Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a szervizben szerintem, hogy jól jöjjenek ki, cserélnek olajat, olajszűrőt, sokan a Motult dicsérik ;) am. egyszerűbb lenne nézegetned a szintet, és ugyanolyannal utánatöltened, még el nem jön egy újabb szerviz periódus... :)
Sziasztok R125 tulajok!
Egy kérdést szeretnék feltenni, ugyanis a drágám egy hosszabb út alatt befalta az olajat, annyira hogy már a nivopálcát sem éri el. Így nem szeretnék még a szervízig sem(20km) közlekedni vele. Egységes olajat öntenek az ilyenekbe, vagy ez szervízenként változik? És milyet ajánlotok bele?
Előre is köszönöm! Jó időt!
nem tudom konkrétan mennyit dob rajta, padon kellene ezt próbálgatni...
de a legegyszerűbb a 180-as hengerszettel tuningolni xD
(amondó vagyok 2,5 literes fogyasztással inkább így a 15 pacival tanulok meg motorozni ..., csak hogy eltűnjön a majrécsík )
értem köszi :/ Azt hittem h legalább 5 pacival meg dobja.
bármennyire is legyen jó 1-2-t dob rajta szerintem ...
de a hang egy leo vince, akrapovice, raptor,bódissal meg sportlégszűrő ;)...
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi hogy egy Yamaha YZF-R125 motoron egy nagyon jó sportrendszer mennyit dob a motoron LE-re
Eladó 2008 .08 havi R125! 13.000 km, semmi sérülés semmi karc, kifogástalan állapotban. irányár: 790.000Ft.

érdeklődni: r125@citromail.hu emailcimen.
Csak komoly érdeklődők írjanak. kösz.
BÚÉK.
Köszönöm...igen r125höz érdekelt rs125öm van de 8literes fogyasztás mellett nembiztos,hogy megéri ezzel járkálni :) ezért gondolkozok cserén,de mivel a sebességet szeretem ezáltál érdekel ,hogy mi a kihozható ebből a motorból :) még1x köszi a segitséget utánna járok mi menyibe kerül és utánna eldöntöm melyik mellé teszem a voksom :D
Köszi!
yzf-r125 érdekelte :D nem az aprilia :D jó tippet adtál neki :)
Lehet, hogy nemjó tippet adtam, mert először azt hittem yzf-r125. van. Utána néztem meg a képeidet, hogy nem ilyen motorod van.
Helló Aces!
Én még nem szedtem szét ezt a motor blokkot, de kisebb lehetőségek biztos vannak benne. Ha több pénzed van, akkor már más a helyzet. Ha jól tudom a malossi gyárt hozzá 125, 150-es hengert. De aki még többet áldoz rá, az a malossi 200-as szettjét is megveheti, ami főtengely, dugó, henger, hengerfej, vezérműtengelyből áll. Power kommandert, és kipufogót is lehet venni hozzá. Régebben az Olasz ebay-en hirdették. Sajnos ezek komoly összegek. Válogass , hogy mire van pénzed, nézz szét az ebay-en.
Természetesen lánckerék módosítást is lehet csinálni, de akkor a gyorsulásból veszít.
A német ebay-en van első lánckerék szett, ha jól emlékszem 3.db különböző fogszámú.
Sajnos csak ennyit tudtam hirtelen segíteni.
Jah hogy ti pár napja vettétek fel a kapcsolatot...xD azthittem régebben xD...am nemtudja vki hogylehet tuningolni ezeket a gépcsodákat h guruljanak olyan 150-160al.....várom az 5leteket és lehetőségeket..előre is köszönöm :D
szia, szívesen gurulhatunk majd,
ő a másik R125-ös tulaj őt Eriknek hívják (egy fekete motor azt hiszem)
nekem egy Fehér-piros van, én a Széchenyibe járok
mivel itt Rakamazon ahol lakok, nincs olyan komoly barátom akivel gurulhatnék szívesen bővítem más környék felé a baráti kört :))
Facebook-on szívesen felvenném a kapcsolatot ;)
Hello
most látom h Nyíregyházi vagy:D
néha gurulhatnánk együtt ha gondolod
am a te modorodat láthattam elég gyakran a Kossuth giminél?
szia,
http://www.gokartstadion.hu/hu...
ez lenne a pálya, árak is megvannak sztem kibírható ;)

az lenne a lényeg hogy minél többen legyünk, és akkor már lehetne keresgélni időpontot, mondjuk a tavaszi szünet :)
nekem 232.6 km 3ó53p ez a legrövidebb útvonal, ami kis falukon át vezet, de vállalkozó szellemű vagyok, minden téren :))
igazából ha már jó pár R125-ös tulaj vissza jelezne, akk. be lehetne szólni még pár 125-ös topicba, csak hogy gyűljünk :)
és jó legyen a hangulat...
eddig jómagammal együtt 4 emberről tudok, egy sráccal személyesen ismerkedtem meg a nyáron ő környékbeli...

