Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó yamaha r1-04-08évj.ig új és bontott alk. Tel:70 3696737
Üdv!
Megmaradt pótalkatrészeimet eladnám!
(A pályaidom csak egyben eladó, a lánckerekek kicsik 14/15/17, nagy 2db 43 és 2db 45 van egy újszerű Regina lánc is az lemaradt a képekről)
Nekem annó a segédváz bal oldala volt elmenve.Úgy lett megcsinálva ahogy írtad nyissz aztán hegeszt.....
99-es r1 segedvaz javitasban van tapasztalata vkinek?elegge elment nem hiszem hogy ki lehet kalapalni.levagni tőben es egy masikat behegeszteni?ha valaki javitott ilyet ne tartsa magaban
Van egy 2008 as R1 komolyan felkészítve pályára, adásvételivel de alváz es motorszámmal! Olaszban vegleg ki lett vonva forgalomból! Wp hátsó rugóstag, Wp első rugó es szelepelés, Rcs 19 felső pumpa, Pc3, katalizator kiiktatva, sakal slip.on, matris race kormanygatló, Sp. gyorsvaltó forditott, künnyűsegédváz, femfekcső, hullamos race első féktarcsa, motorblokk vedő jobb bal alu deklikkel, valter moto labtató es kormanycsutka! STB. A motorban valós 7000 km van, amit latni is rajta, gyari lánccal es hatsó lanckerékkel tökéletes állapotban! Esetleg par extra nelkül is eldó! Rcs 19, kormanygatló, Wp hatsó rugóstag, mivel meg vannak a gyari is belőlük! Érdeklődni privatban
Helló. R1 2004 olajcsere előtt állok, ki milyet ajánl.
Üdv 02-03-évj-hoz injektorsor bovdenekkel,ahogy a képen van 40mm torokátmérővel,20e ft-ért eladó.Érd.zolimotor@gmail.com
Rn19re valo kellene konzollal..
ezek közül valamelyik?
Érdekl.tel:70-3696737
R1 oldalidomok gyári karcmentes fény.hátsó lámpa '07-'08évj.hátsó féktárcsa újszerú '03-'09évj.felsö villahíd '03-'09ig.van még lábtartók-gyári kipuf.hátsó villa.tükrök.üléspárnák.üzemanytank.benzinpumpa.e féknyergek.
R1 '07-'08 ra fejidom javított szakszerűen!fülek nem sérültek!kérésre fényezve.
R1 '07-'08évj.farokidom.valakinek kell?!
Esetleg bukogomba,deknivédő,tengelyvédő?
Úgy beszélsz mintha már lettél volna ott,
2007-évj-hoz eladó a képeken látható alkatrészek.Érd:zolimotor@gmail.com
Eladó R1 pályaidom szett:
Ez:
https://www.hotbodiesracing.co...

Világítást, indexet tettem bele, hogy el tudjak keveregni pályáig.
Anyaga: Üvegszál
Ez tartozik bele:
Tank tetejére idom
Hasidom+oldalidom
Fejidom
Első sárvédő
2 légbeömlő
Fejtartó konzol, műszertartós

Gyári idomokat fújtam fehérre, ez is a szett része:
Ülés alatti idom
Faridom
Tank melletti 2 műanyag

Képet tudok küldeni e-mail-re, de ide valamiért nem megy fel...
Ára: 50.000Ft, Csak személyes átvétel, Posta: NINCS AZ AZ ISTEN!
Pontosan ahogy mondod :D nem biztos hogy rá merném bízni a motorom, múltkor láttam egy videót ahogy hidegen túráztatott valami szerencsétlen motort. Meg az a környezet, a fatárolóban szerelnek :D
http://youtu.be/Zat9CRfUr-E?t=1m47s

A szereplok nem ugyanazok, de kb a videok tartalma ugyanez :D
Sziasztok! Én RN09 (2002-2003) -es R1-hez keresek idomgarnitúrát. Ha valakinek van eladó jelezze felém.
Köszi
:D betudod linkelni?
En nagy kedveloje vagyok, igazi oldskool szaki, akinek ha kerdeseket teszel fel, vagy mellyebben bele akarsz menni a dolgokba, szemrebbenes nelkul elkuld a picsaba. Elmeletet szerintem nem kellene eroltetnie, gyakorlatban az elhanyagolhato fontossaggal biro fojtoszelepszinkront barmilyen motoron megcsinalja hibatlanul. Ha esetleg egy injektoros gepnek nem az a baja, akkor az el van konyvelve, hogy kuka. Mivel ott nem lehet uszoszintet allitani, es karbit pucolni. :)
Amugy tenyleg elvezetesek a videoi, nekem a hornetes a kedvencem, amikor az asszimetrikus utaslabtartohoz mertek a lengovillat, es megallapitottak, hogy gorbe. EPIC! :D
Sokszor van agysebesz kongresszus arrafele.
Sziasztok! Az mfmotors-ról tud valaki mondani valamit. Honlapjukat megnézve értik a dolgukat, de megköszönném a személyes tapasztalatokat.
Köszi KocsisD.
Taschner Garage. Még videót is csinál a szereléseiről, és féjszbúkon lehet nézegetni mit csinál (nézz meg 1-2 videót tőle, és meg fog győzni). Normál áron dolgozik. Cimbim vasa már járt nála, és úgy rendbe kapta hogy azóta azt hallgatom, hogy mintha egy új motorra ült volna fel. Mányon van. Nagyon ajánlom!