Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én még nem hallottam róla,arról viszont igen hogy a szelep leszakadt 40 ezernél.és állítolag titán szelepek vannak benne,bár ha kifogsz egy szép példányt.
8-9 éves sportmotorról beszélünk min. 50-60e km-el (20e-re visszapörgetve). Amelyik csapágyas akart lenni az 10 000-nél csapágyas lett, amelyik meg nem annak a blokk a legkisebb baja 3 bukta után.
Sziasztok!
Ti mit tudtok arról, hogy a 06-07-es R6R hajtókarcsapágyas és főtengelycsapágyas szokott lenni?
Köszi sràcok!

Nekem nincs fokozat kijelzőm, de ettől függetlenül a gyertya pipa még oda lehet, dettó ugyan az a problémàm mint neked!
Megoldódott a gond! Az egyik gyertyapipát kellett cserélni. Volt a motoron fokozatkijelző és kinyírta azt a pipát, amelyikre rá volt kötve. Beletettünk egy másikat és azóta tökéletes. Tökéletes az alapjárat, magas fordulaton is megy!
Szia!

Nem! Viszont nekem visszatért a gond. Kezdenek megint kihagyogatni a hengerek. A szervizbe két hét múlva tudom vinni, addig pihen a gép. Elég bosszantó, főleg így hogy egyelőre nem tudni mi a baja.
Helo!
Esetleg te rà jöttél anno mi volt a hiba oka?
Helo!
Nekem pontossan ugyan ez lett a problémàm mint neked! Nàlad mi volt a gond? Én kicseréltem a gyertyàkat de jobb nem lett a helyzet, szóval a pipàkra gyanakszom! Ha neked megoldodott a probléma vagy valaki màsnak volt ilyen és megoldodott neki az legyen szíves leírni, hogy mi a sz.r volt ez!
Köszi
Írtam mail-t de a címem a következő:
igor.stroganov.88@bk.ru
rendben de nincs címed... az enyém zozor1@freemail.hu
Hello! Érdekelne akkor ez a plexis történet, mondjuk egy jövőheti postával. Én újpesten lakom :D A címemre írj már és akkor ott tudnánk tárgyalni címről meg telefonszámrol ;) Köszönöm!
rendben keress nyugodtan!
ha valakit érdekel van egy gyári D.I.D 525 V8 láncom még gyári japán zsírban, 0km es motorról lett levéve, hozzá gyári gumibetétes-hangtompítós szintén 0km es első lánckerékkel
illetve egy 7000km ert futott szintén gyári láncszett eladó megbeszélhető korrekt áron. csere esetleg érdekel 530 as láncra 2006 os r1 re
Sziasztok! Ma hazaérve az utolsó 100m-en felpuhult a kuplungon, és nem emel ki... Van valakinek valami ötlete hogy mi tört? (kiemelő villa, vagy valamilyen rudazat stb.) Le tudom szedni az olaj leengedése nélkül a deklit esetleg hogy belekukkantsak?
Sziasztok
valakinek elado 2006-2008 r6 esetleg?..
elore is koszonet
Úgy néz ki érdekelni fog! De maradjunk abban hogy a jövőbéten valamelyik nap értesítelek! Köszönöm! ;)
Üdv! Kódoknak utánna néztem én is! Törölve is lettek! Inditás és járatás után nem tárolt el hibát! Viszont előtte egyik pillanatról a másik kezdte el ezt csinálni! Nem esett vele gazdája!
Hello! 3db ezresre gondoltam?! Vas megyében vagyok de el is postázom.
Szia.
A hibakódok a szervizkönyv szerint gyors fordításban
15. fojtószelep helyzet érzékelő nyitott vagy
Rövidzárlat észlelt.

20. Amikor a főkapcsoló a
"ON", a légköri érzékelő feszültsége
és a beszívott levegő nyomás érzékelő feszültsége
nagyban különböznek.

22. A beszívott hőmérséklet érzékelő nyitott vagy
Rövidzárlat észlelt.

30. A motorkerékpár felborult.

46. Powr kínálat a FI rendszer relé
nem normális.

Ha a motorral borultak vagy csúsztak akkor valószínűleg valami vezeték szakadás lehet.
Sziasztok! Egyik ismerösömnek van egy 2004-es r6 és olyan problémával küzd hogy 15km után az alapjárat elkezd ingadozni majd megáll a motor! Hidegen semmi baja! Hibakodot irt rendesen magának de ezek törölve lettek. alapjárat most is ingadozik kicsit!járt már vki hasonló cipőbe? 15,20,22,30,46 ezek voltak a hibakodok!
Szia! Ennek mi az ára? Valamint hol található helyileg? Ugyanakkor kár hogy kék :D
Szia! Sajnos nem. 4elemből áll egy oldal. Van ez amit fényképeztél,van a fejidom rész amibe a lámpa megy,van az oldalidom és van az amit én keresek... az ami a vázhoz köt be! De mellékelnék képet ha nem egy rohadtlg telefonom lenne ami nem igazán engedi....
Erre gondolsz?
csáó Bence91

Annak a kézikönyv leírásnak én is nagyon örülnék,ha el tudnád küldeni. :)

tundetemesvarine@gmail.com

Előre is köszönöm! :)
plexim van szinte új!