szóval terjeszteni kellene a dolgok, hogy még több ember fülébe jusson
és akkor már pöpec dolog lenne gurulni :)

gondolom már jópár ember él facebook.hu-n
keressen mindenki bátran Martin Ribár-ként vagyok jelen, egy üzenet után, visszajelöllek, és ott még jobban át lehet rágni a csontot ;) (csináljunk most már valamit )
sziasztok
martinribar:Engem érdekelne ez a találkozó,én is szívesen találkoznék R125 tulajokkal!Nemtom de én a Kecsóringet (Kecskemét) be tudnám vállalni és ha szabad akk ajánlanám is hejszinéül ennek az eseménynek.Várom a további javaslatokat. :)

Üdv: Józsi
Küldöm a email-re a rajzot a tartóról.
Heló,hát nem értek hozzá de nekem a 2cm-es ültetés elég lenne.Úgy megoldható,hogy csak a hátuljához nyúlok hozzá?A rendszám tartót megoldanám magam ha kapok rajzot.Előre is köszönöm a segítséget.
zoltanfu@citromail.hu
Mégse!
A rajzok talán felszaladnak.
Az ötlet nem rossz, de én csak a lányomat küldhetem.
Buék!
A képek nem akarnak felmenni, de ha küldessz egy mail címet elküldöm.
Szia! A motort könnyen le lehet ültetni. Kettő db kiflit kell kicserélni a hátsó gátlónál. Csak az a kérdés mennyi időd, kézimunkád, vagy pénzed van. Tehát több alternatíva van. A Yamaha szervizben lehet kapni hozzá szettet. Árát nem tudom, de biztos, hogy drága. A Német ebay-en is van, ott 100 euró. A lányom motorjára én úgy készítettem. Pontosabban többet is gyártattam belőle, így kipróbáltuk neki melyik a legjobb. Az anyaga 51CrV4. ( rugó acél nemesítve) Vastagsága 6mm. A gyárit bevizsgáltattam, de Magyarországon, sőt a környező országokban sincs ilyen anyag. Egyedi!
Legközelebb ez az anyag áll hozzá! Megtervezte egy barátom lézer vágóra, így kivágták nekem Máji- ban. Van még egy pár méretben elkészítve, de ha érdekel kb megmondom mennyit ültet. Attól is függ az elejéből mennyit ültetsz. Lehet még gyártatni, csak az idő, meg egy kicsivel több pénz. Ha túl leülteted csúnya lesz a hátulja. A motor látványban eredetileg emeli a hátulját. 3-4 cm-es ültetésnél a sárvédő és a faridom elkezd szűkülni. Ahhoz, hogy szépen nézzen ki a sárvédőt vagy leveszed, vagy megvágod és összehegeszteted, hogy szépen álljon.( közelebb kerül a kerékhez) De ha téged ez nem zavar ezt nem kell megcsinálni. A rendszámtábla tartót én maketteztem és ugyanígy lézerrel vágták ki. Majd úgy hegesztettük össze. Hasonlót lehet kapni az ebay-en. Elküldöm neked a rajzokat, hogy is néz ki. Tehát ami a lényeg, van e kedved faragni vagy megveszed. Ha jól emlékszem 2. és 4. cm ültető szettem van , ha más kell azt még lekell gyártatni.
Emberek, hányan vagyunk itt fórumon akik ugyan ilyen gépet hajtanak? :)
nagy a pangás, ezt sajnos rossz nézni...
engem Martinnak hívnak (eddig én se fordítottam nagy odafigyelést a topicra... )
de ahogyan nézegettem az előző tulajok fényképeit,
jó pár R125 szaladgál az országban, és az idén rendezhetnénk újra egy találkozót! :)
én Tokaj mellett Rakamazon lakok, így gondolom, ha erről a környékről lennénk még páran, ki lehetne jelölni tőlem jó pár száz kilométerre egy célt, ami ideális lenne az ország többi r125-ös tulajának is... :)
várnám a jelentkezőket, még ha túra nem is, de pár új arccal szívesen ismerkednék a közeljövőben :)