Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló!Én is ezzel küszködök,országos hiány van powerből!Nekem azt mondta egy esztergályos,hogyha van mintám megcsinálja,de nekem sajnos nincs!
szerintem sima alumánia
hy yz 250-hez a powernyelv ötvözetből van vagy sima alumínium?
Valaki próbált már esztergáltatni?
esetleg nem tud valaki ocsóért ?
Lemaradt egy kép :)
YZF 426 Prox dugó
Sziasztok!
Eladó YZF 426 hoz 20 üzemórás Prox dugattyú (majdnem új),és Prox hajtókar szintén jó állapotú . Érdeklődni telefonon Tel: 06703882489
Üdv!Van egy 92-es Yz125 nicazilos hengerem prox dugóval 55000-ért eladó!Olaszból hozattam,nekem a 89-es yz-hez nem lett jó!Akit érdekell írjon!
Ez az első 4t üzemórás motorom.Igy van 30üzemórás a gép és az érdeklődésre vagyok kiváncsi azért is raktam fel.Megszeretném tartani a gépet.Csak láttam a felujítási számlán mennyi be volt a titán szelep szett.Ezért érdeklődöm hogy az acél szelep bele megy ha egyszer meghal a titán szett.Neten nézve a titán szelepekhez nem adnak rugót. Viszont az acél szelephez jár a rugó. Akkor 100%hogy a titán szelep helyére bele megy az acél szelep?
Kis szerencsével 100e ből megúszható a titán készlet...
Amúgy a hirdetésedben az van hogy 30 üzemóra van a szelepekben,azért messze még a csere,ennyire előre gondolkozol?
Igen raknék bele acél szelepet,úgy gondolom hogyha a Prox adja hozzá a nevét akkor vállalható.
Látom kiskőrösi vagy én soltvadkerti,ha gondolod tudok segíteni kicsivel bolti ár alatt a szelep+rugókészlet beszerzésében.
Viszont csak akkor szólj ha tényleg venni is akarsz,véget nem érő üzenetváltás nem érdekel..
Köszönöm az infot!Mert nem szeretnek 200ezret kokteni csakna szelepekre! Te raktál már titán szelep helyére acél szelepet?mik a tapasztalatok?
Belemegy,hozzá való szeleprugóval együtt rakd csak össze...
Üdv!új tulaj vagyok! Yz426f motoromon elvileg titán szelepel vannak. De annak 35ezer darabja gindolok nem mondok újat.Az lenne a kérdésem hogy az acél szelep bele megy e? Mert ugyan ahoz az évjárathoz ír acél és titán szelepet is.Mit tudok csinálni?
oké. semmi gond.
már nem aktuális, mert találtam újat 5-ért..és azt hittem arról a Reicon-ról beszélünk, ami az eredeti képen van....köszöntem a fáradozásod..remélem nem gond..üdvözlet
HIVJ FEL!
eljön buborékos boritékba, levél formátumba 2kg-ig utánvéttel feladható! Kb 1200ft ért! Igy add fel! Igy ok a 6000 kerek utánvét?
szia. 6 ezerért. elöre utalásal tudom küldeni. utánvételesen nem. anyiba nem fér bele.4db felsö 8 as csavár hiányzik de sima menetes . akármelyik csavarboltban kapsz 300 ft ért.az alsó lefogató csavarjai a gyáriak.
6-ért érdekelne postával együtt.... ha megfelelő, akkor sms-be küldöm a posta adatokat... viszont kérnék azért még egy képet róla.. csavarjai is megvannak?...köszi
szia. igen meg van még. 06309126743
a kormány átalakítód véletlen meg lenne e még?..köszi
Helló.yz 250 karbira keresek szivatokrat a pici rugoval.köszönöm
nem mert nekem is kell a blokkba
ez igy ok.nem adod el?
sziasztok
yz 250 1990 re 38 as vagy 36 os karbi való?
Ha más méret kéne írd le
sziasztok
eladó yz450f végdob összekötő csővel 10000
0620 4264935