Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Még nem volt szétszedve, hozzányúlva. Csak sport kipufogó lett rátéve a mocira, ezért lett leszedve. Szervizben cserélték le. Nem tudom mi az a gumi szerű izé , de megkérdezem.
Valaki szedte már szét?Mi az a kiálló gumiszerű valami ott a csonknál? Nekem ott egy behegesztett csavarfej forma van.
Sziasztok! Eladó egy gyári tzr kipufogó rendszer. Kb. 6000km-t futottam le vele. 5000 ft
helló érdekelne az első fékkar kompleten menyiért adnád
e-mailben válaszolj már előre is köszi
Megvan még a kipufogó? Ha igen, mennyi az ára?
Üdv.

Honda Nsr-em cserélném Am6 blokkos Sport vagy Supermoto-ra!
Kérésre bármit leírok.Mennyit megy..stb.
E-mail: tiszo.zsolt@freemail.hu
Másik színe? Én nem a fejidomot fényeztettem. Műanyagos gánya munkáját el kellett fedni valamivel, és ugyan szürkék voltak az eredeti idomok színe, Már érdekelt milyen mikor Láva Redet kap. (kicsit azért ettől nekem sötétebb, mert nem tudta a fényező pontosan eltalálni a színt vagy valami réteg volt túl sok, de így sötétebben jobban tetszik.
tzr50 (elvileg LavaRed)
r1-Lavared
Attól körülményes, hogy legtöbbször csak a kézi katalógusokban van benne a motor szín kódja a motor képe alatt, a motoradatokkal megjelölve, és alkatrész rendelési leírásokban. Általában kis változtatások vannak évről évre megadva, de a színváltozás is csak az aktuális évjáratoknál van, szín pedig évente változik, a korábbi színek nincsenek benne az utolsó kiadásokban, mert ugye az már egy másik gyártáshoz tartozik.
LAVA Red R1,ezt találtam.Ez széép
Köszönöm!Hát nem gondoltam volna hogy ilyen macerás.
És a Tiednek miért van másik szine/r1/?
Ok, elnéztem valami számozást, de amúgy is rossz "hivatkozást" adtál meg, mivel neki a PIROS színre kellett kód, a tárgyalt, illetve bemásolt részen pedig a szürke és a kék színre volt meg gyári elnevezés ami a 2004-es modellek motorok színei.. Pirosra nem volt megadva ott. Neki pedig a PIROS KELL.
RoilGold
[14645] 2010. március 12. 07:15
Neked az a szinkód kell ami az éves motor választék katalógusban meg szoktak adni a motor képe alatt, azt pedig meg lehet tudni. (A lenti kép erre ad példát, ezek az adatok nyilvánosak a YAMAHA-nál, de amit képhez képest fentebb írtam, azt már neked nem tudják rendszerint megmondani és nem is foglalkoznak vele.) (Valaki viszont összegyüjthetné ezeket a szinjelzéseket és akkor kikerül a http://tzr50.uw.hu-ra a gyári kikeverhető szinek, azon motorokról amiknek megvan a katalógus szine.)

Abból pedig nagy valószínűséggel meg tudom mondani az összes festékre jellemző paramétert gyári szinekre (YAMAHA-hoz) pl. a 2004-es YAMAHás szin:
szürke: Silver Tech (S3) és a
kék: Yamaha Blue (DPBMC)
festékKód:
szürke:
Paint(49), Spraycan(72), TouchUp(15), PaintNumber(1168), ColorCode(S3/791), ColorDescription(SILVER 3), FactorColorName(Yamaha Silver 3, -Liquid Silver-)
kék:
1. Változat:
Paint(49), Spraycan(72), TouchUp(15), PaintNumber(567), ColorCode(DPBMC/564),ColorDescription(DEEP PURPL. BLUE MET. C), FactoryColorName(Yamaha Deep Purple Blue Metalic)

2. változat:
Paint(n.a), Spraycan(n.a), TouchUp(15), PaintNumber(286), ColorCode(DPBMC/564), ColorDescription(FOR SCOOTERS), FactoryColorName(Yamaha Deep Purple Blue Metalic)

Egyéb kérdés?
Most betekinthetsz kicsit a saját programomba

A festék márka szerint ami a jobb oldalt látszik- ehhez képest kell egyezőséget találni más festék gyártó színkódjával, ha nem ezzel a márkával lesz lefújva.

