Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keverékolajra gondoltam. Sajnálom, hogy félreértést okoztam!
Mi az a keverőolaj?
Hello! Érdeklődnék, hogy használ-e valaki A.Z MEISTER keverőolajat a motorjához? Milyen véleménnyel vagytok róla?
Minden indítás előtt húzd rá a gázt 4-5-ször tuti indulni fog.
Sziasztok!
Tulaja lettem egy 2002es évjáratú 250es yzfnek. A berúgásához kérnék pár tanácsot, még hidegen megyek is előre vagy másodikra, de ha eldőlök vele vagy melegen leállítom akkor utána rugdoshatom félóráig hogy beinduljon. Húzzak gázt rúgáskor, melegindítót mikor húzzam, dekompresszort mikor használjam stb stb. Ilyen dolgokra gondolok. Előre is köszi a segítséget!
halihó
yamaha yz426f ,wr ,tökélletes alkatrészek eladók
ami MÁR ELKELT henger dugo komplett hengerfej, komplett váltó ,
főtengelyen a hajtokar 20üzemórás Prox
komplett kuplung tökélletes , nincs beverödés stb csak a helyére kell tenni
gyujtás , blokkfelek stb minden jó
posta ok
email : uazosember@gmail.com
Sziasztok!

2000-es évjáratú yz 250-hez keresek kartervédőt! Köszönöm a segítségeteket!

Üdv.: Bálint
Sziasztok 93-94es 125 yz hez keresek lendkereket..s.o.s.
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy valakinek nincs-e véletlenül elfekvőben egy `94-es yz 125-höz gyújtótekercs?Még egy kérdés hogy a 94-es évjárathoz melyik évjárat alkatrészei jók még?Ha valaki mind a kettőre tud válaszolni annak nagyon hálás lennék.
Üdv: Gábor
igen tipusbetegség a 3. és 5. fokozat
Sziasztok!
erről a motorról tud valaki valamit? Meg úgy eleve a típusról? Szervízigény megbízhatóság stb. Úgy hallottam a 426ossal vannak gondol a váltóban.Érdemesebb inkább egy másik típust nézni? Előre is köszi a válaszokat!
Helló ! yzf 450 hátső fékmunkahengert keresek !
Helló!
Keresek 1992-es yz 125-re berúgókart.Tengelyméret:14mm
Akinek van eladó vagy tudja hol lehet kapni megköszönném ha leírná.
email címem:jozsi.gulyas@gmail.com
Sziasztok.
Ollyan kérdésem lenne hogy egy YZ nek mennyi a legmagasabb pontja?
ÉSmég valaki megtudná mondani hogy 125 és 250 között mi a különbség idomzatába fékrendszerébe váltó részébe van különbség?
Köszönöm.
hello. van egy yamaha wr 426 f bol cdi gyujtásom. gyári ,semmi tunning. 30 855 3134. jo a yz hez is
Helló!
Engem érdekelnek az alkatrészek ha meg van még.
Egy elérhetősége tudsz adni?
Köszi
Nagyon megtöltötted a gyomrát benzinnel vagy az olaj mellé kell neki csemegének a gyertya is.
Sziasztok. Van egy 2002 es yz 426 motorom nekiállt enni a gyertyákat, új gyertya elindul megy leállítom kész már ki is nyírta nem indul. Van valakinek ötlete tapasztalata mi lehet a gondja baja.
Sziasztok! 2005-utáni(aluvázas) YZ 125 hengerfejet keresek!
üdv, keresek eladó yz 250 hátsó kereket 91 és 94 között!
Hello!

Nemrég szert tettem egy 98as Yz 250re. Az lenne a kérdésem hogy a Keinhi pwk 38-as karbin mi tartja kihúzva a szivatót? Nekem egyből visszahúzza a rúgó és nem marad kint. Kipucoltam a házát meg a szivatót is. Jól sejtem hogy a szivató munkahengere, vagy a karbi furata kúpos, és csak a kettő közti súrlódás tartaná kint?
idom
kopásmentes (kopás nem mérhető) Breaking hátsó 240-es féktárcsám
yz 426-450
és lánckerekek
Helo van egy 13 literes acerbis túratankom 2 csappal alu beöntővel tanksapkával 2002 yz -n volt ha valakit érdekel 06707728918 on elér
Ahhoz hogy az a kompozit megolvadjon vszeg elég melegnek kell lennie,célszerű lenne kideríteni hogy mi okozta,nehogy legközelebb más olvadjon nyélgázon hatodikban...
Azért van ott hogy nagyobb legyen az elősűrítés,ezáltal működik kétténél a gázcsere,ha hiányozni fog észre fogod venni a teljesítényen vszeg...bontóban,hirdetésekben keress,bár erős a gyanú hogy csak főtengellyel együtt találsz eladót.
Üdv!
Van egy 1999 évjáratú Yamaha Yz 125 típusú motorom, és olyan gondom van, hogy ismeretlen oknál fogva megolvadt a főtengely egyik sonkáján lévő műanyag ami a sonkák között helyezkedik el. A kérdésem az lenne, hogy lehet ilyen alkatrészeket csináltatni valahol vagy vásárolni? Illetve mondták, hogy ha főtengely felújítás során le szerelik a műanyagot a másik oldalról is és a maradék darabokat is és ezek nélkül is használható. Ezzel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, hogy is működik.
Soma