Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valami változik ,megcsinaltatod vagy valami ird le a tapasztalatokat azert
Ez csak a viszkozitas es marka. Semmit nem arul el az olajrol. Teljesitmenyszint az milyen?
(API besorolas)
Kedves Tagok!
Adott egy 2002-es R1(RN09).
Ki milyen olajat javasol?
Motul 5100 10w40 megfelelő lehet egy ilyen géphez?

Köszönöm!
vagy szorul vagy a motorjával van valami........érdemes a bovdeneket megolajozni a motor fogaskerekeit meg zsirozni.....
Igen igen
Azóta megtaláltam Googlen
Exappal kapcsolatos :D
Köszi :)
ha jól emlékszem az exapot
Szevasztok!
Ma egy gurulás közepette arra lettem figyelmes hogy a fordulat mérő 0 és 7000 fordulatra ugráll.
Gondolom ez egy hiba kód.
Valaki meg tudná mondani hogy melyik hibát jelzi?
1998as Yamaha R1ről van szó
Előre is köszi :)
Köszönöm a segítséget!
Ez lehet szelepszár szimmering . Nagy valószínűség
Köszönöm!
Javítanám a tünetet. Amikor pörög nem füstöl, csak ha elengedik a gázt,de nem annyira látványos.
Habár kékes a füst.
a váltó elkelt.
ha le vált nálam van 2000 évjárat...
Nézd meg a legutolsó videómat. Bár a kékes füst nem csak a nicasil miatt lehet. Ill más is lehet.
Kedves R1 tulajok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a nicasil leválásos probléma az előfordulhat e egy 2002-es R1-esnél.
Azt tudom, hogy az első R6-oknál gyakran megjelenő hibajelenség...
A tünet az, hogy a motor kékes füstöt dob ki gázadásra, nem látványos...
van egy hibátlan főtengelyem kompletten ha érdekel
Yamaha. Színe fontos.
sziasztok 2000 r1 hol tudók hajtókar csapágyat venni.4g vann a hajtókara irva.
sziasztok 2000 r1 hol tudók hajtókar csapágyat venni.4g vann a hajtókara irva.
Egesz kosar, 3mm korul..
2004 hibátlan váltó eladó érden. yamaha r1.
Nalad a szegecsek vannak ki, es mozog az egesz kosarad, vagy siman a rezgescsokkento rugok zorognek?
Mert a rugot nyugodtan le lehet szarni, a szegecs a gaz.
Nekem aztmondta a szerelo h hasznaljam mivel az enyem meg nagyon kezdetleges, majd jonnek durvabb hangok is mar alapjaraton..
Csak engem k.rvan zavar ha tudom h valami nincs rendbe.. nem is ulok ra jo szaj izzel ugy h én igy nem hagyom az tuti.
Ja és allitolag az is 10ezer utan ugyanigy elkezd csörömpölni..gyenge konstrukcio sajnos.ezert kerdeztem h vajon kárt okoz e mert ha nem tőlem elcsöröghet.hozzateszem nekem még nemigazan jött elő
Igen maga a kuplungkosar a drága mivel megkell(ene) venni újan a gyárit mert használtan ugyanottvagy hogy nemtudod mivan...tehat maga a kuplung tarcsa csereje nemjelent megoldast erre a dologra és sajna márkás versenykuplungok sem mivel abban sincs benne..
Marmint 22ezerrel vettem a motort most 27 van benne, tehat nem 5ezret birt ki a kuplung
Biztos az elozo gazda adagolta neki