Továbbá a LAVA Red az tuti nem az ami a TZR-en van. A TZR-en egy nagyon ronda piros van.
A Lava Red az egy R1-es nek is a színe ha találsz olyan képet akkor látod az sokkal szebb mint a TZR-é.
Az enyim is direkt ezért lett LAVA-red. (kicsit narancsos, mikor a nap rásüt, de ahol árnyékos ott jó színe van)

ha tudod a gyári festék megnevezését akkor könnyen meg tudod hogy melyik az ami neked kell. Szervizben (Yama kereskedő ezt meg kell tudni mondani) A "Factory Color Name"-t kérdezd tőlük. (valami mozaikszó lehet kb.)
Nem értem, hogy a festékkódnak mi köze van az áttételhez..

Megmondanád?
Én nem tudom de érdemes elolvasnod az 587 oldalon a 14645 es hozzászolást sztem segít.
Hali!
Esetleg a 2008as tzr piros szinkódját nem tudod? Le akarom fényeztetni azt a fekete műanyag fejidomot amin a yamaha logó van.
Köszönöm előre is ha elolvasod és válaszolsz.Végre itt a jóidő
Megoldottam thx all
Boci abba nem tudok főfuvit adni.
Ez a gyári van rajta
Carburettor:
Identification mark PHBN12HS/Dellorto
Main jet (M.J.) # 88
Air screw turns 2-1/8
Fuel level 5 mm
Float height (F.H.) 14.3 ± 0.5 mm
Idling speed 1850 ± 150 rpm
Idling jet # 32
Starter jet # 45
Air jet 100
Needle jet A13
Jet needle 210FQ
Section 4
Bypass 1 0.80
Valve seat size 150
Miylen karbiba?
22feletti dellrotyóba tudok neked adni bármiylen, és bármynni főfuvit.
Üdv!
Segítsetek már pls!
Rendeltem 1 helyről alapjárati és főfuvókákat de ezt mondta h még a beszállítonak sincs.
A netet meg már rongyosra kerestem, hogy pont olyan nincs ami nekem kéne.
Gyári karbihoz kéne nekem Alapjárati 40 es fuvi
föfuvóka meg 115 ös , ha jol tudom M6 os menetűek.
Bármilyen hlp jól jönne. esetleg aki már cserélte öket lehet emléxik honann szerezte be.
Hibás kilométerora jelado ha van valakinek érdekelne 2007 es évjárathoz
5WX-H4310-00 HEADLIGHT UNIT ASSY (jobb búra kompletten részalkartészekkel)
A Lámpatestet úgy nem lehet kapni, hogy a részeit nem kéred (pl gumi, kábel, foglalat, (index) foglalat, drót-rögzatő, izzó , izzó (index), csak a búrát, viszont a részeit lehet külön is kérni.
Biztonság kedvéért kérdezz rá a kereskedőnél (izzót ne vegyél, ha nem szükséges, azt itthon is tudsz és jobbat.. (halogént ami nem gömb alakú hanem mint az autóké... pl a HS1 ami 2 szálas, csak ide perem nélkül.)
Ha csavar is kell:
90167-04X00 Screw, Tapping (6 db motoronként vagyis 2 burára való mennyiséget csomagolnak)

Ez akkor ha rendelned kell (szállítási idő általában 1,5 hét)
Árra a kereskedőtől kérdezz a kód szerint.
Európai 2004 es évjárat :)
Rendelési kódot tudok 2003-tól.

Svájci kiadás / európai?
(2 izzós + index / 1 izzó + index)
Ami egyébként nem olcsó YAMAHA szervízpartnerekben.
szóval, ha akarsz akkor bontottat keress. Bár ha van pénzed akkor zsebbe nyúlhatsz mélyre..
zz4-nek szoktak lenni tzr-hez cuccai hátha van neki, keresd őt.