Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos azért még vannak olyan régiók. Gondolom Romániában is csak a hasonló térségekben keresnek annyit.
Aha. És a magyarok mégis olyan hülyék, hogy a németekhez mennek dolgozni, lakni. De a németek meg még sokkal hülyébbek, hogy nem jönnek magyarországra dolgozni, pedig itt sokkal jobb minden.
Ott hibádzik ez kicsit, hogy minimál bért már nálunk nem keres senki... ill. de: csányi meg mészáros Fülöp-szigetekről behozott droidjai...
A fogorvost ne kérdezd, azt egyik magyar se tudja, mennyi németben - fogorvoshoz mind hazajön! 😂
Az albérlet meg csak 500 juró - fejenként, mert a lakást 4 felé osztják, de csak egy WC van 😁
Nálatok a jelenlegi árfolyam miatt inkább 160hoz közeli a minimálbér. Itt 154e Ft. A benya viszont több mint 100 ft-al olcsóbb.
Hát én most nem gugliztam ki, de sztem mi a románoknál többet, a cseh-szlovákkal meg kb. egál.
Mert nem fideszes csinálta a grafikát! 😅
Aha. Azt is meg lehetne kérdezni mennyibe kerül egy albérlet a német fővárosban? Mennyibe kerül egy fogorvosi kezelés Németországban? Mennyibe kerül egy gépjármű kötelező biztosítás Németországban? Stb.
Itt nettó 150.000 forint az alapfizetés.
Hát a Román biztos kevesebbet vehet a fizetéséből,mivel szarul keresnek.
Azért azt a kérdést is feltehetnéd, hogy az olasz és a német átlagkeresetből hány liter benzint tudnak a hazájukban venni? És a magyarok az átlagkeresetükből?
De akár kérdezhetném a szlovákokat, cseheket, románokat!!! Akikhez mindig is hasonlítgattuk magunkat.
Ez egyáltalán nem biztos még.
Szóval látom nem lesz Transzfogaras idén 🤔
Kicsit mint az arabok, nem? :)
Ugyan a cikk címét lehagytam a képről, de a kelet-közép-európai régió árairól szól. (csak belelógott ausztria is, gondoltam megosztom)
Olaszország, Németország miért nincs rajta a térképen?
Ezt már a kollégámnak is mondtam (akinek még ha mindenét elvenné, és korbáccsal verné a fidesz mindennap, akkor is az első sorban menne a békemeneten az orbános pólóban) hogy akkor nem a Práterbe kell a gyerekeket vinni kéthavota, nyugaton nyaralni minden évben és euróba menteni a családi kasszát, hanem rubelt váltani és a moszkvai vidámparkba kell menni, és keletre utazni. Erre csak az szokott lenni a válasz hogy: "igen, de az messze van"
"Amikor hatóság által megszabott ár volt, akkor meg az nem volt jó... ☹️ Nehéz a kedvetekre tenni 😅" ?????
Elmagyarázád, hogy mi volt/van az én kedvemmel?
Köszönöm!!!
Szerintem inkább keletre😁
rothadó - ebben most egyetértek 😕
Amikor hatóság által megszabott ár volt, akkor meg az nem volt jó... ☹️ Nehéz a kedvetekre tenni 😅
Egyébként mire motorra lehet ülni, lesz 420-430 a juró, akkor az összes környező benzinár magasabb lesz - meg valszeg a mienk is, kérdés, akkor mit mutat majd a táblázat... az elmúlt évekből tapasztalva kint mindig drágább volt ☹️
Akarom mondani: a rothadó nyugatra
Minden jel arra mutat, hogy nyugatra érdemesebb menni túrázni a kép alapján. (ki gondolta volna?)
Nem baj, kívánom, hogy motorozz addig! 😁