Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted a DK-tv jobb?Vagy a gulyásmarci partizánja.?
Szandekosan tavol tartom magam ettol a sok fostol, ezert meg kellett neznem ezt a Megafon csoportot magamnak.

Hat... Mindig van lejjebb.
Aminek maradt ujság,az haldoklik,bár megvan az ominózus vityás-ujságosos videó?Szoval maradjunk hogy a print az egál.Rádió,neviccelj,ki fogyaszt hírt rádión?
Tudom,vidékre ki kell vinni kinyomtatva azinternetet mer azt a vidékiek és öregek nem nézik.
Ja csak nekem minden vevő úgy jön hogyazinterneten látta,az utolsó 78 éves mami is.
Ez a túlsúly az így leírva jól hangzik,főleg mikor elmondják hogy 420 megyei lap van a kesmában. 😂
te olvasol rendszeresen megyei lapot?
Aztán ott van a baranyi fére ferencvárosi önkori lap,vagy a pikó féle önkori lap?
A gond inkább az hogy az ellenzék főleg pesti és világtrendekel dolgozik,mittomén klimakatasztrófa,méhlegelő meg ilyenek.
A mihazánk tényleg médiacenzúrában van,szól róla petőfi híradó?
Nem,mégis egyedül bejutott.Profibban használja az adott médiaeléréseit,még a gülyásmarci is megmondta a tutit.
De mondok mégegyet,nem véletlen megy mostmár a megafon csoport sem a fidesznél.
Ha CSAK az internetes oldalat nezzuk, akkor igazad van. Globalisan nezve azonban a kormanyzati vagy ahhoz kozeli (TV, radio, ujsag, oriasplakatok, nemzeti konzultacio egyutt) tulsulyban van.
Mondom,szerinted a bochkor kormanyparti?
Menne oda dolgozni?
Amugy nem a hirmusorrol beszrlek hanem a valos eleresrol.Arrol amit a nagytobbseg fogyaszt.
RTL tol a szelsoseges nyugatifenyig.
Nem a radiohirekrol.
Vagy szerinted a fidesznek a kossuthon felorankent lenyomott hajovontak talalkozasa tilostol ban 4. 2/3-a?
Mer akkor siman el kene adni a receptet nagypenzert es nem kene fenntartani egy daily telegrap-tol new york times-ig mediabirodalmat,csak radiohireket.
A XXI. Szazad mar csak ilyen digitalis internetalapu.
Nem veletlen a partizan nagy sikere,es nem veletlen alapitottak meg a DK tv-t a par milliard dollaros apamazsbol.
Mondjuk eleg teszkosra sikerult a kuncevalbmeg a kalmanolgaval.
Vagy neked hianyzik a klubradio a bolgar urral?
Mer felolem mehetett a panoptikumba.
A hírekről beszéltem. Csak érdekesség képen. Hallgass híreket a petőfin és ha van rá lehetőséged 1-2 óra múlva a rádio1-en, aztán a retrón. Kísérteties lesz a hasonlóság. A reggeli műsorok igen ritkán politizálnak. Se ide, se oda. Ez mindegyikre igaz. A híreket is hallgasd. Egész nap, általában fél óránként.
Pedig a sajtófogyasztás maximális része neten megy ha tekered ha nem.Autóval megyek,petőfi szól,vagy retró.A petőfin hírblokk nemigen,de ha megy is átkapcsolok.
Amúgy szerinted a nagyrészt teljes reggeli műsor a retron a bochkorral tuti rogánmédia?
Tudnál mondani egy országosan fogható ellenzéki rádióadást? Nem internetesre gondolok. Hanem olyat amit szabolcsban, békésben és zalában is tud fogni Rozi néni és Gazsi bácsi is. Mondjuk egy normálisabb rádióval. Én sokat járok autóval. De amit az én autóm fog, ott ugyanazok a hírek mennek. Néha más szavakat használnak. De a hírszerkesztők biztos ugyanabba az iskolába jártak, mert a téma és a felépítés ugyanaz. Óránként félóránként máshová kapcsolva, mindig ugyanazt hallom megismételve. És a nap nagy részében az emberek jelentős része nem az interneten böngész, vagy RTL klubot néz, hanem az irodában, az üzemben, a raktárbázison, az építkezésen a rádió szól. 🙂
Neked is.
Csak egy apró kiegészítés.A médiaviszony mostanára lett kb kiegyenlített.És nem kéne a 270. megyei lappal jönni mert azt a kutya nem nézi.A vezető nézőszámmal rendelkező internetes hírportálok közt még mindig túlnyomó rész az ellenzéki hírportálok vannak.Ez a fontos.Bár a megyei lapokkal lehet kesmázni,meg rogánozni hamár bírtd a libernyákozást. 😆
neked közben ment priv itt a cseten
Liberalizmus, mi? 😸
https://www.youtube.com/shorts...
😆
Biztos, hogy bírná a tempót? Na nem a motorozásnál, hanem este a főzésnél és utána! 😃
Lenne kedved jönni velünk túrázni? 😁
"És évek óta nem jövök rá, hogy nektek mi a liberalizmussal a problémátok. Nap mint nap élvezitek az eredményeit. Szabadon mondhattok amit akartok, utazgattok szabadon, bizonyos társadalmi szabályok keretein belül azt csináltok amit akartok."

