Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is be fogok! Febr. 2: Furmint Február nagy kóstoló a Vajdahunyad várban. 150 féle furmint lesz, abból kb. 100 ízlene nekem, az fél decijével is 50 liter bor (jobban belegondolva, ennyit lehet, nem tudok meginni )
Aznap reggel megyünk fel Pestre villany autóval (Kecskeméten meg kell állni fél órára tölteni )
Akksi? azzal mi baj volt? itthon még 2 hónap állás után is lazán indított 0 fok alatt... bár az a mély merülés, amit írtál, biztos nem használt neki.
A vezérlés időszerű, igazából a fékfolyadék is. Komoly nagy tyunying előtt talán még 2 első féktárcsa, az még az eredeti.
mit ivott langyos mézes tejet?
12,5e légszűrő 500ft olajszűrő 700ft manol 4l 10-40 3500 4 gyertya 2400ft 21e volt cakk pakk minden még akarok majd váltó olajat cserélni meg vezérlést és fékfolyadékot. atán egyenlőre ennyi a motorikus része jön a tyuning :D
Józsi jól betintázott az éjszaka....
A szutyiba jöttek cuccok? Mennyi volt az akksi?
Megyüt ma aksi légszűrő gyertya olaj. aksi légsz csere gyorsan kifelé míg van jég az udvaron. amit kapott a gyerek ma 10csikok az udvaron kézifékes hegyek. kiraktam egy kamerát hát a faszért nem tudtam felvenni :D
Ez qúúúúrvjó még nem láttam. Csak az a baj, hogy ezt én átétem de régen volt...
".......Akik spanyolul sem beszélnek, azokkal hogyan kommunikáltok?

Endre: Kézzel-lábbal, ha nincs más. Nem is csak a nyelv okoz nehézséget, hanem a gondolkodásbeli különbség.

„Volt olyan, hogy Hondurasban már napok óta nem volt lehetőségem fürödni. A férfiak elmentek korán vadászni, én egyedül maradtam egy nénivel, és kérdeztem tőle, lehet-e fürödni a folyóban, mert pár kilométerrel feljebb láttam, hogy krokodilok vannak benne. Mondta, hogy nincs krokodil. Mondom, jó, és bementem a folyóba. Állok mellközépig a vízben, habzik a fejem, és jön a néni, néz furcsán. Mondja, hogy van lagarto........ Az sokkal nagyobb, mint a krokodil.”
"az én spéci Yamahámat" Láttam már régebben, nagyon tetszett.
Egy kis retro ma estére. A motorozás veszélyei.

http://videa.hu/videok/film-an...
Ezek szerint van gps az ájfonban.
ne bazz elég volt 1x végigtolnom
Jó! (esetleg ha még enyhén lapos gumival tolnád a 600-ast oda-vissza az lenne csak az igazi terhelés)
Néztem az etapot, jelzett hogy mentél
télleg van benne gps hévvel nyomultam az a taracker nekem leállt 5perc után közértből hazafele teszteltem :(
Ehhez a házikóhoz létezik az adott környezethez teljességgel alkalmazkodó, tetszetős színű, egy gyárilag ezzel kompatibilis, felhasználóbarát (plug&play), megtölthető app. ami egy rövid installálás után széleskörűen kiterjeszti az Ön képességét az esetleges megnehezített körülményekhez való alkalmazkodáshoz. (ha esetleg becsengetnek a már régóta kitartóan beilleszkedésre törekvő állampolgáraink hogy felkínálják a segítségüket)
Lehet, szükségünk lesz erre az építészeti stílusra... nem széles körben publikált (=titkolt) sztatisztikák szerint több barna színű újszülött van, mint halvány rózsszín
Ismerve ezen etnikum szülési hajlandóságát, szaporulatát, munkához viszonyulását, 15-20 év múlva komoly gondok lesznek itt

Lassan én is megkezdem a szükséges eszközök beszerzését: kőfalak, erős kapu, egy komolyabb riasztó kamerával, térvilágítás, 2 kaukázusi juhász kutya, sörétes puska...
Bár én igazából egy föld feletti, piramis alakú, viharbiztos házikót képzelnék el nagy garázzsal, páncélajtóval, földdel és növényzettel borítva. (persze csinos, takarosra megcsinálva, emlékszem rá hogy olyan meghitt volt ide belépni )
Az se rossz de én télleg rendes lakást akarok nem bunkert.
Én egy rendes lakásra gondoltam ami mondjuk kör alapú és a teteje kilóg kb fél méterre amin körbe lőrések vannak vagy teljesen be van süllyesztve és a mennyezeten vannak lőrések.