Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi !

Van egy bekötőcsövem , sport kipufogóhoz . Vadonat új, régi megmaradt raktárkészletről .

típus: R6
évjárat: 1999-2002

Egy 5-ösért megválnék tőle. Hatvan-Budapest vonalon, megoldható a személyes átvétel, vagy posta előreutalás után. Ha valakit érdekel, dobjon egy üzit !
Sziasztok. 2001-es r6-ra keresem ezt a két deknit jó állapotban.
Örülnék ha valakinek lenne és értelmes árat is tudna rá mondani.
Sziasztok!

2001-es R6 ra van valakinek elfekvőben kormánycsutka párja?
Bal oldalira lenne szükségem, de ha van párban az is megfelelő.
Univerzális, vagy gyári. köszi előre is
Motul 7100 10W40 szerintem. Full szintetikus, nem nagyon láttam eddig jobb olajat.
Sziasztok R6 99-es évjáratba milyen motorolajat érdemes belelöttyinteni, ami jó is és a sűrűség érdekelne leginkább, valamint egy jó vezérműlánc feszítője nincs valakinek eladó mert megőrülök, hogy mindig visszalazul és becsörög a lánc. Előre is köszi válaszaitokat.
Mi ez a zümmögés, ti nem halljátok?
Úgysem aktív ez a fórum de válaszoltam a kisCBR-es topikban.
Jól látod annyi hogy felnőttesebnek néz ki de szaladgálós motornak kis költséggel a cibere a gazdaságosabb mondjuk mi ujonan vetük a cibere repsolt 2007ben és18.000km van benne de a blokkja gyönyörüen jár . de ne nyomjuk tele az R6fórumot ilyen szunyogokkkal mert még szólnak hogy van cbr meg 125fórum . Viszatérve az R6 bukógombára köszi a linket rajta vagyok az ügyön
Szóval két lányod van. Nekem CBR volt, szerettem. Annyira, hogy majd akarok egyet második motornak. R125 is képben van, de tényleg jóval drágább és annyival szerintem sem jobb. Oké felnőttesebben néz ki, de ennyi. Az új árak pedig...
Egyiknek cbr másiknak R125 mindkettő jó de azt kell mondjam hogy az r125 nem ér többet mint a cbr.ez alatt azt értem hogy nem látom a két motor között azt a 200ezer forint különmbséget ami a használtautón van.
Tesóméknak is ezt magyaráznám. Unokaöcsémnek megvan A1-ből a jogsi és hogy elég kezdésnek 125, jó lenne az neki. Persze a gyerek már jövőre A2-ra menne és akkor szeretne valami nagyobbat, de semmi motoros előélete nincs.
Lányodnak R125 van, vagy pedig CBR?
Köszi 125fölé nem megyek nála nem akarom kinyirni majd vesz magának ha gyüjt rá addigra talán beérik a feje a 600hoz
Köszönöm! Vagy pedig vegyél a lányodnak egy R6-ot és jó lesz rá!
idióta
A rózsaszínre lehet azt mondani, hogy piros, csak kiszívta a nap!
Az RMC nél néztem de csak egy darab van nekik az is RÓZSASZÍÍÍÍNNN helokitisnek jó lessz
Haha nevetni fogsz de próbáltam csoppert csak kiváncsiságból hát herly nigt road volt de kb3km után viszacseréltem a tulajjal mert életveszély nehéz nincs fék szar futómű hát nekem nem jött be az az életérzés
Vagy ez, de nem írják milyen évjárathoz. Itt is vannak gombák rá.
Jó az! Ha Harley-t, vagy valami choppert vettél volna az lenne igazán a tatás.
A bukógombára pedig a Puigt mondanám! Igaz az is inkább 20e ft és nagyon lassan van itt. Nekem anno volt vagy félév.
roszabb a fék meg a futómű gyengebb a motor de kényelmes nagyon szóval Tatásabb de a 150-170utazót tudja az meg most már elég ugy sem látok rendesen 200felett . telik az idő
Milyen az FZ6 az R1 után?
Van hozzá generátorom ha kell...
Sziasztok . Egy kis segítség kelene egy barim most vett 2001esR6ot és bukógombát szeretne rá (gyári ,LSL,Valtermotó stb horor áron megtaláltam ) olyan érdekelne aki gyárt hozzá 10ezer körül kinek milyen ötlete elérhetősége,tapasztalata van. Köszi előre is