Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yamaha r6 pályaidom - fejidom jobb bal oldalidom- eladó. 25000 ft.
Igen,onnan szeretném meg venni! Végül is ebay van,de jobb lenne "helyben" beszerezni.
http://www.batszimotor.hu/cont...
de látom a farokidom is onnan van :)
Sziasztok! 2001-es faridomhoz keresek üléstakarót! Esetleg valakinek van? Vagy ötlet hol lehet ilyet beszerezni.
Sziasztok.
Nemigazán idevaló téma, de égen földön nem találok információt, gondoltam itt hátha akad valaki aki tudna segíteni.
Szeretnék csináltatni, vagy esetleg nemtudom létezik e yamaha-s karikagyűrű (akár bizsu is lehet) képet egyet találtam de hozzá konkrétumot semmit.
Csatolom a képet, ha valaki tudna segíteni azért örökre hálás lennék
Sziasztok!
Keresek R6 (99-02) fejidomot.Törött,sérült érdekelne(kicsi pénzért),mert úgy is faragnám,de ép is jöhet ha nem túl drága!Ha valakinek van kérem értesítsen.Köszi
Sziasztok! Eladó r6 idomok.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok . Önindító és termosztát eladó y-2 5eb00 motorkódos R6-hoz ! Elérhetőség az adatlapomon .
Sziasztok!
Szükségem lenne 1db,jó állapotban lévő gyújtótrafóra R6 hoz.Az enyémnek eltört benne a kis pöcök és nem marad rendesen a gyertyán,áthúz.Ha esetleg van vkinek elfekvőben,és baráti áron eladná az kérem írjon!
Sziasztok lenne egypár megmaradt cuccom.Ha valakit érdekel keressen Bizalommal.
Sziasztok!
2001-es Yamaha R6 gyári kipufogó rendszer valakinek?
Szép állapotban csak 2 éve eladtam a motort és ez megmaradt.
Van ilyenem.
70/6321-829
Sziasztok
Keresek működő benzinpumpa relét!
(05-os az alany, ha ez számít)
Udv
Szia "potomi83"
Köszönöm, de közben vettem egy komplett garniturát.

Esetleg ha valaki tud R6 03-05 láncvédő-t, akkor nem kezdek el bontókba járni.
Köszi.
K. István
Szia! Én tudok neked javìtott pàlya farokidomot adni olcsón, 03-05. 15+posta, ha érdekel küldök képet.
eladók csak egyben yamaha r6r 2007-hez enyhén sérült és ép alkatrészek ! ( ami ép : váznyúlvány,+plussz alsó idomja, fejidom, első lámpa, plexi, hátsó lámpa, komlett tank ac-val, első ülés, 2 carbon takaró, első sárvédő,) a többin vannak kis sérülések abszolut nem vészesek, könnyen javíthatóak, de így igy használhatók. törve, heggesztve nincs egyik sem (nem is kell ) . ár megegyezés szerint. csere érdekel zx 10 r / 2010/11 ugyanijen szettre ! esetleg veterán motorra, velorexre, és stb. -re. több kép e-mailben! bp.
Sziasztok! Van egy eladó Jó állapotú 2001-es Yamaha R6 gyári kipufogó rendszerem. Ha valakit esetleg érdekel írjon. Ár megegyezés szerint!
Na a kedvemért! Nem sértődik meg senki, elmondod a véleményed és kész!
Több indokot fel tudnék sorolni, de nem teszem. Jobb a békesség!
Köszi, azt pont találtam ... De már a többi cucc is lesz :)
Sziasztok.
Kék 2007-es R6 R (RJ11) - hez keresek, használt szép, vagy ujj, jobb oldali fej és oldal idomokat, fék kart, indexeket, és tükröt. (Csak eredetit) Előre is köszi.
Én meg yamakkát GSX-R után. :)
van
70/6321-829