Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2003-as R1-hez keresek generátort, esetleg valakinek tipp honnan szerezhetnék be.Az újat húzósnak találtam
Ha ezek esetleg megmaradt darabok,és eladnád őket irnál rá egy árat?
Ha azért vetted ki,hogy lefényképezd akkor pedig köszönöm!
Ez az, onnan vettem ki.
Köszönöm!
Szerintem 10w50 lessz!
Az a rugó kell ami leszoritja a fékbetèteket,hogy ne zörögjön,a fékbetéteket közèpen tartja egy stift!
Szerintem ez lessz az!
Igen, egy barátom vette meg.
Te eregyed elkelt?
viszkozitásra 10w40, 10w50
Sokáig gondolkodtam, milyen rugóra is gondolsz... Remélem ez az.

Olaj általában megosztja a véleményeket. Írd be a keresőbe, hogy olaj, és bogarássz.
Sziasztok!
Megtudná valaki mondani,hogy milyen viszkozitásu motor olajat vegyek a 98-as r1 hez?
Mit ajánlotok?
Még lenne egy kérdésem,kellene egy fènykép vagy egy link,hogy milyen rögzittő rugó van az első féknyergen (4 dugattyús) mert erröl hiányzik és fogalmam sincs róle hogy néz ki!
Köszi!
Üdv:Tibi
Sziasztok! Egy kis help kellene. Kék színű féknyergeket vettem, ahhoz kellene utcai fékbetét nem borsos áron. Valakinek új elfekvőben, de ha nincs egy cím is megteszi ahol ezt olcsón meg lehet rendelni. köszi...
Udv mindenkinek

Keresek 2003 evjaratu r1 hez elsosorba vegdobot yoshi akra bodis erdekel de full rendszer is szoba johet.
Koszonom
Sziasztok!
Kuplungot cseréltünk az R1-ben és hidegen nem emel ki, csak miután bemelegedett. Mi lehet ez a jelenség? Én nem találkoztam még ilyennel. Másprobléma lesz itt mint a kopó lamellák?
Az enyémbe is tettek
Ez szerintem tönkrement multival mérve rossz!
15 használtan!
Leszedem majd róla,ha ugyan azt produkálja mint amikor rajtvan akkor szétszedem azt megnézem mi mehetett tönkre,lehet valamelyik érintkező vagy valahol szakadás van,majd kiderül!
Hát nem olcsó:

link

Bár bontóból biztos megúszható egy 10-es körül....

Én a hondán a map szenzorral szenvedtem meg. Az is hibát dobott, de kiderült csak a gumicső piszkos belülről. Kitakarítottam és voalá...azóta is szuperül működik.

Ennél nem lehet ilyen probléma? Piszkosodás....
Van rajt!
Előgyujtást állitja,csak azt nem tudom,hogy más elektronikát tönkre tehet,vagy nem!
Igazábol ez egy pótméter!
Valamivel biztosan kevered, mert karbis motoroknál is van. Az előgyújtás szabályzásához használja a CDI.
Értem ám De olyan volt a 98-as R1-ben is? Nem bowdenes? Azt hittem ez csak az elektronikus gázmarkolatnál van. Lehet keverem valamivel.
Szia!
Bocs!
throttle position sensor (TPS)
Mi az a gázállás érzékelő?
Sziasztok!
van egy 1998-as Yamaha r1-em és nagyon úgy néz ki,hogy tönkrement a gázállás érzékelő,az lenne a kérdésem,hogy tud ez valami komolyabb gondot okozni,például tönkretesz más alkatrészt is?
Esetleg valahogy javítható?
Üdv: Tibi
Sziasztok! Szükségem lenne pár alkatrészre 2003-as évjáratú R1-hez, tankra, jobb kormánycsutkára, gázkarra előre is köszönöm! Az elérhetőségem karoly000@freemail.hu
Mondjuk az enyém 2002-03-as volt.... de nem hiszem, hogy túlvariálták volna a kábelkorbácsokat az előző szériához képest...
A bal oldali oldalidomnál felül van egy biztosítéktábla és alatta egy talán 8 vezetéket összekötő csatlakozó. Nálam ott volt baj mikor a világításom elment. Nem tudom azt nézted e?
Sziasztok! Segìtségre lenne szükségem, a hűtőventilátorom nem indul el, ha rövidre zàrom a hőgombàt akkor se, hallottam olyat is, h a műszerfalban van a vezérlője, akinek van valamilyen informáciòja ennek javìtà sàròl kérem ossza meg velem. Mert ventilàtor nélkül vàrosban gyorsan 100fok fölé megy :(