. Ausztria, Szlovénia, Transalpina... Ha több az idő 10 nap, vagy két hét mehetünk messzebb is.
Én már évek óta el szeretnék menni Szicíliába, de qrva messze van, még lefelé direktben is ezeöccá', körbe meg 2000+.
Talán a horvátokon vagy szlovénokon át a Pó völgybe és a tengerpartra le, az teccene.
Persze az Alpokban is sok hely van még, ahol nem voltunk, de a jók már ott is csak messzebb.
Kéne 😁 Kinek mi lenne az elképzelése? 😂
Fogjunk? 😁
Túrát fogunk tervezni? 🙂
Én még egy vastagabb alu lemezt tettem volna a tetejére néhány facsavarral. 😁
Jól emlékszem, hogy tőletek kaptam 2019 ben a túra alkalmával? Egészségetekre!
Boldog Karácsonyt urak ! 🏍️ 🎄
Boldog Karácsonyt Srácok! 😊🌲
Boldog karácsonyt mindenkinek! 😺
Na, ez nem rossz.
Boldog karacsonyt!
Boldog Karácsonyt srácok !!!
Lánccsere lesz,ha meglesz az alkatrész hozzá.
Nem, de ebből is látszik, mennyivel jobb a Szimó (ezért vettem azt annó 😁) mert akkor a VFR 50 havi volt, most uaz a VFR csak 2 havi 😅
Egybként 2 Szimóm volt, mindkettőt többér adtam el 1 év után, mint amibe újan került - de ha mostanáig vártam volna, még nagyobb kasza lett volna 😅