Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Bocsi hogy megkérdezem de az akrapovic-ot hol vetted és mennyi volt mert sehol sem találok és szeretnék venni (csak dob érdekel).

Áádm
Keresek r125-hoz palyaidomot, Duzspetit, plascal plastot mar probaltam, nem gyartanak. Pareve meg vettem talmaektol, mar nekik sincs. Valakinek otlete?
Kedves István!

Amennyiben még aktuális és az én véleményem is számít, akkor szívesen írok pár sort. 11 éve kezdtem motorozni. A simsonos évek után Honda NSR 125F majd Honda NSR125R, ezt követően 2012 nyarán egy Yamaha YZF R 125. A1-es jogosítvánnyal rendelkezem, amit 8 éve szereztem meg. Mire észbe kaptam addigra eltörölték a különbözetivel szerezhető A kategóriás jogosítvány megszerzését! No mindegy, egyéni szociális probléma. Ezt a motort egy csajszitól vettem 2012 nyarán 5600 kilométerrel Kecskemétről. Második tulajdonosa vagyok, magyarországi motor, 2008-as évjárat. Jelenleg 22 600 kilométer van benne, amiből ha kivonod az 5600 kilométert az 17 ezer kilométer. Ennyit tettem bele 2012 májusa óta. Végig két személlyel (78 kg + 52 kg). Amit nekem tud utazóban az olyan 100-110 között mozog. Hihetetlenül alacsony fogyasztás, kitűnő kezelhetőség. Egyetlen fájó pontja egy városban történő elcsúszás 40-el (macska kiszalad, kerülöm, majd visszafordul az út közepéről ). Ha pontoznom kellene ezt a típust, akkor az így nézne ki.

Megjelenés 10/10
Fogyasztás 10/10
Kényelem 10/5
Fenntartás 10/8
Választás 10/10

Mindent összevetve én elégedett vagyok a választásommal. Az más kérdés szerintem, hogy 2 év alatt úgymond "kimotoroztam" ezt a kategóriát. Amennyiben sikerül eladnom és nagyobbra váltanom, azt mindenképpen bánni fogom, hogy alacsony a fogyasztása és a kategóriáját meghazudtoló a megjelenése.

Nem szeretem a közhelyeket és a sablon dumát, ha esetleg az enyém is olyanra sikerült, akkor elnézésed kérem.

Több helyen hirdetem, de akkor már ide is beteszem.

http://olx.hu/hirdetes/yamaha-...



További szép napot!

Üdvözlettel: sven
Üdv!
Régen voltam itt.
A benzinpumpa szarakodik megint, egyszer meghalt már. Tavaly kezdődőt, egy meleg napon, nem indult, mire kezdet az aksi lemerülni elindult, de 200 m után negált a stop táblánál, még szerencse nem forgalmas út. 1 hétre rá mai napig hibamentes volt.
Ma nehezen indult el, és kb. 20 másodperc után leált. . De elindult mentem egy jó kört. utána is elindult. Tanácstalan vagyok mit csináljak vele mert félek elindulni vele hátha valahol megadja magát. A szervizben tavasszal azt mondták melegbe ne használjam. Ma nem is volt olyan meleg
Tanács valaki? Nincs pénzem jelenleg új pumpára. Jövőhéten mennék vele, de félve. Biztosítónál tavaly kötöttem Assistance szolgáltatást.
Sziasztok !

Régen nézegetek ilyen motorokat, szépek.. nagyon tetszenek...
De... Én esetenként használnám két személlyel, országúton.... stb..
Mik a tapasztalatok ?
Mennyi az utazósebesség egyedül, két személlyel?
- Tuning lehetőségek... és eredmények milyenek?

Válaszokat előre is köszi !
Szevasztok!
Azután érdeklődnék nincs-e valakinek vagy esetleg nem e tud valaki használtan komplett blokkot?
Válaszokat előre is köszönöm !
gergelyszecsko@gmail.com
Sziasztok!
Ha valakit érdekel keressetek bátran!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r_125-7968487
ger
gelyszecsko@gmail.com
Sziasztok bukogombát és bal lábtartot esetleg tud valaki? vagy valami helyet ahol esetleg belehetne szerezni? elöre is köszönöm a válaszokat
Sziasztok!

Ismeri valaki ezt a motort?
Nekem éppenséggel van! Alkuképes! http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Van valakinek eladó yzf r125?
gyula5@hotmail.com várom az ajánlatokat.
Köszönöm!
én érdeklődtem a rendszámtartó miatt.
Szia! Szerintem alvázszám alapján lehet azonosítani!
szép motor :) én martfűi vagyok nekem is van egy 2010 es fekete arany nem nagyon láttalak még :D
Sziasztok Vettem 1 yz250 f et és honnan lehet tudni mikori?
elvileg 2002 es de lehet fiatalabb
a blokkon 5xc00y-1 van

Ha valako tudja mit jelent az mondja meg létszi
Előre is köszi
Sziasztok!
Eladóvá vált a motorom, az alábbi linken nézhetitek meg:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r_125-7801997
Sajna már nincs meg! Eladva minden.
Ebayt ajánlom.
Hello
Érdekelne sürgősen az a bizonyos kis idom,ami a hátsó ülés mögött van a lámpa felett. Sürgősen kellene,nekem.Üdv
Hello
Érdekelne sürgősen az a bizonyos kis idom,ami a hátsó ülés mögött van a lámpa felett. Sürgősen kellene,nekem.Remélem valaki tud nekem ebben segíteni.Köszönöm előre is.
Köszönöm a gyors választ. Sajnos nagyon messze vagy és már van egy kiszemeltem. :)
Hello maszter!
Sokaktól hallottam h az R125 hajlamos zabálni az olajat,de én ezzel a jelenséggel nem találkoztam.Volt ilyen gyári hibája,hogy az AC pumpa megadta magát.Szerencsére ez nekem nem következett be,mert a Yamahások garanciába kicserélték.Egyébként csak a kötelező szervizekre kell elhordani meg az alapvető kiseb karbantartásokra kell odafigyelni és semmi bajod nem lesz a motorral!Bátran merem ajánlani.
Egyébként az enyém eladó,ha gondolod!
Sziasztok!
Szeretnék venni egy r125öt az lenne a kérdésem, hogy mikre érdemes odafigyelni, vannak-e típus hibái stb. (gondolok például olyanra mint a Leonardóknál a rotax blokkal van) illetve nagyon megköszönném az egyéb jó tanácsokat a motorral kapcsolatban.
Előre is köszönöm
Nagyon szép állapotban !ne legyetek szégyenlősek !itt megtaláltok