Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még kéne a gyári ledes index és a felnicsík.
Na lassan összeáll a gép. Azért van megjelenése ez egy igazi nagy vas. Már csak a textiles gyújtó kábeleket várom hozzá meg csatos tanksapkát. Ami most van rajta én csináltam, szerintem pedig nem olyan rossz...
Köszi viszont
Kellemes ünnepeket mindenkinek előre és boldog névnapot utolag
Köszönöm.
Boldog nèvnapot Pupu (így utólag )
Minden Tamásnak (amelyik megérdemli)
Boldogat a Tamásoknak
Boldog névnapot a Tamásoknak.
Mikor belemész 120-al egy (szemre) kis kátyúba az úton, ennek az 5x-ét kapja... de épp arra gondoltam, ha le akar szakadni, ott tegye, a szerviz aknán ne a 6-oson, mikor megyünk karácsonykor haza a családdal...

ui: ezzel meg is válaszoltam: 25-én lefelé, pár nap múlva haza (még nincs pontos dátum, de 31 előtt)
Nekem a pözsón 13-ban mikor megvettem, november végén volt műszakin. (a futóműpadot én is ilyen szemmel néztem ) Aztán pár héttel később törött el mindkét első rugó és szakadt össze az eleje a parkolóban.
Biztos véletlen egybeesés.
Megvan a műszakim is, autóra, 18-án lejárt Szerencsére nem kellett csinálni vele semmit, elmentem, átmérték, 26 pengő lesz, oszt' jónapot.
Az a futómű nyúzó pad kegyetlen, azt hittem, letépi az autó kerekét
Gyújtás tuning. Vigyázz hangos
http://youtu.be/lKwhPeQ0lSg
Akkor nem kell.Annyit nem adok èrte
Nem vagyok biztos benne hogy ezekhez lehetett-e kérni gyárilag. (tartok tőle hogy csak a régebbiekhez volt)
Megnèzem itt erdèlyben hátha van valami tescós
Akkor megvárom míg lesz
Hogyne ismernék.
De amíg az ebayen pl. Yamaha xj600-hoz már 20 euroért is van bontott, a tdm-hez egy rohadt darab sincs. (850-hez sem)
Meg annak akinek fáj a térde. (nem is nektek tettem fel)