Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagy valószínűséggel leégett a generátorod és nincs elég töltésed! mérj rá multiméterrel az aksira álló és járó motornál is. az aksiró lcsak addig fog menni míg van benne szufla! remélem megvan a hiba
Helló.
Keresek 2005 Yamaha r6-hoz első lámpát és generátor fedelet.
Köszönöm
Töltsd fel az akksit.
Akku?
sziasztok.ez a baj az en motoromal is http://youtu.be/CkXjHduKbLk valaki esetleg aki tudja legyen mar szives segiteni nekem.koszonom szepen
Sziasztok

Keresek Yamaha r6 2003 (5SL) de gondolom 2005-ig ugyan az, jobb oldali ram air takaró idomot.
Köszi előre.
van 70/6321-829
igen
Sziasztok! van egy komplett légszűrő házam, szűrővel eladó R6-hoz 2002-ig, ha valakit érdekelne. Üdv!
köszi akkor jól gondoltam de viszont úgy egy kicsi hézag van a szűrő és a keret között
A rácsos fele néz a szívó torok (hengerfej) felé.
Sziaztok. Segítséget szeretnék kérni van egy Yamaha r6 2005-ös motorom és vettem bele egy Pipercross levegőszűrőt. A kérdésem az lenne hogy melyik oldalának kell felfelé lenni a piros rácsos oldalának vagy a fekete szivacsos oldalának?
sziasztok,2000-res R6 hot van 2 fajta faridom is?
Eladó Yamaha R6-R üléspúp (2006-2007)

Állapot: ÚJ!

Nekem 2008-as gépem van, tettem egy próbát hátha jó rá, mert ez tetszett, de sajnos csak 2006-2007-es modellekre jó.

Érd.: PM vagy 30-562-6165
Személyes átvétel: Budapest 13.ker. vagy Veresegyház

FIX ár: 8.000 Ft
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy egy viszonylag normálisan hajtott R6 kb mennyi kilométer után mutat komolyabb bajokat? A kiszemelten még sportkipufogó sincs, végig a gyárival használták. 2003-as kiadás
Sziasztok!
Szeretném a gyári katalizátort kiiktati, a lambdaszonda megtartásával.
ebay-en találtam is ilyet, de sajnos csak USA-ból.
Ki készít ilyet itthon?
üdv,
Zoli
Hello!

Sürgősben kéne ilyen csavar, mint amit a képen bekarikáztam! Valakinek nincs véletlen?
Szia! Van több darabom is....
Köszi Fogarasi úton kaptam vadi újat 6700 huf igaz r1 é de tökéletesen teszi a dolgat
Szia

Ez annyira nem égett meg, hogy vadiúj...:-D Ára: 75 eur

info: 00-49-157-56820730 , mail: lucifer0820@freemail.hu
Ára: 22 eur, hivj 00-49-157-56820730

üdv
Eladó egy vadiúj TRW/Lucas első fémhálós fékcső szett (2 db-os) R6 (06-15) modellekhez. Irányár: 18e péz.

info: lucifer0820@freemail.hu
Sziasztok! van valakinek elfekvőben régi r6 hoz (99-2002 ig) ac pumpája? vagy a képen látható felújító készlet az elektronikus részéhez? érdekelne még szakadt membrános pumpa is stb, az enyémbe ez szétégett és sürgősen cserélni kellene! Széles utat! Gábor
a másik blokk is előbb utóbb ilyen lesz...
tipikus....