Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ez az a dolog, ami minden ember szemében más.

számomra a honda respect, talán mert ezen "nőttem naggyá", és rendkívül pozitív véleményem van hozzá, és jó magyar emberhez híven a jót miért cseréljem le?

de ez nem jelenti azt hogy a másik nem jó! most cicán élek, az érzés hasonló hondához, de ahhoz jobban hozzánöttem.
Ahogy gondolod. Én szerettem a macskát. De többet nem veszek yamahát. Suzuki,Kawasaki,Honda jöhet.
Ebben a sorrendben.
ki beszél itt az összehasonlításáról...

nem azért nem kell nekem gixer mert supersport, hisz vlaszeg ha cserélek gépet vagy r6ra, vagy 600RRre. a válsz egyszerű, mert Suzuki! És én köszönöm, de tartózkodok tőle.
Szerintem a Thundercat meg a gixxer nem egy kategória. Bár nekem 750-em lett. De sokkal sportosabb nála.Gondolom a 600-as detto.Persze kinek mi számít.
én sem tudom! De ilyenkor jön az a kategória, hogy simson race! Azon ki tudjuk élni magunkat! Jó buli,é s az idő csak telik.
De tudom, mert azért egy két karikára kölcsön kapom a kollégák gexereit, de annyi köszönöm elég is...
Nem is tudod meg soha mi a jó!
Hát már nekem is majdnem fizikai fájdalmaim voltak, hogy nem mehetek! De megsétáltattam! Nálam majdhogynem nem létezik a motor téliesítése mert nem bírom nélküle! Azt hiszem függő lettem!
Ti le tudjátok tenni több hónapra?
ééértem... de akkor is, tavaaaaaaszt!

cbr-t gixerre? nem érte meg! én ezt max r6ra vagy cbr rr re cserélném, gixerem soha nem lesz!

Nah és te ott mivel foglalkozol?
Nem akarom fajditani a szivedet de mara is felszaradt az ut es megint mentem.Most meg kicsit melegebb is volt..kb 10-12 fok korulire tippelek.Ma haverral mentem...lecserelte a cbr-et K4 gixerre....Porgetnem kell a cicat rendesen melette,de ugy erzem rendesen helyt tudok allni az "oreggel"
Az irigysegrol meg anyit,hogy most nekem jobb ,de nyaron ti elveztetek a meleg betonon a napsutest....en meg itthon kisirt szemekkel bamultam az esot az ablakbol.....vagy motoron ulve a felhoket figyeltem merrol jon egy kis zuhi...mikozben a szel majd letepett a motorrol Iden szar volt itt a nyar..legjobb ido szeptember vege oktober volt....
Minden jot!
Szia! De jó neked! Kicsit irigykedem, az enyémet max beröffenteni tudom itthon. igaz már az is több a semminél.

Én elbezsélgetnék, csak egyedül ehhez kevés vagyok.
Latom mindenki pihen.Nem csoda...eljott a tel.Meg jo, hogy neten legalabb motoros videokat lehet nezni.Bar en nem panaszkodok.Ma nem esett ,es delutan tudtam menni egy oracskat.Visitottam az oromtol annyira jo volt .Egy-ket helyen nedves volt az ut,de legalabb itt nem volt hideg...meg a belest sincs benne sem a gatyamban,sem a kabatomban...De sajnos megint esik..tehat holnap semmi....ha meg elall utanna meg feltetelezem tul hideg lesz...Mindenkinek minden jot!
Már eladtam.Házfelujjítás ,de tavaszra összekaparom a pénzt és...
Tehát akkor összegezzünk...

