Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmm pedig azt hittem az XT jobban felszerelt mint az én mocim... Annyit kiderítettem net-en, hogy a szelep fedél mellett valahol van egy kis csavar, és ha azt kilazítjuk akkor ott nyom ki olajat... a 2006-os Yamaha XTz leírása ezt írja mint gyári módszer az olajnyomás mérésére.
Xt-n nincs olajnyomás visszajelző, sőt az olajkémlelő nyíláson se lehet belátni.
Hali. Szeretném a segítségét kérni olyas valakinek akinek van valamilyen ötlete, hogy a 125-ös XT-én hol van valamiféle olajnyomás mérő vagy érzékelő, mert ha jól tudom az XT-én van control lámpa. Nekem Tomos-om van és abban XT blokk van, viszont egy kanyi visszajelzésem sincs az olajról, csak a nívó pálca :S

előre is köszi a tippeket

Széles utat
Úgylátom a moderátorok sz@rnak magasról az oldalra Találkoztatok már olyan problémával, hogy ha "szükititek a hirdetéseket" hiába beletartozik egy motor, nem listázza... érthetöbben: meghirdettem az XT-t (már háromszor) és ha beirom az apróhirdetésekhez "szűkítésbe", hogy "XT" vagy "xt" vagy "xt125" nem dobja ki a hirdetésem.... ötlet?
neked is xt van
Miért nem találnak meg az ilyen emberek engemis XD az XTs hirdetésemre csak szemtelen RS cserék, meg laptopokat kinálnak érte meg ilyenek...

100 a vége? ott vmi nemstimmel :) viszont, azt megfigyeltem hogy az XT nemszereti a hideg párás levegőt! Télen nemekemis elgyengül... nekemis 110 kb a vége
Elég sokat szoktam vele menni rossz útszakaszon, én elég jónak találom, láttam máshol írták, hogy elég kemény a rugózása, de a kátyúkat igen jól bírja.
Amúgy a postások inkább Scarabeot használnak, akkor már inkább futárok szoktak evvel menni, itt is van egy kolléga, aki már 100 000 km felett jár az Xt-vel .
na igen ez meg a másik a szerelés Elvileg a postás motorokba is ilyen van azok meg mindennap hóban esőben úton vannak. rugózásrol nem tudsz vmit mondani
Végsebessége 110-115 körül van, sokan mondják, hogy 100 a vége, én voltam vele Szegeden és egyszer egy 3 napos túrán és tartotta 100-t, mint utazó sebesség!
A 4 ütemű 125-sök mindegyikének ennyi körülbelül a végsebessége a 15 Lóerős korlátozások miatt.
És amíg a derbi 85-t megy aztán szerelheted rosszabb esetben, addig az XT-hez hozzá sem kell nyúlni.
én grultam egy kört
Sziasztok karácsony alkalmával kaptam egy xt nagyon tetszik meg minden bár az erejével egy kicsit gondba vagyok tudom hogy 125 4ütem nem egy erőgép de ez végsebességre nem megy többet 100nál? :O (a kis 50 ccm3 derbim ment 85) Nincs benne gyárilag vmi folytás
ez a használható e 2 személyre mivel a rugózása olyan puha hogy 100 kg ember alatt össze ül(lehet e állitani)
óóóóóóóóóó, nálunk csak 2 fok van, de amint az idő engedi én is nyomok egy karikát!
Nahh mekkora csend lett 2011ben az XTseknél... Ma nálunk majdnem motorozós idö volt :) 8 fok... kár, hogy minden vizes csúszós nyálkás :S ha pár napig maradna még ilyen és felszáradna mennék 1 rövid kört:)
Kösz, neked is!
BUÉK XTsek!
Egyébként elfelejtettem írni tegnap hogy tiszalöki vagyok. Itt vagy nem messze.
Rendben majd még irkálunk ugy is de szerintem még meglesz egy jo ideig van egy olyan érzésem!
Nem neked írtam de nem gáz! Sok sikert az eladáshoz!
Ha nekem írtad: Hát remélem elviszik.Mert kéne a zsé.
Ha nem akkor bocsi!
Szia! Tavasszal ha meg lesz még a géped összefuthatnánk egyszer. Csak úgy szeretném szemügyre venni a motorodat. Gondolom már elpakoltad a kicsikét pihenni. Lehet addig már az enyém is meg lesz.
Sziasztok! Van egy eladó XT-m! További részletek az adatlapomon!
Skacok valaki letudná írni nekem hogy milyen funkciói vannak a kis XT műszerfalának? Egy nagyobb esőben kell félnem attól hogy beázik a szerkezet?
Köszi az infót!
10A-es biztosító kell bele...

Üdv