Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém 3, és 9 liter között.
A 3 litert úgy sikerült, hogy 3-4ezernél nem engedtem tovább(dúrván le voltam égve ), általában olyan 4-5 litert eszik nekem, de én nem húzom 10ig csak ritkán...
Ki az a marha aki 1 poweres motort csak 6000ig pörget? Maxinum addig ameddig bemelegszik! Amúgy az enyém olyan 6 lityót fogyaszt 6000 felett!
Mennyit fogyaszt egy gyári tzr olyan 6ezres fordulat körüli váltásnál és hány lóerő gyárilag?
És mennyi a fogyasztása a 22 LE-ős tzr-nek?
Tervben volt, hogy ősszel jogsi, és tavvasszal motorcsere, de ez min. +100rongy
( ráadásul most vettem gumit a mocira... )
Jogsi 60,rendszámos motornak csak az átírása 6000,6000,13500, és a rendszámos moci még drágább is...
A másik gondom, hogy 100ért vettem a mocit, azóta ráköltöttem kb. 30ezret(telószimering+gumik+olajcsere+apróságok), és szétbeleztem a fél mocit, amit kellett rendberaktam, és fullos lett a vas. De nem hinném, hogy 130ért elvinnék, mert van jó pár esztétikai hibája(tank horpadt, idom karcos, de nem is kicsit...) Valahogy úgy vagyok vele, hogy inkább lemocizonám róla a két gumit, meg egy kicsit használnám is hamár rendberaktam. Engem nem zavar, hogy mi van rajta megkarcolva, nem azért tartom, hogy virítson.
De végülis egy próbát megér: Szezon végétől iá.: 150ért eladó! (a láncba már nincs túl sok, de minden más hibátlan)
igaza van......fogadd meg
te tudod..sajna drága de állandoan azon agyalni mikor kell menekülni,vagy vajon mennyi léért enged el...stb.Ha van rendszámod az már fél siker (nem vagy annyira feltünö)...ez a 125/50 már nagyon forro kezd lenni....
Hát nemtom felétek mi a helyzet, de nállunk nagyon paráznak a /50-esek a rendőrtől, meg a rendőrök is figyelnek a "rendszámnélküliekre"! Van pár NSR-es haverom az egyiket elkapta a rendőr, és azt mondta neki h ha mégegyszer meglátja 500000re bünteti! Biztos csak paráztatni akarta, hát sikerült is neki! Amúgy felénk mostanában "divatba" jött a motoros rendőr is!
Hát én maradok tovább 125/50esnél...
Majd megmondom a rendőrnek: "Jogsi??? Rendszám??? Hát bazzeg!! Nézzél már a cipőmre!! Úgynézek én ki??!! "
Figyu...... nekem is meg volt már B-re a jogsim és így fizettem 60-at az A1-ért, most meg lerakok még 27-et hogy meglegyen a korlátlanom! Több iskolát is hívtam és mindenhol ennyi volt! Ja és ha nincs A1-es vagy A korlátozott jogsid akkor csak 21évesen rakhatod le!
Nekem a B volt mindenestül 70 alatt, na most ha az A-s jogsinál már nincs eü, meg orvosi, ami akkor együtt össz 5000+6500 volt, és még kevesebb az óraszám is asszem, akkor ne szopassanak már, hogy 60ezer Hiperinfláció van??? Mindenki csak emel...persze nem a fizetéseken.
na jó...sacc/kb....iskolátol is függ
Nekem az A1-em került majdnem 60-ba úgy hogy van B-m!
Én kerékpárboltban dolgozgatom nyaranta szerelőként, és nem véletlenül tart a bolt ott ahol van. Ugyanis be kell tartani csak néhány alapszabályt, aminek az élén van, hogy még a leghülyébb köcsög vevőt sem kell azonnal bunkón elhajtani, mert avval min. 10 másik vevőt lehet bukni, ugyanis az elhajtott vevő még másik 10 embernek fogja elmondani. És ez persze igaz fordítva is, hogy az elégedett vevő ajánlja a boltot az ismerőseinek...
Ez a szisztéma pár éven keresztül többet ér mint bármilyen reklám, mert mindenki hallgat inkább egy ismerősére, vagy éppen motorostársára, ha ajánl valakit tapasztalatból. Ennek ellenére...na mind1, de tényleg hungarikum...a házszámozásról már nem is beszélve...
