Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden irányban állítható ! Ledes világítás
Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy YZF-R125-ös motort, életem első motorja lenne. Sopronban lakom, környékén ha valakinek van egy elfekvőben a garázsban és eladná, vevő lennék rá :) (távolság inkább a Dunántúl) Köszönöm a segítséget!
Esetleg valakit?
Szia a fejidom 20ezer lenne .Üdv:Bobek
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy nincs esetleg valakinek eladó gyári kipufogója vagy sportkipufogó rendszere?
Szeva! egész véletlenül jobb első lábtartód nincs?
Szia Bobek!

Amennyiben megoldható, kérlek írj nekem egy e-mailt a következő címre: xpinter.gaborx@gmail.com, hogy mennyi lenne a fejidom és a két oldalsó (3 színű) idom!

Köszönöm szépen!

Üdv: Gábor
fejidomot lámpák nélkül mennyiért adod?
Esetleg ha valakit érdekel.
http://olx.hu/hirdetes/yamaha-...
Eladó az ár minimálisan alkuképes
Jó napot.
Cserélném motorom YAMAHA YZFR 125 re..
Érdekel külföldi papíros is de csak üzemképes motor.
Néhány kép a csere motorról..
Üdv! Motor vásárlás előtt állok. Nem tudom eldönteni,hogy rs legyen vagy egy ilyen kis Yamaha. Ha tudnátok ebbe segiteni azt Megköszönném. És még hogy a Yamahánál mire kell figyelni vásárlásnál?
Előre is köszönöm!
Szerencsére csak az izzót kellett kicserélnem, 150 Ft volt.
Hali! Nálam a jobboldali irányjelző nem villog, a műszerfalon pedig folyamatosan világít amikor bekapcsolom. Veletek történt már ilyen? Ilyenkor az izzóval van baj?
Üdv! Motorom megáll állandóan. Először arra tanakodtam, hogy megragadt, de nem. Benzin pumpa okozhatja a megállást menet közben?
Azóta az előző probléma nem jelentkezett.* Nehogy*
Késő van már
Azóta az előző probléma még nem jelentkezett DE lenne egy kérdésem, ha az AC pumpa baszakszik csinálhat olyant is hogy menet közben vagy alapjáraton pöfögés közben leáll? Vagy csak leállítás után nem indul el a következő indításnál? Csak mert lesz egy kihagyhatatlan túra és akkor a pihenők alatt is hagyom pöfögni:D ne hogy miattam kelljen várni 1 órát:D Aztán lassan cserélni kell
Hali. Elment a tompitott fényszóróm se az izzo se a biztositek nem egett ki. Meg olyant csinal hogy ha atvaltok tavolsagira az sem eg, de ha megnyomom a fenykurtot eg mind a ketto. Tompitottra kapcsolva fenykurtel csak a tavolsagi. Ezek utan ki mire tippel?
Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy valaki tudna e eladó sport kipufogot, bal lábtartót és bukogombát a válaszokat előre is köszönöm
Szia !

Elnézést a késői reakcióért. Köszönöm a kimerítő írást !
Egyre inkább arról vagyok meggyőzve, hogy nincs is szükségem nagyobb motorra. Néha jó lenne persze gyorsan menni, de az alap felhasználásra teljesen elég lenne egy ilyen kis gyösz. 125 ben ezeknél szebb és jobb pedig nincs.
- Vásárolni nem lesz egyszerű...... KP-m jelenleg nincs ennyi.
- hitelt nem nagyon szeretnék (valószínű kicsi muszály lesz)
- A környékemen nem sok R125 van... Mondjuk a legközelebbi is 80 km. Vagy marad a helyi Red Baron... Ott meg nem akarom tudni mit kérnek érte.... (Ez már az én szoc. problémám) Mindenesetre köszönöm még egyszer... Széles utat !
Szia tudsz kuldeni az e-mail-emre képet az eladó akrapovicról?
hi.új ára 555 euró.
Csak dobot nem ajánlom mert komplett rendszert kell cserélned (a gyári rendszer is egyben van)
Ha eladnám kb 80 ezret kérnék érte!
Az öcsémé a motor
Így vette h rajta volt
Ha aktuális még akkor Én tudok neked
Teljesen Új
75000 ft