Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!!

A profilkepeden egy sarga-fekete yzf-en ulsz.Azert gondoltam! Udv!
Szia Robi,
Megkérdezhetem milyen árban sikerült hozzájutni?
Számomra érthetetlen módon 1-2 éves évjárat eltéréssel és teszem azt ~20e km-rel egyszer 500e máskor 800e egy YZF.
Valamint érdekelne, hogy a névre írás, új forgalmi stb mennyit követelt összesen?

Köszi a válaszod előre is.
Üdv.
Piros fehéret vettem 18k kilométerrel, shark rendszer van rajta, majd dobok fel róla képet.
Bár most látom, hogy ezen nincs felnicsík. A legjobb színben választottad. Nyertem vele motorszépségversenyt 2012-ben.
Én nagyon szerettem 30 ezer kilométert motoroztunk együtt!
Szia Robi!

Véletlenül nem Budapestről (Gyál) vetted a motort? Mert akkor lehet, hogy az enyémet sikerült kifognod!

Üdv: Gábor
Hát akkor lemaradtál egy patent járgányról :)
2008-as 18e km, bukógomba, sportdob, babás rendszámtartó, LED indexek, jó gumik és láncszett. Szervizkönyvvel!
Ha valakit érdekel ne fogja vissza magát!
Köszi, de már találtam.
Szia! Sógoromé eladó, ha érdekel írj!
andyharmincnyolckukact-online.hu
Valakinek eladó yzf-r 125 öse?
Szia!En iden juniusban adtam el az enyemet 35 ezerrel es abszolut jol jart,aki megvette.Mindenbol a legjobbat kapta es idoben!Teljesen hibatlan volt.Az idomokon volt csuszasnyom.A galeriamba van a motorrol foto!

Siman megveheted ennyivel.A kerdes,hogy milyen gazdaja/gazdai volt/voltak!

UDV
Kérlek szólj, ha jutottál valamire, én is mindenképp jelzek.
Szia!

Nem tudom a választ, de ezek a kérdések foglalkoztatnak engem is.:)
Én most kezdtem el gyűjtögetni a szépségre és télvégére megszeretném venni.
Sziasztok lenne eladó hengerszettem.Garantáltan 6000 km. Kerestek bátran
Üdv!
Honnan tudnék szerezni kezelési könyvet, egy 2011es yzfhez?
(pdf formátumban is akár )
A válaszokat előre is köszönöm!
Ment egy email!
http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Yamaha_R125_Palyamotor_33657482.htm?first=1
Írtam emailt. Ha van egy kis időd kérlek válaszolj. Előre is köszi!
Sziasztok! Jövő héten vennék 1 Yamaha yzf r-125öt szerintetek 35 000 km van a gépbe érdemes megvenni? patika állapot.
Jó napot.
Azért írok most ide mert szeretnék kintről behozni motort saját felhasználásra.
Yamaha Yzfr 125 szeretnék behozni egyet pályamotornak egyet pedig utcára.
Ahonnan hoznák be az Anglia,Olasz o ezekben gondolkozok.
Esetleg valaki letudná írni hogy a kinti árra mennyit kell még rászámolnom szállítási költs,papírok,vám,adok stb..
Esetleg valaki szegedi ember aki jártas már ebben segítene azt megköszönném. :)
A segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv:As
Sziasztok!

sürgős gumi csere előtt állok és a tapasztalatotok érdekelne, mert egy gyors körbenézés után megállapítottam, hogy sajnos ebben a méretben elég gyér a kínálat. Amiben kíváncsi lennék a véleményetekre:

1. Gyári méretben mi a legtapadósabb gumi, mik a tapasztalataitok, melyik gumi vált be a legjobban? (a tartósság egyáltalán nem szempont, mert nem megyek olyan sokat vele, hogy elkopjon, előbb öregszik meg)

2. Érdemes-e a gyári méretet szélesebbre cserélni? (ha igen, akkor a szélesebb gumi fölrakható-e simán, vagy valamit módosítani kell hozzá?) Ha simán fölmegy, akkor ebben a méretben mi a legtapadósabb gumi, ami utcán is engedélyezett?

Köszi a segítséget mindenkinek!
Az én barátom is hasonló méretekkel rendelkezik és nem néz ki szerintem olyan vészesen a motoron! Vegyél nyugodtan ilyen típust én csak jókat tudok mondani már évek óta ilyennel versenyzünk!
Üdv! Végre meg tudtam spórolni a fizetésemből elegendő pénzt egy yzf r125 paripára. Annyi lenne a kérdésem, hogy olvastam róla sok adatot de én 190cm magas vagyok és ehez 90 kiló(mellesleg 23 éves de már nem ültem nyeregben mióta az 50est eladtam és nem akarok egyből nagyvérűre pattani), mennyire festenék hülyén a nyeregben? Vagyis mennyire törpülne el alattam a motor? Eleve a nagyobb test miatt és az eszméletlen kinézete miatt esett erre a választásom. Válaszotokat előre is köszönöm :)
Üdv!
Most tervezem venni használtan egy ilyen kis gépet, abban kérnék segítséget, hogy mik lehetnek típushibái a motornak, valamint több km esetén (pl. 20km) mikre kell nagyon odafigyelni?
A válaszokat előre is köszönöm!