Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Olyan problemam van hogy behuzott kuplungal egyesbe lassan megy a motor,namost ha kicsit felporgetem(meg mindig behuzott kuplungal)megall.Mi Lehet?
2005 yz250f
Heló!
Nem ismeri valaki ezt a gépet? Mi lehet az előélete? http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Aki tud valami írjon, VÉLEMÉNY is érdekelhet!
Kiprobálva az is. Szépen felbög mint aki sok levegöt kap.
Idöközben rájöttem hogy a karburátornál az egyik szeenzor átvan hidalva azért nem megy szerintem, ha összegyugom rendessen már kis gázadásnál letilt és leáll a motor. Ha meg fent az áthidálás félgázig minden ook.

Ha esetleg valaki tudna hozzá alkatrészeket akár használtat, szivesen meghalgatom az ajálatokat.
Még ne add el jelentkezem. kép esetleg van róla? Működik jól?
Köszi Szépen!
Üdv!
Mivel írtad,hogy a hengerfej tömítést rendben találtad,csak egy helyen folyhatott a forgattyúsházba a víz,mégpedig a vízpumpánál (szimering)!
Én is ugyan így jártam,mivel a szimering és a 2 csapágy hornyot vágott a tengelybe így szépen átfolyt a víz! Ha szerencséd van akkor egy felújítókészlettel megúszod a dolgot!
Hali lenne Yamaha Yz 125ccm 2T Bele Fojt víz blokkba de henger fej tömités jó pedig kipufogóba is viz volt mitöl lehet?
hello nekem van hozzá 15 ezer /db
Levegőt is kap rendesen, tehát vedd ki a légszűrőt és úgy próbáld meg.
Sziasztok,

YZF 450 qvad, tud e valaki segiteni ?

A motor gyullad es szepen jar, gazadas utan egybol leall. Mi lehet a gond ?
Karburator kipucolva.

Elore is koszi a hozzaszolasokat.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy van egy 91es yamaha yz 125ösöm gyújtás kellene rá kompletten. De mivel nem találok yz gyújtást így azon gondolkodtam hogy lenne egy cr 125ösnek a gyújtása elvileg fel megy rá, és az lenne a kérdésem, hogy jó lenne e hozzá, jól müködne-e?
Sziasztok! Van 1 YZ 250esem, beindul, de amikor beteszem egyesbe és indulni akarok( engedem a kuplungot, és gázt adok) lefullad (puffogva, köpködve leáll). Van valakinek ötlete hogy ez miért van?
tipikus hiba 92 es 93 asok szaggatják a powert és kész ezek ijenek
hamer elromlanak
Nem
a jelado előgyujtást szabájoz..
yamaha wr426f motorblokk megmaradt gyári alkatrészei, u.az mint yz426f motorblokk
-blokkfél csapágyakkal, benne a fötengelycsapágy is!
-komplett gyújtás. lendkerékkel hibátlan
-kuplungkosár, tökélletes áll, nincs beverődve! hozzá lamella , lemez rugok, hibátlan állapot
-komplett berugószerkezet
Üdv!

Keihin Pwm38-as karburátort keresek megvételre, vagy cserére (pwk).
Esetleg valakinek 5 sebis yz 125 02-es váltófogaskerekei vannak jó állapotban?
Még egy kérdés nézegettem de a 05-06-osba 6-os váltó van, a fogaskerekek ugyan azok mint az 5 sebességesben és csak a csőtengely más?
Sziasztok!
Yamaha yz426f komplett jó váltót keresek!
Ha valaki tud kérem e-mail ben jelezze.
f.norbert1.3@gmail.com
Köszönöm.
Nagyon szépen köszönöm!
igen. ugyan az!
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy 2002-es YZ 125-nek a váltója ugyan az mint a 2005-é vagy akár a 2006-osé?
Válaszokat előre is köszönöm! Nagy segítség lenne!
Sziasztok!
Olyan kellene nekem hogy Yamaha yz-f 426-oshoz benzincsap (más típusé jó akkor az is megfelel) illetve 426hoz való tűszelep vagy komplett karburátor . Köszönöm! 06305612991 email:szilagyiandras01@freemail.hu
Köszönöm!
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a wr250f miben tér el motorikusan az yz250f-től? Néztem teljesítménymérést, eddig azt hittem kb annyit tudn mind a 2, de a wr keréken 27 mig az yzf 34le-t adot le! miben más? mert a henger dugó hajtókar ugyan az! akkor csak le van folytva és ha kiveszem akkor ugyan az?