Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy sikerült megoldani? Havernak én is orvosoltam a mágnesét, de ugyanúgy mért mint neked.
Sikerült megoldani!
Nem a régit szereltem meg ,a mágnesről volt letörve a 2 fül ami megakadályozza a forgásban.
hali, uj jeladot vetél?
Sziasztok!
A km/óra jeladót sikerült megcsinálni, viszont vanami még nem stimmel!
Amikor a motor fel van emelve és megpörgetem az első kerekét kézzel akkor mér, viszont ha megyek vele max 1-2 ig mér és utána meghal!
Mi lehet a baja valaki tapasztalt már ilyet?
Jah meg arra csonkra gondolok ami a könyöknél áll ki,az előttem író kollega már rakott ki képet róla...Na ha azt kivetetném akkor jobban menne?
Sziasztok azt szeretném tudni hogy ha kivetetem a TzR-em ből a kipu folytást akkor kell e bele vmi plussz cucc,pl nagyobb teljesítményű alkatrészek...mert 70es hengerem van,vagy csak simán ha kivetetem,akkor semmi sem kell bele ? írjatok pls :DD köszi előre
Úgyértem hogy nem ég el minden de azért ezeket a motorokat nem 5000-es fordulaton használjuk így nem lesz baj amíg gyárim volt én is behegesztettem
Ez olyan levegőztető szerűség itt még plusz levegőt kap a kipufogóból távozó gáz hogy ne tömődjön el a katalizátor.Tulajdonképpen folytás is nekem aztmondták a műhelyben hogy ha tudom dugózzam le bár akkor alacsony hőmérsékleten lehet hogy elfog tömődni a kipu.
A félreértések elkerülése végett felrakom a képet is, hogy erre a csőre gondoltam, tehát mi is ez?
Hát yamahaba ne nagyon vegyél matricát mert ott nagyon drága, inkább csináltass, ha mutatsz matricásnak mintát az legyártja és fel is rakja neked a gyári árának a töredékéért.A matricázás ugy néz ki hogy ráfújják a festéket az idomra akkor megy rá a matrica és utána a lakk réteg.
Hát ez a 11500-ig forgatós cucc nem nagyon lehet igaz mert nekem is 2008-as gyártású van és amikor odaforgatom nem szabályoz le sőt még fölötte sem, ezzel nem arra célzok hogy így hasznélom meg amugy is felesleges ebben a tartományban használni őket, mert gyári kipuval itt nem nagyon megy meg a motornak sem tesz jót.
Még egy kérdés!

Egy ilyen vasat szeretnék vásárolni használtan. Évjáratügyileg olvastam az egyik itt közzétett tesztben, hogy a 2008-asokat már elektronikus motorvezérléssel ("11500-as fordulatszámot a motor 3 másodperc mulva visszaszabályozza 9ezerre és csak akkor adja újra kezünkbe az irányítást"). Nekem ez a tulajdonság teszik.

Na most a kérdésem, hogy érdemes-e akkor ettől az évjárattól keresgélnem, vagy nincs sok jelentősége, nem akkora nagy szó ez az újítás, illetve, hogy ez valóban így van, vagy kifoghatok olyat is a 2008 januártól gyártottakból, hogy ez az opció nincs benne?

Remélem tud valaki választ adni!
Hi!

Mondjátok meg nekem kérlek, a matricák csak úgy felületre vannak ragasztva, vagy a fényezés, vagy hogy alá esnek. Nem tudom jól fogalmaztam-e, avagy érthetően, tulajdonképp a kérdés az is lenne, hogy, ha szerzek Yamaha matricát, gyári feliratokat, akkor azt csak egyszerűen ráragasztom, vagy van még valami plusz meló vele?
Te figy, nem szeretnék beállni a sorba, és elkezdeni a baxogatásodat én is, de minek szólsz bele oylanba, amiról fogalmad sincs?

Miylen felesleget kellene leengedni egy 2t motor karteréből?
Ezt a zöldséget...

Pláne, hogy a srác a kipuból kiálló csövet kérdezi:)

Szóval amihez nem értesz, ahhoz nem kell hozzászólni.
Nekem is ilyen van de ez elvileg 2008-as gyártás, szerintem ez nem limitált kiadás
Helló!

Egy, az alábbi képen látható színkombós tzr-t keresek eladót.
Piros-fehér, mint látható. 2009-esben már találtam is a neten, viszont, ha valaki tudja, mondja meg nekem, ennyire ritka ez a színösszeállítás? A piros-fehér változat okés az van sok(aránylag), de ez, mintha egyedibb lenne, mintha limitált kiadás lenne, vagy mi, ilyenpiros-fehér de az oldalánál alul fekete a Yamaha felirat alatti sáv és nem piros.

Hogy is van ez ?
Sziasztok most sikerült vennem egy yamaha tzr 50-est!
Csak egy sport kipufogó van rajta de igen jól megy!
Lenne pár kérdésem alap kérdésem:
-Milyen nyomás kell a gumikba?
-Olvastam hogyha nem feszitenek utána akkor egy idő után ledobja a láncot a láncnak milyen feszesnek kell lennie?
-A km/óra jeladója ugye az első kerékben van?
Elörre is köszönöm!
Nálam is le van dugózva. Jobb úgy
Heló ha jól sejtem te az (ürge járatra gondolsz) ami összeköti a levegő szűrőt és a kipu rendszert az nálam ki van iktatva ha jól emlékszem a szerelőm azt mondta,hogy azzal csak romlik a teljesítménye a mocinak. Hogy annak mi az ételme ,hogy össze kötve a levegő szűrő és a kipu rendszer azt csak sejtem de pontosan nem tom (szerintem azon keresztül szívja el a nagyobb por szemcséket a levegő szűrőből a kipu gáz ).Hegezd be a csonkot és tovább nincs vele gond. DE VÁRD MEG MÁS VÉLEMÉNYÉT IS LEHET,HOGY ÉN HÜLYESÉGET MONDOK!
szerintem a forgattyúsház csővére gondolsz aminek a végén van egy kis dugó. Ha van a csőbe valami akkor ki kelle engedni azt ennyi. A felesleg megy oda
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék hogy a gyári kipufogó könyöknél mi az a kis cső ami kiáll?
Hello nincs már msn-ed?
Sziasztok! 70 es hengerhez még milyen alkatrészek szükségesek?
Ja és azt még elfelejtetem irni h mindenkép öntsetek roligoldot is válto olajnak, teleszkopba, benzinhez, full szinti olajhoz, és az lenne a legjobb ha az is mosnátok le, söt szerintem ha a gumiabroncsba a levegő helyet is azt nyomnátok akkor az +10le. mi már a családal át áltunk arra h azzal fözünk, rántota alá, vagy abban sül a sültkrupli is. azota az életem is sokkal szebb :D amugy vissza térve a kiegyenlitő tartájra sztem roligoldot kérdezd ő ennek a témának a szakértője, mondhatnám követendő példának is, mert ugyebár ő a leszakadt fület ami a váztol elvált és tartaná a tartályt KÁBEL KÖTELEGÖK bonyolult de nagyon kifinomult rendszerével rögzitete és pozicionálta saját motorján, de sztem amugy tökéletes ha nagyábol ott van ahol lennie kéne... jah és elnézést h a 70es hengerhez valot küldtem el, csak gyorsan kikerestem SEGITSÉG képen remélem roligoldot ezzel nem bántotam meg... jah amugy mindenkinek ajálom figyelmébe: http://roilgold.uw.hu/ nem akarok nagyot mondani de a NASA-nak komoly lemaradása van ehez képest! szép estét!