Holnap mehetek 9re dolgozni, és gőzöm sincs mikor tudok a kerekekért menni. Amúgy két napig tart egy gumicsere a box utcában is?
szayer kálváriáját olvashattuk jólmondod ez HUN!
Amugy ezen olyat röhögtem sztem anyámék hülyének néznek hogy magamba röhögcsélek
"Érzékeltem, hogy nagyon kedvelik a motorosokat, de magukkal basznak ki, mert a kocsimat se viszem oda az életbe az biztos...)
""

kb én is így gondolkodom:)
60e körül...
Pásztóy. Mentem múltkor este 6 előtt tíz perccel, és negyed óra alatt megvolt egy első gumi... Vágjátok, ESTE 6-kor!!! 15 perc!!! Szóval grat, tényleg!
gyálon van a fektigumi asszem
Amúgy mennyi lenne most egy A korlát jogsi összesen, ha van már B-s?(azaz van orvosi, meg eü)
de fosik is a segged
Ma se volt egy egyszerű napom
A délelötti program az volt, hogy kell két új gumi a mocira. Tegnap este kinéztem melyik, és hol veszem meg...
Reggel 9kor indulok is a Nagykőrösi út 106-ba gumiért...
Felmegyek a nagykőrösire, és a gyorsforgalmin pofátlanul lassan csekkolom a házszámokat, ohgy hol a 106, de egy rohadt házszámot nem látok SEHOL, míg végül beérek a határúthoz, haol ugye az 1-es szám van.
Na B+, gyerünk vissza...fel megint a ngaykőrösi páros oldalára, és 20al a buszsávban, de mivel már megint jó idelye rötyögök, és egyetlen szám sincs sehol...hát engem nemérdekel, felmegyek a járdára(ami fél méter széles lenne, ha nem nőtte volna be azt is a gaz...). És végigmegyek, és közben kérdezősködöm, de senki nem tudja...míg megint a végére érek . Na 3. kör...céltudatosan megyek be pl. a benzinkúthoz, ott megmondják, hogy a kút hány szám, és ahhoz legalább viszonyítok...
A KÚT FŐNÖKE SEM TUDJA HOGY MI A SAJÁT SZÁMUK!!! EZ MAGYARORSZÁG!!!
Míg végül a 4. körben, majdnem mikor már feladftam, leizzadva megtalálom a boltot. (csak 35km-t motoroztam a házszám után...)
Van is a gumi, élljen. Kérdezem hol szerelik fel...hát itt a motorrad(én oda többet nem megyek, mert van 1-2 tapasztalatom). Na akkor irány haza, mert kopog a szeme az éhségtől.
Akkor keressünk gumist, aki fel is teszi...
Elmegyek egy közeli gumishoz Pestszentimrére:
"Jónapot, foglalkoznak motorral?"
mire gúnyosan: "Igen, nagyon szeretünk motorozni" másik: "vidd a gumidat gyálra"
(Érzékeltem, hogy nagyon kedvelik a motorosokat, de magukkal basznak ki, mert a kocsimat se viszem oda az életbe az biztos...)
Megyek akkor gyálra, mert ott is élt az emlékeimben valami gumis.
1. gumis: nem foglalkozunk motorral, nem tudom hol csinálják meg.
2. gumis: Itt nem szerelünk motort, de van itt a vasút mögötti első utcában, egy gumis, aki csak azzal foglalkozik. Két kör után kiderült, hogy annak az utcának a közelében sincs semmmiféle gumis. (ezt a megkérdezett vagy 8 ember is tanúsította...)
Míg végül találtam egy gumist, aki elvállalta centírozással együtt, de csak fél 5re lessz kész mert még meg kell csinálnia..................ok, legalább végre vki megcsinálja.
Jövök érte 16:40 perckor: A gumis be van zárva!!!! A két kerekem meg nála van gumikkal...
És most itt ülök a gép elött, ahelyett, hogy a motoromat raknám össze.

Valaki tud egy kúltúrabb helyet, ahol legközelebb egy ilyet tényleg el tudok intézni egy délelött folyamán?
nem
A-*korla átállásná se kell kresz?
15Le
TerraLOL
50es papírral, B-s jogsival vezetek 26Le-s vasat
és ugyebár 125 ccm...de a 200-220as gépeket még ált megtudják oldani,250esek már neccesek
igazad van, elírtam.........