Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont mint nalad. A tu alol MEG nem jott elegendo, a pilot alol meg MAR nem.

Legalabbis az eddigiek alapjan erre latom a legjobb sanszot.
Persze így alátétezéssel, csak dúsítani lehet....
Tehát "konyhanyelven" az átmeneti tartomány már nem, a főfúvóka még nem és ott a "luk" ?
Pontosan. M3 alatet, 5.5mm kulso atmero, 0.5mm vastagsag. Ebbol ketto = 1 rovatka az allithato tun.
Lehet. Mert a te tud valoban allithato (lasd kep) de az ove nem.
Most jovok az alkatresz-katalogusbol.
3400 tajeka az pont a pilotcsavar munkatartomanyanak a vege, mondhatni az atmeneti tartomany az is.
Ha Anti a gyertyakat kikapta es latjuk, mi a kotta, abbol lehet kovetkeztetni, hogy szegeny vagy dus.
Ezt szokták "alátétezni"?
Húúúúhhh.... én azt nem tudom... 🙂
Én sanszosan (a tévedés jogát fenntartava) a tünet alapján az átmeneti tartományban elszegényedésre gondolok, és ettől még alacsony fordulaton, vagy. full terhelésnél még lehet akár dús is. Csak itt megint akkor az van, hogy "minden jó" de mégsem. 🙂 Nála is a pilotcsar esetleg?
Nezzecsak... ez a gyari tu az ezeregyesben.
Anti tuje az 1100-esben (5DL-12) nem allithato emlekeim szerint.
Hüüüüüümmm.....
Igen, az volt az alap gond, hogy az egyik (talán a 2-es) tűszelep nem zárt. Túlfolyt. Ezzel indult a műtét. Arra nem emékezem, hogy amikor szétszedte, milyen volt a benzinszint. Lehet, magas volt egy kicsit, na meg túl is folyt. Most hogy jó a szint, zár a tűszelep, elszegényedett? Erre gondolsz? De akkor meg a tű nincs jó helyen.....
Gondolkodjunk.
Utoljára az úszó volt belül piszkálva. A szinkron ilyet nem csinál, a szint rendben volt, az üveggyertya kéket mutatott.
Ha a gyertya sötét, lehet a régi úszószinthez állították előzőleg a karbit és nincs a gyári beállításon, azaz kicsit dúsabb.
Ugyanakkor az is lehet, hogy az van, mint nálad és addig volt jó, amíg az úszó cseppet több anyagot engedett be, most meg hogy jól zár, dúsítani kellene - ezt a gyertya meg fogja mutatni.
Hasonló a tünet, mint nekem volt...
Útközben nem mondta.... Majd holnap mondjuk neki, ha bejelentkezik....
Hmm... furcsa. Egy szinkront állítottam csak és úszószintet ellenőriztem, nem nyúltam máshoz.
Egy gyertyanézést megér a dolog mondjuk.
Köszönöm!
Várj csak.....
Basszus! Nem tudom..... nem. Szerintem nem voltunk. A motor múzeum lett volna, de Anti nem tudott jönni....
Nem voltatok a múlt héten vagy azelőtt valahol...?
Szerintem nem volt hosszú kör, mert az összerakás után másnap leégett.
Ez volt az első.
Ez valami új tünet? Az előző körön nem csinálta?
Nem, a te tolattyúd gyári.
A fékpadozás anno a GSX 1400 "kellett" megcsinálni, mivel befecskendezös, és a power commanderrel úgy lehet a legjobb 13.5-14 az egyhez levegö benzin keveréket beállítani "minden" tartományban...

Ahogy olvasom, akkor volt honnan "reszelni".

Nekem jellemzöen az a rögeszmém, hogy legolcsóbb "tuning" a gyári fúvókák felbarmolása nagyobbra, ahogy azt te is ször mentén említed. Nyilván egy koros gépnél már minden is játszik. Volt régen egy akkoriban elismert szerelö aki az 1200-es banditokat "tuningolta" ily módon. Azok 100 lovasra vannak kínkeservesen visszafojtva a gyárilag kb 130-135 lovas gsxr 1100 blokkból. Dobott bele egy sportszüröt, felreszelte a kb 102.5-ös fúvókákat gondolom a gixer gyár méretének a közelébe (122.5 vagy 125) padon mért egyet, és még a tompa vezérmü tengelyekkel is lett 115-120 lóerö, föleg ha még a dob is nyitott volt rajta, persze a fogyasztás is egyböl 5,5-6 ból egy literrel feljebb ugrott...

Szerintem is hosszútávon tervezésnél a Keyster jó stratégia.
A membrán ép, nincs rajta lyuk. A műanyag, ami felülről fogja a membránt az öntvény tolattyúhoz, az tud öregedni, kicsit elmászni és hát ott eresztett. Én tettem o-gyűrűt alá, te tettél a tetejére. Most tömít megint.
Én nem cserélném egyelőre.

A Keyster készlet viszont szerintem nem hülyeség. Csak a tű szett 38 ezer a két karbihoz a Yamahától. És az CSAK a tű, a rugós klipsz meg a két plasztik alátét, amivel babráltál. 19 ezer per karbi...
Szia, Blacki !
Ma már nem akartam írni, de láttam, hogy Gyulus még jelentkezett.
Az én gépem viszont makrancoskodott, többször is előfordult, hogy 100 körüli tempónál, kb 3400 fordulatnál kapkodott, kihagyott.
Ahogy visszavettem , vagy nyélgázra rántottam egyenletessé Vált.
Holnap benézek, fárasztó volt ez a 400 km.
Jó éjt.
Meg a tolattyúnak a mérnökök kiszámolták a súlyát, az többi tényezőhöz. Nem mindegy, hogy miképpen, és milyen anyagból gyártják.
Lehet, az enyémben sem gyári? Könnyebb?
Semmiképpen sem. Aluból a tű?? Basszus!
Én nem tudom így megítélni, hogy szükséges-e a membránt cserélni. Ugyan nem láttam elhsználtnak....
Ha nem szükséges, maradjon.
A sárga még az íves bemarásra se pazarolta az idejét, a nyers élek és pocsék furatok (ráadásul csak egy vákuum járat a kettő helyett) csak hab a tortán.