Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nemtom igazábol itt van egy ilyen topic is szóval.. de amugy van jogsim és 6évig robogóztam szóval ha arra gondolsz hogy mégegy potenciális veszélyforás az utakon akkor megnyugtathatlak van egy haverom tavaj összel tette le a motoros jogsit... de még mindig nehezéreesik neki egyenesen menni és oktoberben 3x borult el motoral... szóval a jogsi nem minden amugy persze alap jogsi kell és lessz is csak jelenpillanatban nincs anyagi háttér az "A" hoz a kicsire meg nem dobom ki a pénzt... hamár itt tartunk ha nem lettvolna közel 50 rugó az hogy a nevemen legyen a motor akkor már rég a rutinpályán köröznék de amugy mire jön a jóidő és használni is akarom addigra el lessz intézve.
jogsi nélkül ne motorozz,de főleg ne hirdesd nyilvános forumon.
értöm:D hát engem szerencsére még eddig semmivel nem állitottak meg se kocsi se robogó remélem az r125el se fognak csesztetni mert arra nincs még jogsim:D:D:D de eccer mutert elkapták mert átment a piroson a hévnél hosszu ideges volt mert fatert elvitte amentő és mentünk a tb kártyáért de a rendör tök jófej volt és elengedte minden nélkül szóval én nem vagyok rossz véleményel róluk bár azért mindig tartok tőlük pedig nem szoktam szabájtalankodni és töbnyire minden rendben van velem:D leszámitva most ezt a kis jogsi hiányt:D de mondjuk igyis van rendszám a motoron bisztosítás meg minden:D igy sztem csak akkor cseszegetnek ha valamit szabálytalankodok de arra meg úgyis figyelek
semmi bajom velük (bár engem a TZR miatt orrba szájba szivattak,mert nem hitték el hogy tényleg 50es)

azért mondtam mert a sünök (a jó helyen lévők) RS-el járnak
mi bajod van a sünökkel velem mindig jófejek sose cseszegettek eddig még:D
lépj be a sünökhöz
Hát igen, az RS álom marad mindig
Kár hogy ő nem RS mármint...érted
láttam közbe
Bakker neked meg mióta van sv1000-ed?
Faszántos!
Hello!
Jaja, elvitték végül. Jó gazdára talált, és remélem jó sorsa lesz.
Utód? A képet megnézve megérted
Motor most egy ideig nem lesz sajnos, gyűjtenem kell még rá
Sziasztok! :) Eladó a mocim! Ha valakit érdekel akkor hívj ! :) http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Csááóóka !

Mizu? Végül sikerült eladni ?
Mi lesz az utód ?
Csak volt RS-es
milyen élet van itt:D Az utcsó hszt egy RS-es küldte 11napja,egy csomagrögzítő hálóról
ELADÓ Csomagrögzítő háló

Keveset használt, praktikus megoldás a csomagok rögzítésére! Fekete.
Ár: 500 Ft, postázni ezt is olcsón tudom.

mail: tyt001@freemail.hu
tel: 70/6199777
hát nemtom végülis meikkel mitörtént de ha a fej idom sérült akor tuti elöröl kapott és ene a villája ugymond jól áll szal vagy vissza feszitették vagy bukfenc vagy nemtom amugy énis eddig vergödtem mit hogy mere miet vegyek ha gondolod vegyél fel msnre szivesen dumálok veled ilyesmiröl a haverjim már ugyis unyák hogy álandóan motorokról beszélek:D Dadois89@hotmail.com
A aprilia is?
A yamaha nagyon romosnak tűnik, tényleg nem érdemes megvenni, de a másik nem tűnik reménytelennek.
Amúgy köszi a segítséget, jó, hogy valaki elmondja a véleményét :-D
figyi ezekre ha ráirsz és aztmondod neki hogy adsz érte 100 ropit ha érdekel keressen meg tuti egy két honapon belül megkeres hogy viheted de ilyet sztem nem érdemes megvenni mert ezeknél tuti hogy olyat kapott a váz is hogy abbolmár az életbe nem lessz motor vagy ha lesz azért már újat veszel ezt annak érdemes megvenni akinek kell valami drága alkatrész mert megveszed szétbontod ami kel kiveszed a többit meg eladod alaktrészként és akor olcsobban kijössz mintha megvennéd az újat vagy megtartod hátha ekll még valami
És a hibásakat érdemes megcsináltatni?!
Többre jönnek ki, mint egy jó állapotú, és azokon nincs is hiba...
Úgy érzem túl drágán adják a hiba javításának árához képest.
Itt van 2 is:
Aprilia RS 125
Yamaha YZF-R125
Én pl ilyenre gondolnék, csak mondjuk 400.000-ért...
Aprilia RS 125
De ezzel az a gond, hogy ennyiért (kicsit több) már Yamaha-t is kapok.
Fogalmam sincs hogy lehetne erre megoldást találni.
Mit gondolunk a Derbi GPR-ről?
Szerintem kicsit "ócska".
Derbi GPR 125
Jó lenne, de ez a széria nagyon nem tetszik.
Az új RS tényleg komoly kinézetet kapott, de a régit nem venném meg...
Így is van tanácsod?
Am köszi az előző tippet, de tényleg nem tetszik.
hyosung gt 125r se rossz csak annak meg az a baja hogy egy az egyben akkora mint a hyo gt 650 r és ettölfogva dög nehéz és 100 tájékán van a vége ehez lehet van némi köze annak is hogy v2es de amugy ha már hyosung akkor én a 250eset venném meg (eredetileg azt is akartam) mert az kb anyit tud mint egy 125ös(nekem elég) jóval erössebb és 3 litert eszik meg aztmondják a blokkjára hogy normál használattal nem lehet széthajtani jah és méretben viszont egy az egyben akkora mint a 650es de árban azse sokkal olcsobb mint egy yzf 125ös amugy