Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HD... 😄 na az legalább nem csak ronda lenne, hanem szar is 😅 Ugye meséltem az itteni HD-s komámról, aki a használtan 3 millás motorját 4 túrából 3-ról futón hozta haza... Utána vett egy új nagy Stromot. Az hibátlan, de eladta, sztem nem ért le a lába, kb. 170 cm meg 60++ éves a koma. Most vett egy Victoryt, szép, de ahoz is kelleni fog a futó - tradícionális usák vas az is 😂
Nyilván azért, mert perverz vagy. 😼
Mások mindig mondják, hogy öreg és ronda. (persze engem ez sosem érdekelt)
Tavasszal lesz 10 éve hogy megvan. Sokszor gondolkodtam (főleg télen) hogy veszek mást (FZ1, FJR, GTR1400, ST1300, K1300GT, még valami HD-n is, meg sok máson) de mikor ráülök és megyek vele, akkor mindig oda jutok, hogy nem tudom hogy mire ülnék át.
Mert annak ellenére hogy nehéz, és kissé nagy rám, tök megbízhatóan teszi a dolgát, műszakilag is egyszerű. (és még csak 26 éves)
írták is neki, hogy ez csak a kvázi levezetős, poén része volt a videónak, a komoly és nekem is meglepő infókkal rendelkező részek az előzőek. Csak a barom oncsik nem tudja, hogy tiktokon van időlimit, sajna szét kellett vágnom oda, de ODAÍRTAM, hogy ELSŐ/MÁSODIK/HARMADIK rész :D A videóba égetve :D
Kurvára tetszik ez a motor mindig
Ez nem úgy sétál mint a tied... egy kilométeres séta egy óra. többet megy keresztbe mint hosszába és állandóan vonszolni kell. Amúgy 37 kg basset hund létére szerintem világrekord
Hát itt alig volt 5-6 fok szottyos ködös idő nem csábított motorozásra.
Az a négy motor ott sorban nagyon jól néz ki. 😊
Ja, nem.
Az év első napja, és +14°C van. 😺
Nagyon helyes! Minden nap tessék egy jó nagyot sétálni azzal a kutyussal! Jót tesz mindenkinek. A végén még rendes ember lesz belőled. 😁
Felcsigáztatok... meg is nézem ha hazajövök kutya sétálásból 😁
A stílusa nagyon szépen beárazta a mondanivalóját.
Igen úgy tudom ö az. Valami apriliás nagyon motoros. 😊 Versenyezni akarnak ki a jobb motoros vagy mi.
Jól sejtem, hogy ez a másik arrogáns mindent IS tudó "jóember", aki a Dodorral faszméreget?
Megjöttek az ellen drukkerek is 😁
https://fb.watch/hN9KnxrxmQ/
Ádám elkezdte a szezont!
http://youtu.be/F4gMlEKpmNs
Na megvagytok?
Boldog új évet mindenkinek!Remélem idén találkozunk valahol?Kéne már egy jó kis találkozó!
BUÉK! 🍸
Boldog új évet srácok!
Boldog Új Évet kívánok mindenkinek !
Voltam ott télen is - tényleg nagyon meggyőző. A két legszebb hely egyike, ahol valaha jártam - a másik Taormina.
... meg van még qrva sok, nem is lehet rangsorolni őket, de ez a 2 mindig eszembe jut...
Nekem meg a face folyamatosan Halstatt-ot dobja fel télen is nagyon szép 🙂