Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor lassan jöhet a bicikli és jön az izom vissza
Végülis tegnap lemostam a mocit berugtam felálltam vele hogy lefotózzam összepakoltam a pincében hogy tudjak dolgozni egy kicsit mert csak be lett rakva középre minden
Már bicegek bot nélkül is simán sőt a doki le is tiltott a botról,de a saok bicegés szétbaszta a derekamat most konkrétan mozdulni sem tudok még a rejszolás sem menne
amúgy tudsz már segédeszköz nélkül futkosni?
vagy csak a sörivás megy bot nélkül
Küldesz egy mail címet:fjrgrande@gmail.com
Értem. Valahogy a Kék jobban tettszik nekem is,na meg önindítós.
A rugóstag meg sztem kompatibilis, ha tud szerválni az ember átlehet szerelni a kékbe is az öhlins-t! Amúgy köszi a választ !
Szép és jó állapotban van a piroska is !
Olyan opció is van
ellenben a kék sokkal szebb
A kékek 2000-utániak,önindítósak(nehezebbek) kisebb a rugóutjuk városiasabb felhasználásra tervezték,egyszerű rugóstaggal ami sacs lett amúgy az is jó terepre ettől függetlenül csak nem olyan jó:)Öhlins-t csak 4évig kapott 96-tól 2000-ig van is külömbség bőven
Sziasztok.
TTR 600-ból a kék, vagy a piros a beváltabb gép?
idén mentem vele kb 1 órát, szerintem októberig ilyen havi 5km kaikákat megyek vele hogy ne rohadjon bele a dugó......
totál elment szinte minden kedvem a motorozástól 10 motoros cimbiből legalább 9 feladta valamilyen okból
sok vén f@sz......mindig csak a rinya megy.....
Félek előbb esel te szét mint az
Bizony bizony na de én sem vagyok illuzionista hogy ez most két nap alatt széttépnek a vavők érte dolog lesz.
tervbe is volt
a husky árába belefért volna mindkettő
csak gombokért nem fogom odaadni mert hibátlan a műszer, akkro inkább addig hajtom amíg széjjel nem esik
utána meg belefaragok egy mz blokkot
Azért is ajánlottam neked a+donor opciót azt lehet legózni
Hát engem se néztek még meg ennyien motorindítás közben. Mondjuk valószínűleg az önindító hiányán túl nagy szerepe lehet benne annak is, hogy az ülésmagasság és a lábhosszam között van egy laza húsz centi diffi, és nem a lábam javára

Mókás dolog felszállni.. de ha már rajta ülök enged eleget a futómű
most 2 hétig csak a seggem vakargatom itthon, igaz a jövő hétre be van tervezve egy balatoni pecatúra
ja és egy igazi endúró az önindítós ÉS berúgós
mert mint írod vannak helyzetek ahol kb lehetetlen berúgni, és vannak helyzetek hogy már nincs erőd berúgni
persze ezeket el is lehet kerülni......ha csak a fagyizóig megyünk
Mé nem dolgozol?
igazándiból csak a lustaságom akadályos benne hogy elmenjek, mert kb semmi dolgom nincs......
Persze vannak helyzetek amikor jobb az önindító dagonya közepén siratón félúton,kopottab nehezen induló motornál,ill még félmeleg lefullad... rugjam gázt adjak szivatózzak.
Deee a varázs az nagyon ott van nagyon megszerettem a filinget mikor találkozon berugod mások elött vagy az hogy nincs aksi meg gyujtásra világító dolgok mindenki csak ámul mekkora állat vagy hogy berugós.Aztán kb annyi erő kell hozzá mint egy simson berugásához.
Még megi is szoktam játszani felálok a lábtartóra aztán úgy rugok rá közben elég csak lenyomni a kart tiszta ripacs vagyok:)
Az elején én azt hittem hogy tököndöföm magam, hogy berugósat vettem..A legelején volt hogy fél óra rugdosás után inkább visszatoltam a garázsba, hogy najó.. akkor ma nem motorozunk.
Aztán utánaolvastam hogy is kellene csinálni.. azóta megy általában elsőre be is röffen. Már csak az zavar, hogy nem nőttem akkorára hogy oldaltámasz nélkül nagy magabiztossággal tudjam rugdosni.. így ha rosszul jön ki a lépés, kicsit macerás letámasztani, ráállni és berúgni.
Hát igen beszélgettünk már erről sajnos kemények a rugói és kényelmetelen mint az xr,valahogy a TTr más motor mert egész nap ülhetsz rajta és semmi fáradság igazi túragép is egyben de ha kell akkor a240-es rugóút elég bárhova.
A 690-nel is az volt a fő problémája a kisöregnek hogy olyan volt mint egy deszka a szipi-szupi versenyfutómű miatt tényleg jó motor csak hardozni nehéz túrázni kényelmetelen.
Na de ha nem is megvenni de legalább kipróbálni hogy milyen az olyan.Basszus 2,5-hónap állás után egy rugásra indult csak rálaehelltem a berugókarra és pöc röf.amennyire fostam ettől az egész berugósditól annyir kellemeset csalódtam,bármikor csak rálahelltem akarra azt szevasz.Még egy önindítósat is beszereztem én fasz azóta ott rohad az egész:)
mennék én de úgy fél a nép a huskytól mint ördög a szenteltvíztől
nemigen akarták eddig megvenni, szóval lehet nem lesz abból a tt vásárlásból semmi
pedig sokkal célszerűbb lenne 1 motort nem használni mint kettőt