Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na igen.. komoly dolog ez, nem lehet elviccelni.. sajnos a baj mindenhol ott legyeskedik körülöttünk, a kérdés már csak az belesétálunk e vagy sem. de ezt nem kell senkinek bemutatni, mindannyian ebben élünk, jól tudjuk, mégsem cselekszünk máshogy.

erre koccintsunk mához egy hétre.
Lehet
6-7 hónap és fel lehet belőle épülni
hehe.. jó tudni, hogy ilyen is lehet.
nem tudom észre vettétek-e egymás hátsójának elemezgetése közben (ami azért elég bizarr így férfiak között, de kinek a pap, kinek a paplan) hogy a motortörténeti cikksorozatban ki van emelve a Thundercat!
Ez történt… 6. rész
Csak nehogy a formás popódat elöntse a szar a szaltó közben mikor betapad a keresztbe tett vasad...
... drága tesdvírem ki kell, hogy javítsalak. lehet, hogy ebbe a korba már annyira elllöttyed az ember segge, hogy kölcsönhatásba lép a valag a nyereggel, de tájékoztatlak, hogy az én feszes kisportolt fokhagymagirizd popim kőkeményen ellenáll.

a külső íves sztrorit meg majd meglássuk
Kedves száj karate! Az előbbi hozzászólása több sebből vérzik ......A két pálcás talán még rendben van ,na de a külső ív meg a kerek segg! Végig gondoltad?A drz nyereg a kis kerek popidat zsinórtanga módjára fogja kettészelni Te kénytelen leszel a külső íven bandukolni a gyorsabbat illik elengedni
.. egy apróságot figyelmen kívül hagytál eme mókásnak tűnő kijelentésedben .. sok mindent megéltem a cicával, és bőgnék mint egy kislány ha lenne vele valami. DE kétpálcán lőttem ezt a valamit, pontosan azért, hogy a formás popómat nézeges, mikor külső íven keresztbe teszem a vasat előtted.
Nagyon pozitív csávó vagyok de az eddigi produkcióidat elnézve én azt már ne érem meg.. (Pedig csak 41)
.. na majd csak várd ki a végét.
Szerintem majd akkor írogassál ide ,majd ha a drz jobbra is kanyarodik
na igen, azt én is.. lassan de biztosan készülök az első megmérettetésre. .. de addig is marad a szájkaraté és a sör virsli verseny.
Ajajaj!Hát lányok mi ez a civódás?!Na jó a barátom tényleg hülye,de így szeretjük!Chris honnan tudod ,hogy miket mond?Mire más állapotba kerül Te már rég alszol vagy elszaladsz a tett színhelyéről! Szerintem 1 rendes italozáshoz kevés vagy, mint thunder cat -hoz a DRZ!Na nem baj van 1 újra táblád.......Én inkább már a szezont várom...........És Kakucsot!
Ja, és ha az idő engedi, egy most hétvégi laza gurulásban benne lenne valaki? Bp környék, vagy csak a városban. Ha 10 fok fölött lenne az idő..
Látod erre nem is gondoltam, akkor bezony otthon marad.
Ha pl a bandi elkezdene egy sztriptíz bemutatót, az angolna testétől mindenkiben összezavarodnának az idegsejtek... Fenky meg ne hozzon korit magával. Max csak bambit kapnak csatos üvegből, és gond nem lehet.
... illetve a helyszínen a tettek mezejére léphetsz és megmutathatod, hogy mennyire jó a célzóérzéked.
tanííícs mester ... ... amúgy meg
Mi a faszom bajod van az intelligenciámmal buzi köcsög
Az egyetemen kéne tanítanom olyan okos vagyok,sőt állami kísérettel kéne mennem egyik egyetemről a másikra annyira nagy a tudásom
hallo.
lehetnek, nincs kizárva a dolog, persze csak akkor, ha az esetleges látványt, amit mi nyújthatunk és intelligens beszélgetéseket elvisel. na nemmmagamra gondolok... frenky, bandi ...... már ha tiszteletüket teszik.
Első részvételi tét megtéve
Oldalkocsikat szoktátok vinni, vagy parkolásban maradnak?
Vagy másképp: nőnemű egyedek lesznek?
Pl. ilyenek:
na srácok!

február 15.. szombat.. egy kisebb fajta röffenés, azaz szűk 2 hét múlva.
1 hely: Noiret / opcionális darts - biliárd
.. majd egy kellemes iszogatás egy Jurta nevezetű helyen

Kérem a téteket megtenni. :D
Köszi Cat! Ìgy meg pláne nem az elképzelésem :D 580 Az biza sok pénz,még a gazdálkodj okosan-ban is :D
A tulaj írta ha valakit érdekelne a moci: Helló. A hitel 2016.juni a vége 580.000ft.Anyagi problémák miatt adom el,amugy fáj a szivem mert szeretem.de most nincs más lehetőségem.
Az biztos hogy jó vétel lenne:D Csak hiteles motor :D Biztos van még rajta legalább 2év :D
Ha a bulira kérdeztél: a thundercat oldalon lett feldobva a téma, de most ott sincs (mint általában) mozgolódás, ezért itt is rákérdeztem...

Jó vételnek tűnik, főleg ennyiért....