Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Én a 07-es be ezt használom! Eddig milyen olajat tettél bele? Használd ugyan azt, ha meg voltál vele elégedve! Nem kell túlbonyolitani ezt az olajkérdést..........
Üdv!
Van egy minden tavasszal visszatérő dilemmám: 2003-as R1-be ásványi 20W50, vagy szintetikus 10W50?
Minnél többet böngészem a netet, annál bizonytalanabb a helyzet . Van aki szerint szentségtörés az ásványi, van aki szerint (köztük márkaszervizek) meg az kell bele! Szerintetek?
Igazán nincs mit!
Kösz Adee megnéztem mégegyszer azt az oldalt amit küldtél, és kicsit lassan de rájöttem hogy ezt keresem . Köszi
Ne aggódj, ducati sose lesz belőle! Szinte mindegyiknek van egy kis hangja, de nincs attól semmi baja, használd!
04-05évjáratnál tipushiba hogy néha nem mindig zörög a kuplungkosár de csak üresben terheletlenül ha behúzod nem zörög illetve ha sebességbe rakod és mész akkor sem. nem tudsz vele mit csinálni amig nem csúszik hagyd rá a 04esembe 4000kmnél kezdett zörögni és 42.000km nél adtam el éssemmi baja nem volt nem csúszott stb. régen beszéltük aki kicserélte annak ujra elkezdett zörögni inkább tankold bele az árát
Hali mi volt a pontos tünet és a megoldás rá? Köszi!
Hali! Kérdésem annyi lenne, hogy milyen jellegű volt a csörgés mivel az enyém hidegen pár percig azt követően kuplung kar játékkal közép állás körül ad ki olyan hangot mintha ducati lenne!
Köszi Adee király vagy ! De láttam olyat ami csak a csavaranyán van rögzitve valahogy de a interneten nem találom sehol,ha nem találok olyat megrendelem ezt amit ajánlottál.
Sziasztok, olyan telefontartót keresek amit a kormányon lévö csavaranyán lehetne rögziteni .Ha tudnátok segiteni honnan tudnák rendelni,vagy venni azt nagyon megköszönném.
Hát nem pártoltam el csak egy kicsit :) Mindig is ez volt az "álom" motor. és végre sikerült :) DE hozzáteszem hogy a gixit is imádtam :D
A jelzőt, nem maga a színösszeállításra értettem. Én színeztem át az általa feltöltött képet, ennek a minőségére vonatkozott.
Képet tudsz adni róla? tubus1982@gmail.com-ra vagy ide.. érdekelne a kipufogó...
8000ft
Ekeidom esetleg megvan még?
Sziasztok! R1 2003-ra keresek gyári dobot műszaki vizsga céljából... Köszi
Szia! Mennyi lenne a gyári dob R1 2003-ra?
Üdv! Nem akarok beleugatni de Arannyal kurva jó lenne
én maradtam a K4-nél ez egy cimbora motorja,csak én szervizeltem neki,vezérlés vagy is spanoló,első teló szimering-olaj csere,nem volt töltés igy cseéltem generátor tekercset,meg fék betéteket,meg apróságok............te viszont el pártoltál a családtól
naaaa szééép. De egy kicsit elveszítettem a fonalat. Ez a te géped? :D neked nem gixered van/volt?
mna ezt én meg ma raktam össze van még mit pofozgatni rajta,de veszett
Na ez szép bringa :)
Eladók,érd:zoli_motor@freemail.hu
2008 yamaha R1 fesszab, ha valakinek kellene 5000-ért, akkor keressen. A hűtőbordák egy részét lekaptam róla, azt hittem így majd befér a 2003-as R1-be, de nem Egyébként tökéletesen működik