1. olaj leenged
2. szürű leszed
3. szűrő csere
4. szűrő visszatesz
5. olaj beleönt
6. olaj utánaönt
AAAA....Ugy latom neked mas manualod van.Az enyem fenykepes,nagyon fasza(Haynes kiadas).De biztos meg fogod tudni oldani.Ja es az igaz ,ha felontotted az olajjal es beinditod a motort ,meg eleg sokat utanna kell majd onteni.Na jo azert nem annyira sokat
En lettem volna az nagymertekben italos fiatalember Kicsit homalyosak az emlekeim arrol az esterol.Mentsegemul szolgaljon,hogy csak evente ketszer jarok haza, es akkor nem vegzek felmunkat a haverokkal
Meg mindig arulod a gepet?Gondolom nem egyszeru eladni,mert mindenki "mocskos gazdag", es inkabb vesznek uj gepeket kicsi befizetessel, hatalmas havi reszlettel.
Minden jot!
Szerintem Dán-fokon találkoztunk a nyáron, ha te voltál a Tundercat forever.
Hát azt a szerelőim úgy szokták, hogy olaj bele fullra, dekli lezár motor beindít, majd 10-15 sec járatás után leálít. Dekli kinyit és ismét fullra tölteni. Mert a motor felszív egy csomó olajat.
Nos... Valóban jók az ábrák. De remélem akko semmi kánya nincs a dologba... tehát idom le, olaj leenged, szűrő csere, amit csak csavarni kell, majd olaj bele önt és ennyi... (meggondolandó még az az gyújtásos dolog is)
Az oljaszurot csak vissza kell csavarni,az olaj belefolyik felontesnel.Amugy az angol manual eleg jo,megha nem tudsz sokat is.Az abrak eleg egyertelmuek es sok van beloluk.En is eleg sokat szoktam nezegetni.Amugy a muszaki angol nekem se megy tulzottan.( meg a tarsalgasi se nagyon)
Kellemes hetet mindenkinek.En reggel megint tervezek egy rovidebb karikat melo elott
Én is nagyon sokszor tanultam angolul, de a legkönnyebb az volt amikor Beatles/Stones/Doors! számokat forditgattunk. Az egyetemen pedig megadták a kötelező olvasmányt és a (80% angol volt (20% pedig német)Kénytelen voltam átrágni magam pedig még egy képregény is nehezemre esett végigolvasni.
Egyébként ha gondolod kölcsönadaom a Thunderace manualját(magyarul)csak valószinü sok minden nem azonos.
OldPiet
Naja.. Pláne mert most írom a szakdolgozatomat, vagyis diplomamunkámat, egy olyan program fejlesztésről, aminek a manualja angolul van... Tehát ideje lenne megtanulni angolul. Pláne mert tavasszal nyelvizsgáznom is kellene.

Staillus
Van szerencsére emelőm, akkor ahogy olvasgattam az olajszűrő csere fogja majd a gondot jelenteni. A másik olajszürűbe is kellene olaj nem? vagy nem tom, de tuti vhogy rá kell jönnöm, az első eset vicces lesz úgy érzem, de utána már belejövök.

Robici
Tőled is hallottam egy újat, meggondolandó ez is, hogy gyujtással kiüríttetem teljesen és csak másnap rakom össze a gépet.
Robici!
Te nem vagy veletlenul Bekesi?Mert mintha a te mocidat lattam volna meghirdetve, es oda az volt irva Bekes.Bar lehet, hogy tevedek...
Akkor te nagyon kis akurátus vagy de szerintem egy pár csepp a régi olajbó nem oszt nem szoroz.A kocsinál engemet is idegesitett hogy a szervizben miért nem engedik teljesen kicsöpögni.
A megéri, meg szerintem költöi mert ugyebár nem nyuztál el(az élete végéig) két egyforma motort, amiben csak az olajcserében volt külömbség.
Én előző este szoktam az olajat melegen leengedni.Az olajszűrő levétele után kisvártatva,1-2 alkalommal az önindító segítségével átforgatom a motort, beindítás nélkül, így a maradék olaj is lefojik.Ijenkor érdemes az olajszűrő helyére egy lapot,vagy rongyot tenni,így nem köpköd össze semmit.Én csak másnap teszem vissza a csavart,a szűrőt és az olajat.Megéri!