Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Valakinek volt kuplungkosàr problémája?? Rn19nél vagy bármi másnál.. kiváncsi vagyok a tapasztalatokra mert ilyen gyanú áll fent most nálam.
az tényleg repedt
AZ nem biztos hogy el van repedve, van hogy ilyen pozitív csíkok vannak az öntésbe. Nézd meg a másik oldalát is, ha ott is látod, akkor repedt.
na van itt érdekesség,nem tudom ki csinálta de nagyon okos volt hogy elvan repedve a generátor tehermetesitője és igy ősszerakta. na cserélhetem a blokk felét is..
sziasztok. nem tudjátok hol tudok venni r1 2000 évjárat, olaj szivatyu láncot.. primer lánc. ha jol tudom....meg komplett tömités szettet.hengerfej pakolás nélkül.
az R1-é mind igy néz ki
a 21000 km az 3-4 szezon. A többiben állt? Szép a motor.
A fogaskerek kilokodik a masik fogaskerekbol. Mindkettot cserelned kell azaz a lyukas fogaskereket, es ami belecsuszik a villa altal. Villa is cseres es nagyon meg kell vizsgalnod a kukactengelyt. Azt a csucsot ami eszt a villat tolja. Az is el szokott nyalodni.
sziasztok,most léptetöt cserélek, komplett váltot cseréjem vagy mitöl néz ez ki igy
Bocs, látom régi már a beírás.
Szia. Idomjai meg vannak?
Ugy nez ki, hogy az. Mellesleg nagyon jo allapotban van es 21.000 km van rajta.
Sziasztok. Szín kódra lenne szükségem 2008 as modelhez (fekete)
Szia!

Holnap a kollégám keresni fog a gyári hátsó irányjelzőkkel kapcsolatban (RN12-es 2005-ös R1-re kell).
(Tegnap megfeledkeztem róla, és csak ma szóltam neki).
Köszi!
Köszi a tippeket, egyébként igazad van a Yamaha szintet néz és nem nyomást. Üdv.
Valószínűleg kontakt hiba lesz, vagy az akkud döglődik. az ülés alatt néznék körül, megkocogtatnék dolgokat, miközben pl lámpát felkapcsolod. Mozgasd meg jól az akksi saruját is nekem már előfordult, hogy az ólom elvált, nem érintkezett belül az akksiban.OIyan is, hogy a vezeték lazán csatlakozott a saru szárába. Megnézheted még a bal oldali lámpa takaró idom alatt a nagy csatlakozót.
Nem vág a témába, de R1-en nincs olajnyomás lámpa, hanem a piros, az alacsony olajszintre figyelmeztet.
Köszi, megpróbáljuk majd behatárolni.
Üdv
Nemvolt soha ilyenem de ha video kommenteket megnezed ott ugylatom feszultsegszabalyozo csere és/vagy korrodalt kabel/stekker csere volt a megoldas
Hosszabb lengőkaros legyen.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni 1999 YAMAHA R1-hez. Behúztam az első féket és eltűnt minden a kijelzőről. Elengedtem, utána visszajött. Be akartam indítani, de semmi. Az önindító kapcsoló meg se nyikkant. Utána gond nélkül indított. Ha fénykürtöt bekapcsolom, akkor felvillan az olajnyomás jelző, meg az üzemanyagszint szimbólum. Elengedem a kapcsolót vissza áll minden. Ha valaki találkozott hasonlóval, köszönettel venném ha leírná, mit tegyek. Üdv. Mindenkinek. Egyébként a Youtube-on van egy ilyen videó (Yamaha R1 1998 electrical problem display) néven. Itt a link is: http://youtu.be/x4b2i-YEyA0
Ledes index szett, es rendszamtablatarto feleslegesse valt. Csak fel kell csavarozni es mukodik.
Valamilyen nem tul valsagos arat mondjon valaki, en csak kerulgetem. Rn 22 on volt, de csatlakozoi, kabelek hossza jo Rn 19 re is. Privatot dobjon, akit erdekel. Szep estet mindenkinek!
Hello mindenkinek. Egy 2006-os évjáratú Yamaha R1-es vásárlásához kérnék tanácsot. Mire figyeljek, vannak ehez a típushoz és évjárathoz társuló problémák?
R1 BigBang-re 2009-től vagy bármi másra AKRAPOVIC HEXA sportdob pár (Természetesen E-s)összekötőcsövekkel,Db killerekkel,felfogatókkal szép állapotban eladó.Ára 180eft.Tel 70-3179083.
Mennyiért adod?
Szia!

Ha nem sérült akkor engem érdekelne!!