Ha megengeded... Nem vagyok érintett, de veled hasonló talajon állok, ha élhetek ezzel a képzavarral.

A liberálisok és a baloldal, mint politikai tömörülés a jóléti államokban elég komolyan válságba került. A hagyományosan a polgári jogokért és egyes alacsonyab társadalmi rétegek elnyomatása ellen fellépő eszmerendszer vitorlájából a nyugati modell - a jóléti és fogyasztói társadalom - kifogta a szelet. A munkásosztály érdekeinek a képviselete, ami a baloldaliság magva azért már közel sem olyan, mint amikor a kommunista kiáltványt megírták: fizetett szabadság, eü. ellátás, munkavédelmi eszközök, cafeteria, stb. jár a melósnak és nem is nyomorog úgy, mint mondjuk egy GANZ munkás 1939-ben. Lapostévéje, kocsija, háza lehet, sőt, adott munkakörökben azon nyavalyog, hogy csak két autója van.

Mi marad hát a liberális oldalak? A polgári jogok. Hmm... Egy nyugati demokráciában azért olyan sokmindenért nem lehet már kapálózni, elvégre a törvény előtti egyenlőség (tudom, csak papíron de) adott, ember embert nem birtokolhat, már csak relatíve kisebb ügyek vannak, pl. a halálbüntetés, eutnázia, abortusz, könnyű drogok dekriminalizációja, stb. Ezekkel azért nehéz milliókat megszólítani. Így sajnos a liberális politikai erők olyan ügyek mellé is odaálltak, ami egyrészt sajnos túlságosan megosztóak, sőt, egyes esetekben a valósággal nincsenek összhangban és emiatt könnyen támadhatók, másfelől a saját eszméiket is arcon köpik - ha elismerik, ha nem.
Ennek tetejébe a neoliberális gazdaságpolitika (amivel pl. Thatcher anyó relatíve gatyába rázott egy országot) azért nem működött mindig és mindenhol egyformán jól. Tony Blair, Bill Clinton, a mi Ferencünk... Mind a neoliberális gazdaság hívei és erőltetői voltak, a piac feletti minimális állami kontroll, globális gazdasági együttműködés. A 2008-as válság ennek az eredménye - nálam okosabbak szerint legalábbis.

Egy ilyen szinten hitelét vesztett politikai irányzat foggal-körömmel harcol az életben maradásért, ezért magához ölelt olyan ügyeket, mint a valóság-hajlító gender ideológia, a falig tolt politikai korrektség vagy a humanitárius katasztrófák minden áron való elhárítása.

