Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezekre a kurva baszott esős napokra egy siratós szám:http://youtu.be/E6sqA9QtV5I
Aztán ha kisírtuk magunkat meg is baszhatnánkFförgi nénit
egy előnye van hogy dögösebb aki tud menni tud menni avval is mint állat aki meg nem az úgyis hülye marad hozzá széles gumival is Igaz Chris?
Ezektől én is meg akarnék válni
Pár apróságtól megválnék:
Jutányos áron eladó egy fejidomtartó konzol, apróbb állítgatás szükséges.
Lassan elkészül a fokozatjelzőm, ahhoz kellene :)
Sziasztok!
honnan a legegyszerűbb 12 voltot levenni ?
(csak gyújtáson)
Üdv mindenkinek! Keresek a Thundercat-hez benzinpumpát és önindító relét. Ha van valakinek eladó érdekelne!
Már nem használod a 180-as hátsót? Ha nem miért?

Van-e más is aki próbálta vagy most is használta? Előny hátrány?
Köszi szépen!
üdv,
felrakható, én is használtam sokáig úgy.
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy hátra felrakható-e a 180-as gumi?
Próbálkozott már vele valaki?
konkrét terv nincs, legyen jó idő, tali valahol, aztán go itt lokálisan a fővárosba.. majd átcsoportosulunk hozzánk. aztán
Pontosan mit takar ez a " felrázzuk az életet két keréken" ? Valami konkrét terv?
Ha az eszem de inkább iszom-ra nem is tudok menni, a nap közbeni dologra vevő vagyok!
1 strigula a faszagyerektől!
Na gyerekek!

Jövőhét szombat, azaz 24., Budapest, délután felrázzuk a pesti életet két keréken, majd nálunk egy kis eszem iszom, de inkább iszom, egy pici alapozás, aztán lerázzuk a napot egy kis csörgéssel.

Érdeklődőkre volnék kíváncsi..
A faszos kurvaanját letöltöttem megint de buzifaszszar szopjon le az egész
hó végén lenne egy light viszonylag hosszútáv terep menet, ha érdekel írj egy mailt
pest felől délre
Halad-halad az is
meg hogy megcsináld a qrva vibert
meg egy pár szemüveg kesztyű stb.. esetleg valami cipő is...
május 18-ra kéne...
Halad-halad
teló hogy áll? aktuális lenne
ha esetleg verseny betétet szeretnél a rózába az már húzós móka annak 18 a bolti ára ugye akkor 36 előre és abból a kedvezmény de ha kell esetleg rá megpróbálok faragni még rajta elég rugalmas az ügyintézés.