Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ. Annyit kérdeznék még hogy a gyári hengerfej felment rá vagy azt is kellett venni?
Bocs rossz a kép!
Üdv! Én most tettem az enyémre egy 180 -as Malossi hengert, a bátyámnak is van!
Eddig a tapasztalat csak pozitív!
Remekül megy!
Köszi a válaszokat sokat segitettetek de mostmár nem kell a az info megrendeltem.
Sziasztok érdeklődnék hogy 180as henger van e fenn valakinek és mik a tapasztalatok lányom mociját szeretném megtuningolni kicsit.Athena 180ast néztem .Köszi előre is egy aggódó apuka
Nem. Az olajszűrőről, ami a képen található "fedő" alatt van. Amik be vannak karikázva, azok a csavarok, amik fogják. Ja és vigyázz, ne nagyon húzd izomból, könnyen beszakad! :D

http://i230.photobucket.com/al...
Hali. Engem érdekelne de mivel 130 km re lakunk egymástól elég necces a személyes, Ha tényleg nem postázol akkor mind1.
Hát "esőt nem látott" a 2. képen mégis tiszta sár :D Cseles:D jó kis leírást adott a motorról kimásolta a yamahaMo oldaláról de legalább ott nem írt hülyeséget.
Üdv mindenkinek!
Van egy garnitúra eladó gumim YZF-R 125 motorról!
Dunlop Arrowmax Street Smart
130/70/17 DOT:1613
100/80/17 DOT:1213
Új ára a garnitúrának 52000 ft én 20000 ezret szeretnék érte.
Csak személyesen rossz tapasztalat miatt nem szívesen postázom.
(kalocsa)
Sziasztok!
Amikor ti az " olajszűrőről" beszéltek akkor az olaj leeresztő csavarban lévő szűrőről beszéltek?
Sziasztok csak hogy nevessetek egy jót itt egy tuti tulaj hirdetése R125 ABS dupla tárcsafék elől
Pályaidom YZF-R125 motorhoz.
75000 ft/garnitúra
Rendeléstől számított kb 2 hét alatt meg van csak festeni kell.
Hali. Ma kellett vinni eredetiség vizsgálatra a motort de mivel nekem nincs jogsim egy ismerős vitte aki már elég tapasztalt és említette hogy elég erős kemény hangú a járása sajnos én a sajátomon kívül nem hallottam ilyen motort pöfögni ezért nem tudok mihez viszonyítani. Főleg alapjáraton lehet észrevenni,(Nem külön kopogo hangra kell gondolni.)
Üdv r-125 tulajok!

Pár kérdésem lenne.
Nemrég vettem egy ilyen nagyszerű motort motorhibával.Szét lett szedve és viszonylag nem nagy a baj.
Az előző tulaj nem nézte az olajat , elfogyott és vitt mindent! Főtengely,csapágy,dugó!
Elsősorban gyári ÚJ alkatrészt keresek hozzá bár a 180 -as mallosi henger is nagyon érdekelne.Külföldi vonalat találtam a beszerzésre de elsősorban ha lehet itthonról vennék meg mindent.

Minden segítséget előre is köszönök.

Ui:Pályamotort építek belőle a gyári idomokat (nem teljesen karcmentes) gondoltam eladom.+gyári kipufogó. Mennyit lehet érte kérni?
Gratulalok a motorhoz! Nos, en 3000 kmenkent csereltem olajat/olajszurot, ketevente fekfolyadekot, hutofolyadekot 3 eves koraban. Elmeletileg ennyi. Esetleg 24 ezrenkent erdemes ellenorizni a szelephezagot! A tobbi kopo forgo alkatreszt ertelemszeruen. Nekem a lanc 20-25 ezret birt, a hatso gumi 10-12 ezret, az elso 15 ezret. Mast nem kellett, ugy emlekszem. A 29 e km kurva jo vetel, valaki 50-60 ezer kmel adta el, es semmi baja. En is 40+ e kmel, es kutya baja volt
Balesetmentes jo motorozast vele! Udv!
cssak félig adja be de nyomj a keresésre és ott megtalálod 17000froncsi körül van
Itt rendeljülésmagasság csökentő ilyen van nekünk is tökéletes és kicserélni is csak 15perc
Aki használ a motorhoz emelőket súghatna egy kicsit hogy hol vásárolta őket.
Ja igen és végül azért használtat vettem mert így hamarabb meglett:P Meg ugye marad pénz ruhára meg esetleg 1-2 + dologra rövidített rendszámtáblatartó bukógomba egyebek:)
Sziasztok!

Végre hozzám került a motor , 2008 as 29E kilométerrel semmi baja nincs, persze azok a pici sérülések a festésen aminek egy 29E kilométeres motoron kell lenni az megvan de nem zavar:) (A kép ha valakinek esetleg ismerős az azért lehet mert ezt a hirdetésből vettem.)

Viszont érdekelne hogy mit mikor hány kilométerenként kell cserélni.
(Olajok, szűrők,)
Olyan dolgok amiket használt motor vásárlás után érdemes mindenképpen cserélni.
Sziasztok! Tudtok ültetési lehetőséget a motorhoz? Hogy lehetne megoldani, hogy alacsonyabb legyen a motor? Van gyári ültető szett hozzá, vagy van vmi maszek megoldás? 165 cm vagyok és így csak lábujjhegyen érne le a motorról lábam.
Értem, esetleg valaki nem figyelte az áringadozásokat így tél környékén? Most ugye 1m203k nyáron asszem 1m302k körül volt. Számíthatok még valami árzuhanára, vagy csak hiú ábránd? Időm van legkésőbb Dec. be veszem meg.
Üdv.

Csak színben térnek el egymástól! :)
Sziasztok.

Remélhetőleg lassan motor vásárlásra kerül a sor de lenne egy kérdésem, ha van miféle különbség van a 2010-es és a 2013-as gyártmányok között?
Szia! Igen, volt már, akinek lenullázta önmagát az óra, nem lehetetlen! Olajat pedig vízszintesen kell ellenőrizni, (és érdemes figyelni, mert az enyém pl ette az olajat)!

Sok balesetmentest hozzá! :)