Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Ha valakinek lenne 03-05 R6hoz egy pár, vagy legalább egy balos kormánycsutkája, az kérem jelezze! :) Sajnos kerekezés közben fékeznem kellett, és a kezemben maradt a kormány... :)
Ennek annyi!Hivj fel ha erdekel 06209789262
Sziasztok. Pár hete töltés gondokkal küzdök egy 2001es R6al. Az akksi sarunál mértünk 12,4-12,5V-t.
Levettük a fesszabályzóról a csatlakozót és ott két csatlakozó el volt égve amit ki is cseréltünk. A töltés felment 13.9V-ra. De tegnap egy kanyar után megint szarul akar idulni. A fesszabályzó eléggé melegszik. Kivettem a generátor álló részt (tekercset) ami így nézett ki. A kérdés az hogy ez most le van égve vagy ez normál?
Szia. Már nincs meg
Szia! Ha megvan a púp, engem érdekelne... :)
Rj15 gyari kipuf rendszer elado!
Köszönöm válaszod! Kiszedtem a szintjelzőt, ami egy kicsit "mókoltnak" tűnik. Szerintem ezért nem működhet. Elvileg hétfőn tudok egy újat belerakni, remélem azzal megfelelően fog működni.
A tank alján van,2 szál vezeték megy oda.
Mármint ami a tankban van szintjelző és a tankon belül a vezeték? Mert én még azt nem szedtem ki. Kívülről nem látni rajta hibát. de majd holnap kihúzom akkor. :) Köszönöm a válaszod!
Sziasztok!!
Valaki tudja hogy hogyan lehet állítani a kormánycsutkák fokát ? Olyan mintha egy kicsit ferde lenne a kormány , de nem húz férre és nem is láttam semmilyen deformációt . Arra gondoltam hogy szerintem amin van a kormánymarkolat illetve a konzolok azt az egész részt mind a két oldalt lehet állítani csak nemtudom hogy hogyan . Valaki tudja??
Én is így jártam. A szint jelzőről levált az egyik vezeték.
A 8 villogás majd szünet és megint 8 az nem valami hibát, hibakódot jelez?
Eladó! 36.000ft! Érd.: yamrj09@freemail.hu
Sziasztok! Lenne egy "kis" problémám amivel kapcsolatban szeretnék egy kis segítséget kérni. Hátha találkozott már hasonló problémával. Adott egy 2000' R6. Menet közben az üzemanyag visszajelző egyfolytában villog. Ha tele van a tank akkor is villog. Nem értem mi lehet a probléma aminek hatására úgy érzékeli, hogy alig van már a tankban. Mai nap kicsit szétszedtem a gépezetet. Az óracsoport és amire rácsúszik csatlakozó vezetékje elvileg hibátlan, mert szakadásvizsgálóval megvizsgáltam.Tehát az óracsoport és a csatlakozó közötti vezeték tökéletes. A csatlakozót rövidre zártam és a visszajelző még úgy is villog. Nem tudom mennyire lényeges, hogy az előző tulaj ledes indexeket kötött be, nem-e ez kavarhatta meg a rendszert? Esetleg valaki találkozott hasonló problémával?
Nem tudom az mennyire lényeges, hogy villog 8at, majd szünet és megint 8. :) Illetve ennek így kéne villognia?

Köszönöm a segítséget előre is !! Szép napot mindenkinek!
Yamaha R6R gyári lánc szett 0km !!!!! es eladó!
2000-es nikaszil leválásos motor csere szükséges küldök képeket 350 körül kiszállok belőle.,
Ok! Nemsokára küldöm, csak nem voltam net közelben
Szia!

Ár? Infók?

köszi!
Sziasztok! Megtudna mondani valaki hogy mekkora a gyari kutyacsont merete furatkozeptol furatkozepig? Illetve honnan tudom ha nem gyari a kutyacsont benne. Alacsonynak tunik az r6 om a tobbihez kepest :/ 04 r6. Koszi :)
Keresek Yamaha R6 2004 eshez jobboldal idomot, elsölàmpàt, km oràt
Kèrem akinek van jelezze.

Email: lajt22@ citromail.hu

Tel: 06307818395
Kèrem akinek van jelezze.

Email: lajt22@ citromail.hu

Tel: 06307818395
Sziasztok! Nem rég vettem egy 2003 (xenonos) R6-ot és kuplungcsapágyas, magam cserélem, kérdésem az lenne, hogy hol találok bele csapágyat vagy van neki valami külön művészneve? Előre is köszönöm a segítséget! :)