Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az óra km/h-t mutat illetve celsius fokban méri a hőmérsékletet , de ezt átlehet állítani hamar. Melyik lámpára gondoltál amiben van e betű ? Az indexek kicsi ledesek abba van e betű
Az óra km/h-t mutat vagy mérföldet? E betű van a lámpába?
szelephézag állítás és injektor szinkron elvégzése... de lehet fals levegő szívása is
Sziasztok
Az lenne a kédésem hogy hogy vettem egy 2003-as r6 ot , és az lenne a kérdésem hogy honnan lehet tudni hogy amerikai modell e? Van rajta vészvillogó illetve 86kw-os
Gázbovdened nem akadt be? Esetleg szorul? Néha ilyen egyszerű dolgok is okozhatják.
Sziasztok!

A téli nagy leállás után beindítottam a vasat (R6 '04), és miután bemelegedett a fordulat felkúszott 4 ezerre és ott is ragadt.
Hol van pontosan az alapjárat állító csavar? Illetve mi okozta vajon az alapjárat növekedését? A légszűrő nem, mert tiszta.
Köszi előre is!
Én ebc-t használom 3 éve és jó! De szerintem drágább mint a többi! :-)
A két csavaros szerintem az RJ09-hez való.
Sziasztok!

2006-2007es R6R-hez kellene nekem egy kis segítség. Vettem egy hyperpro kormánylengéscsillapítót, de a konzol vége, amit a vázhoz kellene csavarozni, nem olyan mint kellene. Ar R6R-en a tankot egy csava fogja, míg a kozolt két csavarral kellene odafogatni. Van esetleg erre egy átalakító, vagy esztergályossal csináltassak egy új konzolt? Akitől vettem erre a motorra hírdette, de ez marhára nem megy ebben a formájában fel a tankra. Ha esetleg van valakinek ilyen évjáratú motorján hyperpro csillapító egy felül és oldalnézeti képet nagyon megköszönném.
Köszönöm
Szia! Írtam fb-n. Köszi!
Nekem van. Írj fb-on, Budai Szabolcs.
Ha esetleg eladó van csak ( nem csak BP) az is erdekel. Mar lassan mindenre hajlando vagyok...
Sziasztok! Esetleg van valakinek kölcsönbe BP közelében egy gyári rendszámtábla tartója tendszam vilagitassal 2005-ös motorhoz? SOS lenne, mert emiatt nem tudom levizsgaztatni a motort, és eléggé idegörlő hogy itt a jóidő motor meg nincs... Nem lennék hálátlan!
Sziasztok lenne egy 99-02 R6 hoz Valter Moto lábtartó szettem 15.000-ért ha kell valakinek keresen bizzalommal
vagy kéket ;)
Ha mociba kell, akkor rózsaszínt! :)
Hello!
Ki milyen hűtőfolyadékot rak, ajánl a mociba?
Nekem is van a bárdinál kedvezményem, ott is 10 körül van, köszi a segítséget
Írtam üzenetet.
Én Ferodo Platinumot tettem bele, eddig meg vagyok vele elégedve. Egyébként meg az én unix-os kedvezményemmel kb 10 ezer forint volt a szett előre.
'03 R6-hoz milyen első fékbetétet ajánlotok utcai használatra, ami megfizethető, de mégse kínai?
Köszi
Köszönöm,nagyot segítettél !!!