Az elmúlt 12 év kormányzati kommunikációja és a fősodratú média - a nyugati konzervatív sajtóhoz egész hasonlóan - így igen könnyen csinált szitokszót a "liberálisból". Csak annyi dolga volt sok esetben, hogy itt-ott felfújja picit a dolgot, feltétlenül legyen egy jóízű libsizés, komcsizás vagy libernyákozás (az se baj, ha nem azok, csak legyenek asszociatív viszonyban) és már beljebb is vannak egy ásónyommal. A Fidesz 2002-ben belebukott abba, hogy a baloldali értelmiség által uralt média ellenük hangolt és ezt a hibát másodszorra nem követhette el. Így most a csapból is az ő verziójuk folyik, a rideg tények közlése helyett a címkékkel fűszerezett szubjektív újságírás lett a mérvadó (mondjuk többé-kevésbé mindenhol sajnos) és az ellen hangolnak, aki ellen épp jól esik nekik.

Hogy ki lopott többet és hogy melyikkel jártunk kevésbé rosszul, az véleményes. Én se itt, se ott nem látok mentséget, enyhítő körülményt, de ez legyen az én bajom, amikor ikszet kell húzni négyévente.
A 2. mondatoddal nem értek egyet. És a fizum miatt sem panaszkodtam még nektek soha, pedig jócskán le vagyok maradva tőletek🤐
De azért jó veled vitázni, mert érdekesek a meglátásaid. És az öniróniád is egészséges. 😁
Mitől magyar érzelmű valaki? Senki nem visz a vállán semmit, legalábbis jószántából... mindenki cipeli, ami jutott neki. Nem kell ezt túlgondolni. Mindig és mindenkinek az a fizu a kevés, ami van. Az a baj, hogy látják a TVben meg a féccen a hájglájfot a népek, és mindenkinek az kéne - az, hogy talán nem érdemli meg, az senkiben fel se merül. ☹️
Liberalizmus. Nem hiszek benne. Nem mintha nem lenne jó, de eddig még sehol sem valósult meg, és sztem nem is fog soha.Mindig lesznek, akik származás, faj, bőrszín, ész, stb alapján többet akarnak, mint az egyenlő - és máris borult a story 😃 ha valaki uralkodni akar, akkor értelemszerűen kell olyannak is lenni, aki nem szabad...
Én mindig azt csináltam, amit akartam - de valójában soha nem csinálhattam azt, amit akartam volna - de ez csak az én mohóságomat bizonyítja 😁
Az közben meglett a képekről (a 4JH az Keihin) és a válasz is ott van. 😺
Ezt látod osztom én is. De mivel én nem vagyok Dk-s, ti viszont nem vagytok "rendes magyar érzelmű", emberek, annak ellenére sem ha szetetnétek elhitetni magatokkal, ezért a mi vitáink nem is erről szólnak. Jobboldaliság nem kérdés és a kapitalista, mindent csak az ÉN jólétemért szemlélet is helyálló. De ez nem magyar érzelem. Meg az orvosok sírnak, meg a rendvédelmisek sírnak, meg a pedagógusok sírnak ez inkább cinizmus, mint magyar érzelem. Pont azokat így jellemezni, akik viszik a vállukon egy nemzet felemelkedését és biztonságát, minden csak nem nemzeti... És tudom, hogy ez konkrétan nem a te véleményed, részben érintetséged miatt, részben tágabb látásmódod miatt.
Az viszont tagadhatatlan, hogy liberalista vagyok. És évek óta nem jövök rá, hogy nektek mi a liberalizmussal a problémátok. Nap mint nap élvezitek az eredményeit. Szabadon mondhattok amit akartok, utazgattok szabadon, bizonyos társadalmi szabályok keretein belül azt csináltok amit akartok.✌
De jó emberek vagytok ez is vitathatatlan, ezért is szeretek veletek túrázni. És szerencsére az eltérő világnézetünk a jó kis vitákon kívül soha nem okozott problémát. És lehet, hogy a pia hatására, de a nap végén azért mindig jót röhögtünk egymáson. 🤪
Ez ilyen nincs semmi.
Az hiba is lenne. Az ember soha ne menjen egy szint alá, ebben igazad van.
Nem, én mlasékról beszélek ami itt ment nemrég. (már sokadszor)
Ami ott a politikai sz&rdobálós topikban megy, az sosem érdekelt. Ismeretlenekkel feleslegesnek érzem hogy ilyesmiről beszéljek, pláne győzködjek mást az "igazamról".
Hja, a pofatlan rosszkor rossz helyen tartozkodas az alap. :D