Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.

Nem találtam a hirdetések között a cuccokat De a rendszámtábla tartó érdekelne úgy ahogy van bentom@citromail.hu Esetleg ha képed van arról hogy hogy néz ki a motoron megköszönném :)
Hátha valakit érdekel komplett kipufogó rendszer!

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Hali! a motor úgy néz ki eszi az olajat ez nagyon nagy baj ? ezzel mit lehet csinálni ? csak nekem van ilyen problémám ? valakinek volt/van ilyen problémája ?
Szia!

Interneten rendeltem, az akrapovics.hu oldalról, az ára akkor 140 ezer körül mozgott de sikerült megoldani 122 ezerért, ha jól emlékszem, de ez körülbelül 4 éve volt,azóta gondolom változott valamit a helyzet..
Sajna nekem már nincs meg a kicsike, vedd fel velük a kapcsolatot,biztos kapsz valami árajánlatot :)

Üdv, szép napot!
Szia
A kipufogó dobot honnan vetted?
Mert engem is erdekelne és mennyiért?
HA esetleg valakit érdekel Itt megtalál.
Már nincs meg.Eladva.
tegnap ki volt Gödöllő felé egy piros fehér r125-el? :D
hello. hátsó ülés? és hátsó lámpa feletti kis idom ami farokidomba illeszkedik? írd a árukat kösz.
Sziasztok! Az a problémám hogy a kilométerszámláló megállt. A sebességmérő működik rendesen, a trip1 meg trip2 pedig 0,9 km-enként mindig nullázódik. A vezetéket végignézve nem látok sérülést. Mi lehet a baj?
Illetve, utána is jó az még, ha normálisan karban tartod, sokáig fog az még menni. Én csak annyit mentem vele, addig tudom, hogy semmi probléma nem volt.
50 ezer kilométerig baszhatod neki orrba-szájba. Én annyival adtam el, és sokszor volt hogy hosszú kilométereken keresztül tiltásközelben forgott. Háromezrenként olajcsere, normális olajjal, szűrővel, szelephézag. Meg néha mosd le. Sok sikert.
helo: első teleszkop szimering méretei kellenének aki tudja segítsen kösz.
188 vagyok 85kg, én cserélem 3000ként az olajat és használom rendesen 110-120-et átlagban huzamosabb ideig is szoktam vele menni, 24000km probléma mentesen :)
tuti hogy bírja, hisz yamaha :3
Hali
Engem érdekelne, küldhetnél egy képet meg írd meg hogy mennyibe gondoltad.Köszi!
yzf-r125 höz gyári tuning rendszámtábla tartó eladó
kérésre képet küldök
Sziasztok! Bodis kipufogó rendszert vásárolnék ha netán van valakinek eladó!
Hali! :) Én is szeretnék hamarosan beruházni egy ilyen kisgépet, szóval tudnátok-e tippet adni, hogy miket vegyek figyelembe a vásárlásnál! :)
Vasárnap estére meg mind ketőnknek meg adta magát a ball oldli labtartónk. :)
Vasárnap pedig a kecskeméti pályán voltunk.
Szombaton Kalocsán hajtottuk a mocikat!
hali! mennyi az utazója ezeknek a yamaháknak ? mindenki mondja 110 el meg 120-al használja. bírja ? én 90 el használom 90 kiló vagy 180 centi nem tom nállam szeretné-e ezt az utazót
Hali.

Valaki csinált már magának hasonló rendszámtábla tartót? http://www.125er-forum.de/gall...
Aki csinált magának esetleg tudna adni egy rajzot? Keresgélek a neten de nem nagyon találtam eddig.
Van egy garnitúra eladó használt gumim!
Dunlop Arrowmax Street Smart
130/70/17 DOT:1613
100/80/17 DOT:1213
Új ára a garnitúrának 52000 ft én 20000 ezret szeretnék érte.
Sajnos nem