Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Konzol van ha kell....
70/6321-829
Azért mert szeretsz építkezni, nem? :)
Amilyen LEGO árak vannak, már nem sokkal drágább hobbi a motorozás.
Sok sikert a keresgéléshez, remélem személyi sérülés nem történt.
Persze a lényeget nem írom csak, 2002-es r6-hoz.
Sziasztok.

Minden évben felteszem egyszer magamnak a kérdést, hogy tulajdonképpen miért is motorozom ... Szóval Ha valakinek van elfekvőben jobb oldali kormánycsutkája, oldaldeknije, lábtartókonzolja akkor lehet vevő lennék rá.
Sziasztok,
Nem kell valakinek egy 98-02 R6 pálya farokidom?
Ebay-en vettem, de a par@szt német gyerek 03-05-nek hirdette.
15eHuf az ára.
Üdv.:
Istvan
Csáó!
`05-ös R6 van nálam 5 éve, most olyan ~34 ezer km körül van benne, kutya baja. A szokásos kötelező szervizen kívül semmihez nem kellett hozzányúlnom, én nagyon szeretem.
Köszönöm. Már megoldodott.
Szia, e-bay. Nekem már 2 éve hibátlanul üzemel.
Sziasztok.
2000.es r6-hoz nincs valakinek fesszabályzója eladó?
Sziasztok! Már egy éve boldog tulajdonosa vagyok egy 2006os r6r-típusú motornak. Olyan kérdésem lenne felétek, hogy diagnosztikát, meg valami co-t hogyan lehet megnyitni? miket lehet kiolvasni, miket lehet átprogramozni a motoron és hogyan? Köszönöm szépen előre is a segítséget!
`99 R6 egy gyűrűsor csere sokba fájhat ? :/ Cseréltetett már vki ?
Ilyen van valakinek eladó? Balos kéne, most szedtem le és a második kis fül le van törve róla sajnos.
Hogy és hol lehet állítani azon, hogy hidegen meddig vigye fel a fordulatot?
Ebay!
Hát ezt leírni nem egyszerű. .Ez a dolog attól függ ki mire szeretné használni a motort. Ha valakit érdekel szívesen elmondom telefonba a személyes véleményemet.
Kicsit részletesebben lehetne, hogy melyik miben jobb és rosszabb?! Tényleg érdekel, hogy akinek van viszonyítási alapja az miért ezt a sorrendet hozza ki.
Ha sorrendet kellene állìtanom,1.Cbr,2.r6r,3.r6,4.gsx-r750!hozzáteszem ez a személyes véleményem,pálya használat nélkül!Én soha többé nem vennék gsxr-t egy Yamaha után!
Milyen a CBR/GSX-R a Yamahákhoz képest? Szerintem nem csak én olvasnám szívesen a tapasztalataid.
Szia,
Én mindkettőt(RJ09,RJ11) használtam 2-2 évig,de semmi gond nem volt vele. Csak ajánlani tudom.Olaj,gyertya,gumi,lánc cserén kivül egy fillért sem kellett ráköltenem.
Nekem a 2006-os R6-R eddig hibátlan.
Elvileg nincs típushibájuk.
A fokozatkijelzőt újra programoztam, az a probléma megoldva!
Sziasztok.

Van valakinek valami infója arról, hogy a 2005/2006-os r6 vagy a 2007-től gyártott r6r modellre jellemző-e a váltó probléma és a henger repedés? Illetve van valami típushibájuk?
Hi! Nemrég vettem egy 2005ös R6ot és néha nehezen indul. Az önindító teker, így nem gondolom hogy az aksi a baj. Inkább akkor csinálja ezt ha bemelegedett majd kicsit kihűlt a motor.
Pluszban még villog a fokozatkijelző nem tudom miért.
Valakinek volt ilyen problémája?!
ez lehet érdekes lehet ...