Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valamit írnál a motorról ?
esetleg pár kép ...

aya@index.hu -ra légyszi....
kösz...
vagy eladnám r6-os yamahám motor hibával! Gyönyörű állapotban valsz nikaszilos....indul jár,de tuti egy henger átfúj!Karter gázos,.
Hello! Valakinek r6-os blokk nincs eladó?Szokásos nikaszil levállás,.
Elvileg természetes.
helló! nekem 13.000 felett volt hasonló gondom. az egyik gyertyapipa volt hibás. kicseréltük és jó lett.
Köszi ;)
vezérműház lánc alsó fedél....
Esetleg gyertya?!
Keresek 04. R6 hoz olajszívattyú fedelet, illetve állítható rendszámtartót. üdv.
Üdv! Műszakiban valaki tudna segíteni? 2000 a motor évjárata és mostanában 12000 rpm felett néha, így rángat mintha elengedném a gázt pedig nyélen van. Valakinek esetleg lenne ötlete, hogy mi a gond?
Sziasztok , megtudjátok mondani ,hogy mi a pontos neve az alabbi fedélnek vagy dekninek? :) illetve akinek van felesleges az sikítson :) ma vettem észre hogy hajszal repedéses..
Köszi a választ az előző kérdésemre :) Még 1 kérdésem lenne: a hátsóteló állításával lehet állítani az ülésmagasságon?
Egy kicsit utána kellett állítani az alapjáratnak, miután befújtam olajjal, mert kissé leesett. Gondolom azért mert az olaj kicsit megfogja a levegő áramlását. Ez természetes lehet? Eddig csak papírszűrős motorom volt, csak azért kérdezem. Köszi!
Köszi!
Kitakarítottam szépen.
Kap akkor egy kis légszűrőolajat.
Szia. Az egész farok idomot le kell venni hozzá. A féklámpa mögött vannak a csatik.
Szia, mosható. Utána légszűrőolajjal kell befújni. Sportlégszűrőt amúgy sem javallok, nekem volt, de semmivel nem lett jobb a teljesítménye gyári motorvezérlővel, cserébe legalább a homokot vígan átengette... Ki is ba**tam belőle. Ha van Power commandered, akkor lehet értelme, de csak ha a tizedek lefaragása a cél...
Ha eladnád a konzolt, én vevő lennék rá... :)
Sziasztok ! olyan kérdésem lenne hogy 04 es R6 omról leszeretném venni a gyári rendszámtartókonzolt, az utas ülés alatti 4 csavar kiszedése után már csak a vezeték tartja. Annak a csatlakozójához hol férek hozzá? üdv.
A 2 kapcsolodo fogaskerekeken kivul a lepteto villa is elment. A kukactengelyt vizsgalni kell nem mindig serul.
Szia engem érdekelne a hátsó gumimelegítő!!!
Sziasztok! 99-es r6-om van, az a gondom, hogy 2-esben 6000-fordulatnal elkezd ugralni majd 8-nal ujra es 9-nel ujra, hogyan lehetne ezt orvosolni? Csakis cserevel? Es kb mennyiben fut most a piacon egy valto? aki tud segiteni elore is megkoszonom :)
eladók csak egyben yamaha r6r 2007-hez enyhén sérült és ép alkatrészek ! ( ami ép : váznyúlvány,+plussz alsó idomja, fejidom, első lámpa, plexi, hátsó lámpa, komplett tank ac-val, első ülés, 2 carbon takaró, első sárvédő,) a többin vannak kis sérülések abszolut nem vészesek, könnyen javíthatóak, de így igy használhatók. törve, heggesztve nincs egyik sem (nem is kell ) . ár fix 220 eft. csere érdekel zx 10 r / 2010/11 ugyanijen szettre ! esetleg veterán motorra, velorexre, és stb. -re. több kép e-mailben! pestmegye. 06 harminc 50 -- 197-- 74
Sziasztok! Az a kérdésem hogy van egy rj03 r6-om. Most vettem rá új gumikat és ha felrakom akkor a gumi és az első sárvédő között nagyon pici hely marad. Valami ötlet a sárvédő fentebb rakására? Üdv :)
Eladó! 36.000ft! Érd.: yamrj09@freemail.hu
Sziasztok!
2003-2005 r6-ra van komplett fekete pályaidomom projektoros lámpával 30000ft, 2db sötét plexi 4000ft/db, köridőmérő, egyik oldala sérült de tökéletesen működik 10000ft, üléspúp 7000ft, hátsó gumimelegítő 180/55 hibátlan nem szabályozható 10000ft