Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó napot Urak!Keresek yz450-hez berúgókart.Akinek van feleslegbe,szívesen átvenném.
Sziasztok! Haverom szeretne csinaltatni egyedi matrica szettet yzf426-ra. Tudok ajanlani valakit aki ezzel foglalkozik? Elore is koszi!
Sziasztok!
YZF 426-hoz nagyon jó állapotú Prox Dugattyú+ hajtókar eladó . A dugóba kb 20 óra van .
Szia!
Nekem is 426 van kb 2 hónapja full generált kapott többek közt azért lett szétszedve mert nekem is 5-ik be darált .Nekem az 5-ik fogaskerék párt meg a 3-ikat kellet cserélni plusz léptetővillákat is a többi fogaskerék hibátlan és most patika a váltóm. Gyári Yamaha fogaskerekeket és léptetővillákat kapott a Yamaha Fehérnél lett rendelve +gyári komplett tömítés szett . Sokan azt mondják hogy váltóbajos az én váltóm még gyári volt 13 év után tönkremegy szerintem annyira nem rossz persze gazda függő ki hogy használja kuplung nélkül rugdosni a váltót terhelés alatt bármelyiket szét lehet küldeni. Sok sikert hozzá :)
hali yzf400ról vélemény? ezt néztem ki http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Yamaha_Yz400f_25243364.htm?first=1 nem vagyok biztos benne hogy 2000-s
Hello, tudna nekem valaki segíteni?
93-mas yz hátsó kerekében az agy mennyire van eltolva a középsíktól?
Küllőzés miatt volna fontos!
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok!

2009-es Yz205F-re kellene nekem műanyag blokkvédő(ami a vízpumpát védi) 5XC-21471-90-00

Ha valaki esetleg tudja,hogy itthon honnan tudok rendelni/venni megköszönném a segítségét.Akár használt is jó kéz alól. Ebayen találtam csak meg más Amerikai oldalon.
Sziasztok!
Eladom 250-es yz-f motoromat:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yz_250_f-8864785

több kép:
http://www.jofogas.hu/tolna/Yamaha_Yz250F_25519738.htm

Kérésre küldök még.
szevasz láttam a hirdetésedet érdekelne a yamaha váz meg a többi ha meg van még ezen a számon légyszives csörgess meg 06302019498
Sziasztok!

Szerintetek honnan tudnék 1999-es 125-ös yz-hez power szelepet szerezni?

Köszi!
Sziasztok.
Van egy kis Yz 125 maradekom kb 87-89- es evekbol
az egesszet 5 ezerert oda adom.
Szia!

Nekem homokba volt feltéve alu lánckerék kb 6-8üzemóra és a fogak kezdtek letörni!Utána vettem rá JT vas lánckereket azzal nincs gondom!Lánc Iris "o"-gyűrűs van rajta és nem igazán kellett utána húznom! De használtam JT láncból olcsóbb kategóriát ami nem annyira nyerte el a tetszésem,minden motorozás után húzni kellett rajta!
Írtam..
Köszi!
Mondjuk elérhetőséget nem találtam... raksanyik kukac gmail.kom
A képen az nem annyira AFAM láncnak tűnik! :D
Parillával vigyázni,mert nem mindig azt kapod amit hirdetnek...
Ha komolyan szükséged is van láncszettre,írd meg a motorod pontos típusát,évjáratát milyen fogszámú első-hátsó lánckereket szeretnél és nézek rá én is vmit,egyik másik helyen van jelentős kedvezményem,elérhetőség az adatlapomon.
Köszönöm!
ettől jobbat nem találtam:
http://parilla.hu/termekeink/2...
Akkor a gyűrűs láncok felejtősek,nem az hogy teljesen mindegy mit használsz,de a homok gyorsan megesz mindent,keresni kell vmi egyszerű CZ/AFAM/RK stb láncot amihez hozzáférsz normális áron,esetleg kedvezményt tudsz rá intézni / JT felejtős/,és egyszerű acél lánckereket...aztán takarítani normálisan és lehetőleg száraz láncspray vel kezelgetni.
Én minden 2. Motorozás után leveszem a láncot kimosom és pár napig híg olajban van majd megvárom míg kicsöpög . Felrakom bekenem motorfürész lánckenő olajjal és befújom láncsprével igaz itt többnyire agyaog a placc
Üdv Mindenkinek!

Ki milyen láncot és lánckereket használ a motorra ami bevált! És ár értékarányba jó!
Endúrónál eddig x gyűrűset használtam, de úgy gondolnám motocross-ban ez kevésbé lényeges! Hátul az alu lánckerék sem bír annyit mint egy "vas"! Vagy érdemes gyűrűs láncot rakni rá, és inkább a hátsó lánckereket cserélni újra? Többnyire homokos pályán használt gépről van szó, így ha száraz az idő nem kicsi por van, ha esik akkor meg sár! Szóval eszi rendesen a lánckereket!
Semmi jóra,blokkszéthúzásra, X összeg elköltésére..

Ha jót akarsz akkor ne hallgasd,hanem szedd szét anélkül hogy beindítanád még 1x is akár,majd néz meg hogy mennyi fogaskereket,léptetővillát kell cserélni és kalkulálj hogy mi a legjobb megoldás,kpl váltó csere,pár bontott motyó vagy pár új motyó beszerzése...
Hello mindenki!
YZ426F 5.-ben elkezdett darálni. Aki járt már hasonló esetben írhatna egy pár sort hogy mire készüljek, és honnan tudok alkatrészt beszerezni.
Sziasztok!
YZ250-es blokk összerakásnál elég a gyári tömítés vagy pasztázni is szoktátok?
Sziasztok!
2000-es Yz 250-hez keresek bontott, de jó állapotú külső kuplungkosarat, ami még nem volt reszelgetve.
baleent8@gmail.com
Ma szétszedtem, nem gyengén be van verődve a kuplung kosaram...
Szia! 85ös 250n hez érdekelne power nyelv illetve komplett powerszelep ha esetleg előfordul.