Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
1993as yz 125höz keresek alaplapot meg lendkereket.
Akinek van ne tartsa magában mert fontos lenne!( az árát is megfizetem csak legyen) :D
Vagypedig 93-94es komplett blokk is érdekelne!
Helló!
Alaplap+lendkereked nincs véletlenül?
yz144 aluvázas eladó!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Yamaha yzf 250 2006-2009 ig idomok és egy kuplung tömítés eladó.
valakit érdekelnének yamaha idomok ? 2002 töl . nagyon olcsón.
Helló!Keresek 14mm átmérőjű cross motor berúgókart!
Yamaha yz 125-re kellene.
akinek van írjon:jozsi.gulyas@gmail.com
Üdv!

Megvételre keresnék 2002-es Yamaha YZ250F-hez hűtőt. Aki esetleg rendelkezik ilyennel és természetesen hibátlanul működik kérem keressen itt vagy ezen a számon: 70 6639883

Köszöntem
Sziasztok!keresek 125 yz-hez elsőkerékhez küllőanyákat! Hasznālt és ùj is èrdekel.sajna seholsem kapok..
Sziasztok!
Szeretnék a fiamnak venni egy Yamaha yz80 vagy 85-öt, ezért kérem a segítségeteket ha valaki tud eladót az értesítsen. 06205574440
Előre is köszönöm.
Sziasztok.
Eladó Cdi fekete doboz 93-94/125!

sziasztok yamaha yz 250 eshez keresek szivocsonkot evjarat 1992 ha valakinek van erre az e-mail cimre irjon roli_dani@yahoo.com koszi
Sziasztok
125 94 es Yz hez keresek berúgótengelyt, ha valakinek akadna azt meg köszönném! Az enyém megadta magát a ricninél:(
Szia. Nekem a wr426-ban KTM Behr sm szett van. Én így vettem már yamahához készen.
Mivel más a két típus tengelymérete, kell hozzá esztergálni átalakítót. itt a csapágyillesztésre kell figyelni illetve a villák közti távolságra (ez nem vészes). Üdv karlo
nem lesz rendszámos a gép de ha neked lenne vagy tudod mi jó bele azt leírhatnád :)
yz 125 92 évjárat, srác emgvete két nap és bedöglött póver előtt dadogott eleinte, ma ment vele egyre jobban dadogott meg füstölt és egyszercska emgállta , na roahdt nehezen indul sehogyse akar kiforogni darál füstöl mint az álalt ha leálíltom alig indul. menetközbe mgérosszabb kézzel nyitogattam a póverszelepet némi javulás hallatszott de semmi. a gyertya benzines, mondjuk kompresszó ne sok lehet benne így berugókaron át érezve, karbit néztem úszószint kb gyáriszint, tehát a pohár tetejéig ér, alapjraáti fuvókát nemtom hanyas mert szétvan baszva, a főfuvóka 360 (ez volt ráírva) ja és mikuni corp karbi, próbáltam több gyertyát is de semmi váltóolaj nem fehér, inkább fekete, víz se habos , nem tudom mi lehet..... próbáltuk másik benzinnel is azse segített
szerintem ha nincsenek meg a motor papírjai akkor felesleges ezen gondolkoznod ha nem tudod rendszámozni.
sziasztok!

ma vettem egy yz 250f 2005ös évjáratú motort és kicsit alakítani szeretném.
az volna a kérdésem átalakítás nélkül milyen motor fűzöt sm szettje megy bele?

szeretnék rá világítást kiépíteni a blokkban van tekercs hozzá vagy lehet bele rakni?
Sziasztok! Keresek 1989-s YZ 125 motoromra eladó hátsófék-főmunkahengert (amire a fékpedált illesztem) . Hiába légtelenítek semmit nem használ. Így most csak elsőfékem van,így kicsit "izgalmasabb" a terepen . Aki tud nekem segíteni az erre az e-mail címre írjon KÖSZI :) ! csanadszatmari21@gmail.com
Szia,irtál már emailt is.de megvannak még az idomok? megvenném öket!
Sziasztok!
2000-es évjáratú yz 250-hez keresek gyújtás felőli blokk oldalt, ugyanis elszakadt a láncom és kettétörte.
Ide várom az ajánlatokat:
baleent8@gmail.com

Köszönöm szépen!

Üdv.:
Bálint
Yamaha Yz 250 (90-98) Yamaha Wr 250 (89-98) típusokra jó.
Eladó Steahly 400 grammos lendkeréktömeg (4,899,011), dekli távtartóval, célszerszámmal együtt. Ár megegyezés szerint.
Egy jó tanács: Nézd meg a teljesítményszintjének a besorolását és a lobbanáspontját,vmint hogy milyen célre ajánlják,így könnyebben össze tudod hasonlítani a többi olajjal.
1,7e az elég olcsó ha fullszint olaj...
Szintetikus olaj. 1:33 arányban használnám egy 1999-es yz 125-ben. 1700 Ft-ért jutok hozzá.
Gondolom többféle olajat gyárt,kicsit részletesebben hogy pontosan melyikre gondolsz,mibe akarod,milyen arányban keverni,mennyiért jutnál hozzá...