Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valakinek van tudomása olyan dekoros cégről akinek meg lehet a 2001-es R1 teljes matrica szettje (kék)?
hoffmann.zoltan.laszlo kukac gmail.com irj ide küldök még képeket árban meg megegyezünk
ár?
Szia 07-08 R1 re
évjárat? ár?
Sziasztok.2002-2003-as R1-hez esetleg valakinek eladó sportdobja összekötővel nincs véletlenül?
Azt megtudná vlki írni,hogy a 00-01-n milyen típusúak a világítás relék 4 lábú és az 5 lábú (típusszám/gyártó)?
Sziasztok R1 re van egy eladó sárvédöm ha valakit érdekel.
Na az a gondom,hogy kin voltam gurulni leállítottam,és amikor beinditotam felkapcsoltam a világítást,de már csak a helyzetjelző éget.
A refit se lehet kapcsolni,csak a villantó működik. Az indexek meg gyorsabban villognak. az ízzók jók, biztik rendben, a relék kattannak, nem tudom mi a fene lett
Na ez az ilyenre gondoltam kösz
De ha bővebben érdekel, Itt az egész service manual, az utolsó előtti oldalon van a kapcs. rajz.
Talán ez segít.
oké csak nekem az egyik relé 5polusú a másik 4
Hát senki nem tud segíteni? Ebben a relé bekötésben,kerestem képeket a neten,de csak 1 relést találtam az enyém 2 relés (00-01)
Üdv Srácok!

Valakit érdekelne ilyen SJ 4000 sisakkamera, ami nem csak sisakra rögzíthető?
Elég sok tartozékkal tudom adni.

25.000 Ft-ra gondoltam.

Ha valakit érdekel, írjon e-mailben, vagy hívjon telón.

Tel.: 70 326 6773
E-mail: kismotoros46@freemail.hu
Az R6-on sikerült megrezsózni, az nem törött el. De ahogy írod, benne van a pakliban. Éppen ezért, szükségmegoldásként ajánlottam fel. Sajnos tudom milyen az, mikor menni "kellene" motorozni, de valami hiba miatt nem tudsz.
Én már törtem el váltókart hideg hajlítással is, de legutóbb az r1-esen melegítettem a konzolt, de az is a kezemben maradt, (sőt meghegesztés után felszerelésnél újra eltört) tehát nem biztos, hogy mindenkinek megy ez a dolog...
Köszönöm szépen de a Sudomotornál van, a Ricsi is holnap reggelre megnézi . Utána valahonnan megrendelem.
A váltókar jelenleg beleér a konzol "lábaiba". Valamin hajlítani kell.
Ha átmeneti megoldásban gondolkodsz, nekem van egy (a lábtartó tüske kivételével) menthető darab. A Sedu által javasolt melegítéssel, még helyrehozható. Legyen az ára 4e ft.
Nem eladni szeretném, de ha ez segít rajtad...
Köszönöm szépen meg nézem náluk hátha.
Kínába találtam párba jó árba csak pár hét mire beérkezik.
Sajnos nem lehet mivel alumínium és nyúlott és görbült . Az már soha sem lesz olyan mint az eredeti!
Helló srácok tudna vlki képet a tompított relé csatlakozójáról, vagy leírni a színek sorrendjét?
Vagy volna első-kábelkötege csatikkal?
melegítsd fel és megint gyári formája lehet.