Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula:DDD
sikerült a rutin, semmi probléma nem volt

10óra forgalom és jöhet majd a vizsga
Hello, oké:) sok sikert a rutinhoz:D csáó
szia,
én Martin vagyok, Nyíregyházán tanulok, de van ismerősöm Hajdu m.-ben :D
ma rakom le a rutint, májusra elvileg jogsi meglesz...
(már nem tudom milyen motorom lesz, de ha meglesz minden, akk. majd találkozhatunk... :D )

további szép napot
Hali mindenkinek! Kovács Tamásnak hívnak. Az ország keleti részén lakok, Debrecen környékén. Nyáron (2010) kaptam/vettem meg az r125-öt. Szerettem volna bemutatkozni :) most már követni fogom a fórumot:) további jó éjt mindenkinek!
Kár, hogy mindenki az ország másik végében van.Ha az ország keleti részében laknék már rég eladtam volna a motoromat.Na de sebaj a jövő héten elvileg jönnek megnézni
nem tudom mi zajlik itt:-D
a kresz sikerült, pénteken rutin:D
már leskelődöm a 125ös piacot:-P
Üdv az Uraknak!

Eladósorban lévő autómat az Yamaha YZF-R125-re cserélném. Amit az autómról tudni lehet:

Mazda 323f sportcoupé '98 aug. 184000 km, fehér színű.

Második tulajdonosa vagyok, 40000 km.-nél vettem, azóta a Mazda Mesternél szervízeltem, leinformálható.

extrák: légkondi, Sony USB-s, Bluetooth-os hifi, Michelin téligumik, 90%-osak + szintén Michelin nyárigumik 80%-osak.

Az autó megkímélt, nem széthajtott, műszakilag és az utastér tekintetében kifogástalan állapotú, a karosszérián apróbb, de nem zavaró hibák vannak.

Kérésre képet tudok küldeni.

Jó motorozást!
hűűű de bepunyadt a fórum:D itt a jóidő mindenki róója a kilómétereket mi?:D
már az én agyam se fogja a dolgokat:D

am. már elkezdtem a kreszt egy ideje 28.-án vizsga:D
Látom szellemileg magasröptű beszélgetés zajlik...
szerintem hagyjad
köszike szépen .tanultam a hüjeségemből.azota nemcsináltam iyet.megvárom a jogsit és kész.
Különösebben nem érdekel miért vagy oda.Nem tudsz írni, ez a helyzet.Nem sértésnek szántam.Inkább tanulj belőle!Ha meg nem fogadod meg akkor maradsz analfabéta...
PENGE kis gép.én 1 636 os kawát cseréltem el érte és sokkal jobban megvaok vele elégedve mint a kawáwal.igaz nem megy annyit de a szépsége meg minden más kárpotol érte..A következő ha össze jön akkor meg 1 r6 os vagy r1 es lessz
mert?nevaok oda a zöld békáért.és azért mert 1 rakás hulladék.mert ezelőtt volt 1 636 osom .és 1 rakás szar.gyenge.muzsika.A YAMAHÁHOZ SEHOL SINCS
enyim is 3 éves de nálem egy hónapja van mivel ugye nem volt idáig tul jó idő és tartok a sünöktöl is kicsit ezért még nemnaon mentem vele de amugy nagyon be jön!
Hogy te mekkora analfabéta vagy?!
nemtudom mia bajod a YAMAHÁVAL .nagyon jokis gép sőt .több mint yó.pl.13 literes tankjával a világból kimehecc mert 1/5 ,2 literrel be éri. elől kényelmes.hátul nem,pőrgősmotorja van.nyomatékja is.yól fekszi az utat.nagyon yól szuperálnak a fékek.erős világitásavan.győnyörü festés. szép kivitel.
valoszinü h figyeltek meg yó akarom felnyomott a sünőknek.ennyi volt a történet.röviden tömören.a tied mikori?mennyit mentél vele mia tapasztalatod?
hűűű az nem poén:D megkérdezhetem miért állitottak meg amugy? csakugy poénbol leállitottak vagy belefutottál egy közuti ellenörzésbe vagy megláták hogy szaájtalankocc és azért?
up r 125 hello nekem megvan a baby 3éve .ujonnan vettük és nekem sincs jogsom ,mert elfogtak a fosszák 1 er és megbüntettek 40 ezerre meg 4 honapra elvették a b kategoriámat.ya +eltilltottak a vizs gátol ez tavay volt idén megprobálok levizsgázni korlátlanra
http://www.facebook.com/photo....!/photo.php?fbid=199148196780617&set=a
.199147860113984.54146.151723934856377&pid=673482&id=151723934856377
nem nem a koromat jelenti de amigy merő véletlenségböl akát azt is jelenthetné mert anyi idős vagyok.
eredetileg én egy hyo gt 250r et akartam venni mert az tökéletesen kielégitené minden igényemet és a pénztárcám is elbirja viselni a fentartását. ugyvolt idén leteszem a jogsit jövöre meg majd megveszem de ezt a mocit megtaláltam elég jó árban neten szerencsére az állapota az árához képest egész jó kicsit kipofozom és még keresek is rajta valamenyit és közben szokom a váltos mocikat ezért vettem ilyen motort amugy eddig nagyon bejön még azis lehet hogy ezzel is beérem.
A nevedben a szám a korodat jelenti? Mert akkor nem értem, miért vettél R125-öt, miért nem tetted le inkább a korlátlan jogsit, és a maradék pénzből vettél volna motort? :)