Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok, köszi. Sajna nem a spirál (pedig szépen kipucoltam/kiegyengettem a meghajtó lemezkét is alul), időnként mozog valamicskét, de inkább nem.
Ha tuti, hogy nem a spirál a ludas (pl. az óra felőli spirálvég le van kerekedve és elforog a műszerben), akkor sajnos az van, amit mondasz. Roncsolás nélkül nem igazán nyitható és ha ki is nyitnád, pótalkatrész híján csak valami barkács megoldással lehetne előrébb jutni vele.
Nem megy a km órám, a spirál forog benne és halkan cicereg is. Ránézésre nem lehet roncsolás mentesen szétszedni. Van értelme tökölni vele, vagy túrjak egy bontottat? (xv1100 97')
nagyon szépem köszönöm 😉
Nem létezik magyar nyelvű szervizkönyv, csak angol.
https://viragotech.blog.hu/202...
Szép napot yamaha xv 750 szervizmanuált keresnék ha lehet magyart köszönöm.
Köszönöm.... 🙂 🙂
OK.! Jobbulást 🍹
😂 😂 😂 😂

Laos > köszönöm a felajálásod, majd egyszer megisszuk.... - ha marad - 😏 🙂 🙂
Tudok adni egy három decit ha érdekel, annyi még biztos maradt a tavalyiból. Szilva. Megbízható helyről.
http://youtu.be/nix9XV3Cfpc;feature=share&si=ELPmzJkDCLju2KnD5oyZMQ
Feladtad a leckét.... 😂 😂
Pörgetem itt a fejemben a KFT. számokat....... melyik lehet? 😕 🙂
Gyogyulj meg, nehogy ugy jarj, mint a KFT :)
Köszönöm... :)
8-án szombaton voltunk Párkányba, a kézműves vásárba. Rettenet tömeg volt.
Vasárnapra már KO. Nem Covid, a teszt negatív.
Jó kis 50 fokos, tiszta HP. kellene.... Kimagozott, többször párolt.... 😉 🙂 😂
Jobbulást kívánok!
Mondanám, hogy "mielőbbi" jobbulást, de ezek szerint azzal már elkéstem - nem úgy hangzik, mintha péntek óta lennél takonykóros. :)
Mi már sajna nem tudtunk menni semerre....
Azóta is megvan az enyhe fefájás orrfolyás.....
A Bakony, az már egészen biztos, hogy jövőre marad...
Lassan majd nekiállok kiszedni a kaburátort.
Bakonyi túrára van egy jó útvonalam. Arra volt az MX-5 szezonnyitó, majd bedobom a linket e megfelelő helyre.
Hát igen, minden alkalommal úgy megyek ki, hogy ez volt az idén az utolsó alkalom. Azután mindig egy kicsit enyhül az idő, de a Bakony már biztos hogy csak jövőre jöhet szóba. Amíg süt a nap, addig 50-60 km még belefér. 🙂
Mi sem mentünk sokat, kávéztunk Esztergomban, Visegrádon élményfürdő+szauna, a motorozás lesarkítva inkább csak utazás volt A-ból B-be.
Egy jó Bakonyi túrára, amiről már beszéltünk párszor, valószínűleg csak 2023-ban lesz alkalom.
Én gurultam egy kört de csak Pest közelben - és hazafelé egy darabon megint felmentem az M0-ra, mert megint elfelejtettem, hogy nincs rá matricám. 🙂
Sziasztok. Xv 750 háttámla valakinek nincs esetleg?
Sziasztok !
Gurult valaki tegnap ?
Visegrádon jártam, még este 6-után is enyhe volt az idő.
Gyulus, rendbe jöttél?
Áh, ez talán a hobbielektronikán ment, jópár éve.
Az LSK cuccait nézted?
A jeladójukra szabványos analóg mérők is köthetők, de van nekik kitjük LED-es kijezővel is.
Volt elektronikus csillapítása, de szívó ágban nagy különbséget nem érzékelt volna sztem a szivattyú miatt (a membrános visszafelé nem dolgozik, ha jól működik, ill. depressziós nyomásnak sem kéne létrejönnie a tankban és a szívó ágban, mert a levegő bejön a kiszívott benya helyére, így elvileg folyton atmoszférikus nyomás van a lé felett). A lötyögés, meg az elbillenés kanyarodásnál inkább befolyásolja a folyadékoszlop magasságát a mérőcsőben. De, rendes benzinálló cuccot senki sem tudott javasolni, max. hidraulika alkatrészek, de az még az FZR-en se fért volna el rendesen, így és a korábban leírtak miatt hagytam a csudába.