Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adj mail címet és oda majd megy!
Képet kérhetnék ha nemgond és mik a hiányoságai? Helyileg merre van?
Van, mennyit érne neked?
Sziasztok ! Wr vagy yz-f vázat keresek 250 400 450 es bármelyik szóba jöhet! :)
esetleg ha érdekel valakit eladó a motorom:

https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yz_250_f_csere_drz-re-9262405
Hali keresek 93-mas yz 250 he z komplett váltót vagy 4. sebességet :)
halihó
yamaha yz426f , wr426f komplett hibátlan állapotu váltó összes tartozékával
ill kuplungkosár hibátlan állapot nincs beverödve
lamellák lemez rugó
blokkfél nem törött!
blokkfélben benne az összes csapágy , fötengelycsapágy stb..
berugotengely komplettan
gyujtás ,lendkerék
oldaldekli motorblokkhoz
érd email
ise07@freemail.hu
A power érdwkelne kimondottan mert az enyém már mindenhol vérzik
Áhh ezzel nem érdemes foglalkozni sztem,annyira szétvan,a mozgató mehanikánál szanaszét van kopva.Hűtő nem érdekel kicsi pénzért?
keresek yamaha wr-yz450 f balanc tengelyt 2003-2006 évjáratig aki tud segitsen! tel: 06309815693 előre is köszönöm!
megvan-e a 450f balanc tengely véletlenül? érdekelne
tel:06309815693

Nah a power érdekelne esetleg jobb minőségü képet tudsz küldeni illetve kellene oldalról is meg a végeiről mert ahova nekem a mozgató mehanika megy az van tönkremenve . A képeket lécci az antalgabee@gmail.com-ra küld előre is köszi
hali,jobb oldali hűtőm van,meg egy agyon használt power.
Üdv 93as yz 250hez keresek hűtőket és power szelepet akine van az kérem ne tartsa magában sajna ugy néz ki ez a szezon kimarad
Üdv! elado új thor térdvédő egyszer sem használt (méret probléma miatt) akár csere is kissebre,ugyan itt gerincvédős protektor ing.(ugyancsak méret gondok miatt) ez is vadi új!
Helló! nekem egy 250-es yzm van nekem sokkal jobban be van verődve a kosár és nekem egyáltalán nem csinál ilyet nem lehet hogy már a bibi? csak azért szolok bele mert ismerem a motort :D
Van újszerű állapotú váltóm és nicasil-os gyári hengerem Yamaha 426 -hoz, ha valakit érdekelne.
Emailem: pdmaniac@gmail.com
Hát...a külső kosarat így képről ítélve. Szerintem pont van olyan gatya állapotba hogy annyira beleakadjanak a lamellák hogy már ne tudjon tőle oldani a kuplungod. Ha nem csak elszíneződések a rovátkák, hanem újjal is érzed őket akkor az már baj...
az adatlapomon a hirdetéseimnél megtalálod
Szerintem ez a beverodes minimalis nem?
Sziasztok!

94-04 közötti YZ 125 kuplung deknit keresek, lehetőleg bontottat.

Valakinek eladó esetleg ?
üdv
Ha valakit esetleg érdekel hibátlan állapotú komplett váltó YAMAHA YZ426F MOTORHOZ mindennel együtt ,akkor dobjon egy üzit, itt nem igazán szoktam lenni.
léptetö is hibátlan , illetve még yz426f motorblokk alkatrészek
-gyujtás /világitásos/
-lendkerék
-berugószerkezet
-kuplung kosár nincs beverödve! ill lamella lemez rugó
-blokkfél , benne a csapágyak , főtengelycsapágy is! mind jók
cross04@freemail.hu
Be van verődve a kuplungkosár...
Üdv! Tudnál adni egy telefonszámot,mert felhívlak azt lebeszéljük telóba a dolgot hamar.

Köszi

Csoki
Szia!
megvan még a dob?