Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van pár darab ilyen csavarom. Mennyi kellene?

Viszont nekem meg 2004-2005-höz kellene 1db, mert meglógott.
Van valakinek?
Szevasztok!Lenne egy kis bibi!
A kérdésem az ,hogy ez mitöl van:!
Vettem egy új aksit az r1 be csut feltőltve indul mint atom(indult) Mentem vele kb 400 km és azt vettem észre ,hogy egyre lassabban teker ma már alig bírtam vele hazajönni a ház előtt pedig már nem is tekeri az önindító !Szerintetek mi lehet a baj?
Ha járó motornál leveszem az akkusarut mennie kell tovább?Ha jó a töltés persze?
Helló!
R1 RN22-höz eladó Bodis félrendszer (2 db + összekötő) Összes gyári bilinccsel és karbon hővédővel! Illetve hátsó integrált lámpa.
Köszönöm
99-től 2010-ig mindenféle alkatrész akad benne. Pont most kapott egy új első kereket.
A 2006-osom se zakatolt gyári állapotában.
Gyári nincs, jobbat tudok adni.
Valakinek eladò hátsò rugòstagja, ami hibátlan?2001-es R1
Üdv!
Lenne egy olyan kérdésem hogy honnan tudnék vagy honnan lehetne jó áran venni első lánckereket 2005 R1-re? -1 et szeretnék.
Sziasztok!

Szeretnék vásárolni RN-12-es R1-hez egy gyári első fékkart, aminek nem karcos a vége. Ha akad valakinek elfekvőben és megválna tőle az hívjon a 30/22-88-627-en. Köszönöm!
Ha pedig egy prémium kategóriás sisakra vágysz elérhető áron, akkor: ARAI RX-7 Corsair Nicky Hayden
Jó szezont mindenkinek!
A tied milyen évjárat?
Az RN 19et kérdezném.
Most RN12-19 ről van szó :)
Igen olyasmi hangja van, de szerintem amíg nem zavar addig ne bántsd :)
Nincs minden motornak kuplung Hangja, az enyém 70,000 után is csendes
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.Az én RN19- esem azt csinálja ha behúzom a kuplungot enyhe csörgö,zörgö,hangot ad amit még elindulás után is halok alacsony fordulatszámon kb4000 ig.Utánna már nem hallom mert elnyomja a motorhang.A tiedé is ezt csinálja?
Szia!
4800km-el vettem, akkor nem volt hangja az RN19-nek, kb. 12-13 ezer körül jött egy pici hang azóta is megvan, de az RN12-hez képest ez a hang minimális, szinte észrevehetetlen. De általában minden Yamahának van egy kis hangja :) RN12-es az már szinte úgy zörgött mint egy Ducatti száraz kuplungos azért is cseréltettem ki benne, de kis idő múlva megint elkezdte... Pedig pályán nem jártam vele, 1 kerózni sem szoktam (mivel nem tudok, meg jobban féltem a gépet, hogyha esetleg baj lenne. )
Szia Yamaha !Azt szeretném kérdezni tölled a 2008 as R1 esembe a kuplung kicsit elkezdett csörögni zörögni .Olvastam hogy irtad a tiedének is van egy kis hangja .Mikor kezdett neked zörögni ,nekem Kb 19ezer km nél azóta mentem már vele 2 ezer kmt .Te megcsináltattad?Mennyibe került a javitás?
Ja hat persze nem art ott is megkerdezni mennyiert adjak......
Én mondjuk Yamahában vennék, minthogy ilyen apróságokat túrjak a neten.
Nagyon nagyon szépen köszönöm! azt hittem már nem találok hozzá semmit. De ha Ebay ről még sajnos nem rendeltem de ott van a legtöbb.
Ja es a fej tipus hex
Szia ,dzus fastener -nek hivjak ,ebay-rol probald merd meg milyen hosszu a csavar es ugy keresd pl 17mm dzus fastener vagy quick release
Sziasztok 2003 as R1-nek az idomszettjéből hiányzik nekem pár csavar van ötletetek honnan tudok ilyet beszerezni? Csavar boltban úgy néztek rám mint egy földönkívülire hogy honnan szereztem ezt a csavart... Előre is köszi!
Igen, van egy :)
Üdv Urak!
Valakinek esetleg nincs szüksége 2004-2005 évjáratú kuplung és fékkarra valamint ugyanolyan színű emelőszemre? Kicsi pénzért!