Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a 99-es R6-osnak a gyári váltórúdja milyen hosszú?
Autósboltokban lehet kapni, nem pont ilyet, de a funkciója ugyan ez.
yamaha r6 allitható lábtartók eladók tel 0670-427-51-50
Bocsánat ezt elfelejtettem
Yamaha r6 2004 es farok idomhoz való
Sziasztok
A képen látható patentja ha van valakinek vagy ha tudja hol lehet beszerezni kérem jelezze. Köszönöm.
A csillagfejűből 4 db , a sima patintosbol 6db -ra lenne szükségem.
Pontosan nem tudom már, de szerencsére nem kell nagy. Nem gyengíti meg egyáltalán az idomot.
Mekkora furat kell rá? és nagyon meggyengíti? még megfontolom mert nem az enyém lesz hanem ajándék lenne :)
Ez nem az évjárat.
Helló.
Sajnos igen. Sokáig kerestem olyat amihez nem kellene kifúrni az idomot de sajnos ilyen nem létezik.
Szia mdaniel az lsl gombafelszerelés jár idom módosítás-a?
Helló!
Nekem van 2 pár is, szinte új mind kettő. Van még tengely gombám is. Gyári LSL 15, LSL Copy 10, tengely gomba 10.
Sziasztok tudnátok nekem segíteni hogy 99-és r6-rá bukógombát keresnék vagy valakinek jó állapotú használt? köszönöm
Szevasztok!Kérdésem lenne 2000-es r6-at kapcsolatban.Gumizás előtt álok,a hátsó gyári méret 180/55 R17,kaptam piszok olcsón egy 170/60 R17 Bridgestone BT021 R hátsó gumit.Kérdésem az lenne,hogy a méretbeli eltérés lefele nagy probléma lenne e?
Sziasztok,
2003-2005-ös R6-hoz keresek "gyorsgázt". Ha van valakinek elfekvőben kérem jelezze.
Köszi.
Ukb.
Yamaha R6 2001-es hibátlan váz valakinek?

06702890907
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni,hogy
2008-09'-es R6 ülés(ek) van-e valakinek eladó ?Vagy hol érdemes nézelődni!:)
Ha igen mennyi az ára ill.átvétel hogy oldható meg?
Előre is köszönöm!

Tisztelettel: Zoli
Köszi! Tavasszal biztos, ami biztos majd megnézzük ezt is!
Sziasztok, nekem úgy jött a probléma, hogy hullámzott az alapjárat, és egyenletes gáznál rángatott picit, de érezhetően a motor. Nálam az volt a gond, hogy a generátor csak 3-4000 től töltötte rendesen az akksit emiatt mikor már merült az akksi rakoncátlankodni kezdett a gyújtásrendszer. Új tekercs, és megoldódott a probléma.
Ha jövőre netán nekem ismét elkezdi ezt csinálni, akkor tudom mit nézzünk meg.
Gyertyapipákat is érdemes átnézni!
Szerelőmtől halottam már oat h kicserélte a gyetyát és nagy nehezen jött rá h a pipa volt a ludas. Nem tom mennyire tudod kivitelezni de érdemes megnézni őket.
Nálam úgy kezdődõtt,hogy akadozott a motor. Alapjárat nem volt egyenletes. Vettem bele új gyertyákat,de nem javult meg. Kb. fél éve elkezdte azt csinálni,hogy 13.500as fordulattól egyszerűen nem akar menni. Elfogy az ereje. Most pedig a v2 hang. Nyomáspróbáztuk az üzemanyag rendszert, szelephézag ellenőrzés és még millió dolog,de egyszerűen nem tudunk rájönni a gondra.
Szia!

Nekem is volt ilyen problémám. Nálam úgy kezdődött, hogy két gyertya kiment. Utána az új gyertyákkal sem volt tökéletes, mert előjött alapjáraton a V2-es hang. Vissza is vittem a szervízbe, de mire odaértem megjavult, azóta kerültem már vele többet is, de semmi gond. Remélem ez így is marad!
udv, esetleg van valakinek R6 2003-2005-os serult elsolampaja amitol megvalna? Jelezze mar felem, mert erdekelne, koszonom.
Helló!
Nekem ugyanez a problémám.
Megoldódott a gond? Ha igen, akkor mi volt a probléma?